inchirieri auto Convertibilă în Prague Main Railway Station

22
mai
Mie
2024
10
0
29
mai
Mie
2024
10
inchirieri auto Convertibilă în Prague Main Railway Station

inchirieri auto Convertibilă în Prague Main Railway Station

Cele mai bune mașini de închiriat în Prague Main Railway Station, Republica Cehă. Fără taxe ascunse. Anulare gratuită

WHEEGO Prague Main Railway StationSIXT Prague Main Railway StationALAMO Prague Main Railway StationBUDGET Prague Main Railway StationFLIZZR Prague Main Railway StationENTERPRISE Prague Main Railway StationGREEN MOTION Prague Main Railway StationTHRIFTY Prague Main Railway StationAVIS Prague Main Railway StationHERTZ Prague Main Railway Station

Locații închirieri Convertibilă lângă Prague Main Railway Station

Inchirieri auto Convertibilă în aeroporturi apropiate

Inchirieri auto Convertibilă în orașe apropiate

Furnizori în Prague Main Railway Station

SIXT
SIXT Prague Main Railway Station

8.8

Excelent
Bazat pe 25+ (de) comentarii pozitive

Valoarea pentru bani

8.5

Curățenie

9.1

Servicii la biroul de închirieri

9.0

Procesul de ridicare a mașinii

8.8

Procesul de predare a mașinii

9.0
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Taxă de aeroport Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Scutire de daune în caz de accident Șofer tânăr Anulare gratuită
Durata medie de aşteptare
de la 48,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
5 locații:arată adresele
Locații SIXT lângă Prague Main Railway Station
SIXT Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Aviaticka 1, Praha, 160 08
Numărul de telefon: +420-222324995
  • Luni
    08:00-22:00
  • Marți
    08:00-22:00
  • Miercuri
    08:00-22:00
  • Joi
    08:00-22:00
  • Vineri
    08:00-22:00
  • Sâmbătă
    08:00-20:00
  • Duminică
    08:00-22:00
SIXT Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: Wilsonova 300/8, Praha 2, 120 00
Numărul de telefon: +420-222324995
Program de funcționare indisponibil
SIXT Prague Main Railway Station
Adresa: Wilsonova 300/8, Praha 2, 120 00
Numărul de telefon: +420-222324995
  • Luni
    08:00-20:00
  • Marți
    08:00-20:00
  • Miercuri
    08:00-20:00
  • Joi
    08:00-20:00
  • Vineri
    08:00-20:00
  • Sâmbătă
    08:00-20:00
  • Duminică
    08:00-20:00
SIXT Prague 42.35 km/1.46 mi
Adresa: Wenceslas Square 59, Praha, 110 00
Numărul de telefon: +420-2-22324995
Program de funcționare indisponibil
SIXT Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: Wenceslas Square 59, Praha, 110 00
Numărul de telefon: +420-2-22324995
Program de funcționare indisponibil
BUDGET
BUDGET Prague Main Railway Station

8.3

Excelent
Bazat pe 250+ (de) comentarii pozitive

Valoarea pentru bani

8.0

Curățenie

8.4

Servicii la biroul de închirieri

8.6

Procesul de ridicare a mașinii

8.5

Procesul de predare a mașinii

8.0
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Taxă de aeroport Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Șofer tânăr Anulare gratuită
Durata medie de aşteptare
de la 30,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
2 locații:arată adresele
Locații BUDGET lângă Prague Main Railway Station
BUDGET Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Europort, Aviaticka 1092/8, Praha 6, 16000, 0
Numărul de telefon: 00420602165104
  • Luni
    08:00-20:00
  • Marți
    08:00-20:00
  • Miercuri
    08:00-20:00
  • Joi
    08:00-20:00
  • Vineri
    08:00-20:00
  • Sâmbătă
    08:00-20:00
  • Duminică
    08:00-20:00
BUDGET Prague Main Railway Station
Adresa: Main Railway Station Prague Wilsonova 300/8, Wilsonova 300/8, Prague, 11000, 0
Numărul de telefon: 420-22-2319595
  • Luni
    08:00-20:00
  • Marți
    08:00-20:00
  • Miercuri
    08:00-20:00
  • Joi
    08:00-20:00
  • Vineri
    08:00-20:00
  • Sâmbătă
    08:00-20:00
  • Duminică
    08:00-20:00
AVIS
AVIS Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Ofertă specială: Înregistrare prealabilă disponibilă
Asistenţă auto Taxă de aeroport Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Șofer tânăr Anulare gratuită
de la 96,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
4 locații:arată adresele
Locații AVIS lângă Prague Main Railway Station
AVIS Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Airport Ruzyne, Prague 6 Airport, 160 08, 0
Numărul de telefon: +420 235362420
  • Luni
    08:00-20:00
  • Marți
    08:00-20:00
  • Miercuri
    08:00-20:00
  • Joi
    08:00-20:00
  • Vineri
    08:00-20:00
  • Duminică
    12:00-20:00
AVIS Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: Pod Koupalistem 881, Kosmonosy, Kosmonosy, 293 06
Numărul de telefon: 420 724 879 505
Program de funcționare indisponibil
AVIS Prague Main Railway Station
Adresa: Klimentska 46 Praha City Center, Prague 1, 110 02, 0
Numărul de telefon: +420 221851225
Program de funcționare indisponibil
AVIS Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: Klimentska 46 Praha City Center, Prague 1, 110 02, 0
Numărul de telefon: +420 221851225
Program de funcționare indisponibil
RIGHT CARS
RIGHT CARS Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Kilometraj:Kilometraj limitat
Șofer tânăr
de la 25,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
1 locație:arată adresa
Locații RIGHT CARS lângă Prague Main Railway Station
RIGHT CARS Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Prague Airport , Aviaticka 1092/8 , Prague, 161 00
Numărul de telefon: 00420228881274
  • Luni
    08:00-19:59
  • Marți
    08:00-19:59
  • Miercuri
    08:00-19:59
  • Joi
    08:00-19:59
  • Vineri
    08:00-19:59
  • Sâmbătă
    08:00-19:59
  • Duminică
    08:00-19:59
ENTERPRISE
ENTERPRISE Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Taxă de aeroport Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
de la 34,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
4 locații:arată adresele
Locații ENTERPRISE lângă Prague Main Railway Station
ENTERPRISE Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: AVIATICKA 10, PRAGUE, 16100
Numărul de telefon: 777219692
  • Luni
    07:00-22:00
  • Marți
    07:00-22:00
  • Miercuri
    07:00-22:00
  • Joi
    07:00-22:00
  • Vineri
    07:00-22:00
  • Sâmbătă
    07:00-22:00
  • Duminică
    07:00-22:00
ENTERPRISE Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
Numărul de telefon: 00420734171938
Program de funcționare indisponibil
ENTERPRISE Prague Main Railway Station
Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
Numărul de telefon: 00420734171938
  • Luni
    08:00-18:00
  • Marți
    08:00-18:00
  • Miercuri
    08:00-18:00
  • Joi
    08:00-18:00
  • Vineri
    08:00-18:00
  • Sâmbătă
    08:00-18:00
  • Duminică
    08:00-18:00
ENTERPRISE Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
Numărul de telefon: 00420734171938
Program de funcționare indisponibil
ALAMO
ALAMO Prague Main Railway Station

8.8

Excelent
Bazat pe 25+ (de) comentarii pozitive

Valoarea pentru bani

8.5

Curățenie

9.5

Servicii la biroul de închirieri

8.6

Procesul de ridicare a mașinii

9.0

Procesul de predare a mașinii

8.5
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Ofertă specială: Înregistrare prealabilă disponibilă
Asistenţă auto Taxă de aeroport Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
Durata medie de aşteptare
de la 40,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
4 locații:arată adresele
Locații ALAMO lângă Prague Main Railway Station
ALAMO Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: AVIATICKA 10, PRAGUE, 16100
Numărul de telefon: 777219692
  • Luni
    07:00-22:00
  • Marți
    07:00-22:00
  • Miercuri
    07:00-22:00
  • Joi
    07:00-22:00
  • Vineri
    07:00-22:00
  • Sâmbătă
    07:00-22:00
  • Duminică
    07:00-22:00
ALAMO Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
Numărul de telefon: 734171938
Program de funcționare indisponibil
ALAMO Prague Main Railway Station
Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
Numărul de telefon: 734171938
  • Luni
    08:00-18:00
  • Marți
    08:00-18:00
  • Miercuri
    08:00-18:00
  • Joi
    08:00-18:00
  • Vineri
    08:00-18:00
  • Sâmbătă
    08:00-18:00
  • Duminică
    08:00-18:00
ALAMO Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
Numărul de telefon: 734171938
Program de funcționare indisponibil
GREEN MOTION
GREEN MOTION Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Taxă de aeroport Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
de la 120,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
4 locații:arată adresele
Locații GREEN MOTION lângă Prague Main Railway Station
GREEN MOTION Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Vaclav Havel Airport Prague, Aviatická 1092/8, Prague 6 , P.C 161 00
Numărul de telefon: 00 420 725 293 523
  • Luni
    09:00-17:29
  • Marți
    09:00-17:29
  • Miercuri
    09:00-17:29
  • Joi
    09:00-17:29
  • Vineri
    09:00-17:29
  • Sâmbătă
    09:00-17:29
  • Duminică
    09:00-17:29
GREEN MOTION Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
Numărul de telefon: 00 420 725 293 518
Program de funcționare indisponibil
GREEN MOTION Prague Main Railway Station
Adresa: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
Numărul de telefon: 00 420 725 293 518
Program de funcționare indisponibil
GREEN MOTION Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
Numărul de telefon: 00 420 725 293 518
Program de funcționare indisponibil
HERTZ
HERTZ Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Nespecificat
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
de la 38,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
4 locații:arată adresele
Locații HERTZ lângă Prague Main Railway Station
HERTZ Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Prague Vaclav Havel Airport, Aviaticka Ul (parking Building, Prague, 16008
Numărul de telefon: 225345021
  • Luni
    08:00-22:00
  • Marți
    08:00-22:00
  • Miercuri
    08:00-22:00
  • Joi
    08:00-22:00
  • Vineri
    08:00-22:00
  • Sâmbătă
    08:00-22:00
  • Duminică
    08:00-22:00
HERTZ Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
Numărul de telefon: 225345041
Program de funcționare indisponibil
HERTZ Prague Main Railway Station
Adresa: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
Numărul de telefon: 225345041
Program de funcționare indisponibil
HERTZ Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
Numărul de telefon: 225345041
Program de funcționare indisponibil
FIREFLY
FIREFLY Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Kilometraj:Kilometraj limitat
de la 42,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
1 locație:arată adresa
Locații FIREFLY lângă Prague Main Railway Station
FIREFLY Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Letiste Vaclava Havla, Prague 6 , 161 00
Numărul de telefon: 420,225,345,021
  • Luni
    08:00-21:29
  • Marți
    08:00-21:29
  • Miercuri
    08:00-21:29
  • Joi
    08:00-21:29
  • Vineri
    08:00-21:29
  • Sâmbătă
    08:00-21:29
  • Duminică
    08:00-21:29
SURPRICE
SURPRICE Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: „Meet and greet” (Întâlnire şi salut)
Politica privind carburantul: Predarea mașinii cu aceeași cantitate de carburant ca la preluare
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
de la 58,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
2 locații:arată adresele
Locații SURPRICE lângă Prague Main Railway Station
SURPRICE Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Aviatická 1092/8, Praha, Ruzyne, PSC 161 00, Prague
Numărul de telefon: (+42077) 5555372, (+42077) 6205692
  • Luni
    08:30-16:29
  • Marți
    08:30-16:29
  • Miercuri
    08:30-16:29
  • Joi
    08:30-16:29
  • Vineri
    08:30-16:29
  • Sâmbătă
    08:30-16:29
  • Duminică
    08:30-16:29
SURPRICE Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: Politickych veznu 1597/19, praha 1, 11000 , Prague
Numărul de telefon: 00420775555372 , 00420776051119
Program de funcționare indisponibil
CARWIZ
CARWIZ Prague Main Railway Station

8.8

Excelent
Bazat pe 10+ (de) comentarii pozitive

Valoarea pentru bani

8.0

Curățenie

9.3

Servicii la biroul de închirieri

9.1

Procesul de ridicare a mașinii

8.8

Procesul de predare a mașinii

9.0
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Politica privind carburantul: Predarea mașinii cu aceeași cantitate de carburant ca la preluare
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Ofertă specială: Reducere specială
Asistenţă auto Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Anulare gratuită
Durata medie de aşteptare
de la 22,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
1 locație:arată adresa
Locații CARWIZ lângă Prague Main Railway Station
CARWIZ Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Aviaticka 8, Prague Ruzyne
Numărul de telefon: +420725293521
  • Luni
    08:00-17:59
  • Marți
    08:00-17:59
  • Miercuri
    08:00-17:59
  • Joi
    08:00-17:59
  • Vineri
    08:00-17:59
  • Sâmbătă
    00:00-23:59
  • Duminică
    00:00-23:59
WHEEGO
WHEEGO Prague Main Railway Station

9.1

Excelent
Bazat pe 10+ (de) comentarii pozitive

Valoarea pentru bani

8.9

Curățenie

9.2

Servicii la biroul de închirieri

9.1

Procesul de ridicare a mașinii

9.1

Procesul de predare a mașinii

9.2
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Autobuz de transfer gratuit
Kilometraj:Kilometraj limitat
Durata medie de aşteptare
de la 28,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
2 locații:arată adresele
Locații WHEEGO lângă Prague Main Railway Station
WHEEGO Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Off Airport
Numărul de telefon: +420 468 006 000 / +420 733 532 098
Program de funcționare indisponibil
WHEEGO Prague Main Railway Station
Adresa: Lighthouse Towers, Prague 7
Numărul de telefon: +420 733 532 098
Program de funcționare indisponibil
THRIFTY
THRIFTY Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Tip de preluare: Preluare de la aeroport
Kilometraj:Kilometraj limitat
de la 51,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
4 locații:arată adresele
Locații THRIFTY lângă Prague Main Railway Station
THRIFTY Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Aviaticka 1082/10, Aviaticka 1082/10, Prague, 16100
Numărul de telefon: 225345021
  • Luni
    08:00-22:00
  • Marți
    08:00-22:00
  • Miercuri
    08:00-22:00
  • Joi
    08:00-22:00
  • Vineri
    08:00-22:00
  • Sâmbătă
    08:00-22:00
  • Duminică
    08:00-22:00
THRIFTY Praga Centru0.75 km/0.46 mi
Adresa: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
Numărul de telefon: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
Program de funcționare indisponibil
THRIFTY Prague Main Railway Station
Adresa: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
Numărul de telefon: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
Program de funcționare indisponibil
THRIFTY Prague City3.31 km/2.06 mi
Adresa: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
Numărul de telefon: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
Program de funcționare indisponibil
ACE
ACE Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj nelimitat
Asistenţă auto Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
de la 116,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
1 locație:arată adresa
Locații ACE lângă Prague Main Railway Station
ACE Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Aviaticka 1092/8, Praha 6, Prague, Czech Republic, 161 00
  • Luni
    08:00-21:59
  • Marți
    08:00-21:59
  • Miercuri
    08:00-21:59
  • Joi
    08:00-21:59
  • Vineri
    08:00-21:59
  • Sâmbătă
    08:00-21:59
  • Duminică
    08:00-21:59
AUTO-UNION
AUTO-UNION Prague Main Railway Station
Se acceptă plata cu cardul la preluare: Doar card de credit
Politica privind carburantul: „Primit plin, returnat plin”
Kilometraj:Kilometraj limitat
Ofertă specială: Şofer suplimentar gratuit
Asistenţă auto Scutire de daune în caz de accident Renunțare la furt (TW) Răspundere faţă de terţi Anulare gratuită
de la 30,00 USD/zi
Închirieri lângă Prague Main Railway Station
1 locație:arată adresa
Locații AUTO-UNION lângă Prague Main Railway Station
AUTO-UNION Praga Aeroport11.76 km/7.31 mi
Adresa: Prague Airport, Prague
  • Luni
    08:00-19:59
  • Marți
    08:00-19:59
  • Miercuri
    08:00-19:59
  • Joi
    08:00-19:59
  • Vineri
    08:00-19:59
  • Sâmbătă
    09:00-17:59
  • Duminică
    09:00-16:59

Harta birourilor din apropiere Prague Main Railway Station Convertibilă închiriere

Închirieri lângă Prague Main Railway Station

Locații de inchiriat în aeroporturile apropiate

Locații de inchiriat în gări

Locații de inchiriat în cele mai apropiate orașe

Locații de inchiriat în apropiate Prague Main Railway Station

De ce să închiriezi cu BOCUBO

10%
5%
15%
Economisește timp și bani!
Compară oferte de închiriat de la toți furnizorii în Prague Main Railway Station Prețuri ieftine de închiriat de la Convertibilă