MABI Alingsas
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

MABI Alingsas

Parimad autorendi Alingsas, Rootsi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

MABI Alingsas

MABI autorendi asukoht Alingsas

MABI sees Alingsas
MABI
MABI
8.3
/10
Suurepärane
7.6
/10
Kogu raha väärtus
8.9
/10
Puhtus
8.5
/10
Teenindus autorendis
7.9
/10
Auto võtmise protsess
8.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 500+ klientide arvustused

Alingsas autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Alingsas MABI Car Rentals autorendile andis üle 1000+ kliendi hinnangu 8.6/10. Kõige odavam rendiauto klass Alingsas MABI Car Rentals on Fiat 500 of Mini. Selle hind on vaid 25,07 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Rootsi-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto MABI Car Rentals Alingsas on Opel Astra, 32,70 $ eest päevas.

  Europcar on Alingsas kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.1/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Skoda Citigo Mini rendiklassi sõiduk, 32,52 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Rootsi autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Europcar Alingsas-s, Volkswagen Golf Electric, hinnaga 38,08 $ päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Peugeot 308. Selle hind algab Budget Car Rental-s 37,28 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Alingsas kõige odavam autorendi sõiduk on Fiat 500, firmalt MABI Car Rentals. Selle hind on ainult 25,07 $ päevas. MABI Car Rentals-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave MABI Alingsas

MABI
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: MABI Car Rentals
Aadress: Kilsgatan 5 , 411 04, Göteborg, Sweden
Telefon: +46 31 774 97 00
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 8.3/10, mis on Suurepärane

MABI autorendi hinnad Göteborg Lennujaam Landvetter (GOT)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
alates 25 $ alates 29 $ alates 81 $ alates 78 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 47 $ alates 58 $ alates 65 $ alates 106 $ alates 56 $ alates 138 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 46 $ alates 37 $ alates 115 $ alates 51 $
Europcar
Europcar
alates 33 $ alates 36 $ alates 120 $ alates 80 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 26 $ alates 38 $ alates 121 $ alates 52 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 36 $ alates 38 $ alates 138 $ alates 92 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 34 $ alates 43 $ alates 87 $
Avis
Avis
alates 258 $
International Supplier
International Supplier
alates 87 $ alates 98 $ alates 153 $ alates 82 $ alates 99 $
Budget
Budget
alates 91 $

MABI autorent lähedal Alingsas

MABI rentimine lennujaamades

MABI autorent rongijaamades

MABI autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Alingsas

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autode rentimine rongijaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Boras 33.5 km / 20.81 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Alingsas . Saa odavad hinnad MABI autorendist