Üstü Açılan Otomobil Araç Kiralama Prague Main Railway Station

12
Eki
Per
2023
10
00
19
Eki
Per
2023
10
00
Üstü Açılan Otomobil Araç Kiralama Prague Main Railway Station

Üstü Açılan Otomobil Araç Kiralama Prague Main Railway Station

Prague Main Railway Station, Çek Cumhuriyeti en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Üstü Açılan Otomobil kiralama Üstü Açılan Otomobil kiralama Prague Main Railway Station

Üstü Açılan Otomobil kiralama Prague Main Railway StationWHEEGO
WHEEGO
WHEEGO
9.1
/10
Mükemmel
9
/10
Paranın tam karşılığı
9.3
/10
Temizlik
9
/10
Şubede araç kiralama servisi
9.1
/10
Kiralık araç alma işlemi
9.3
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
10 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Prague Main Railway Station araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Üstü Açılan Otomobil araçları, büyük ölçüde Prague Main Railway Station müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Üstü Açılan Otomobil aracı, Prague Main Railway Station Flizzr tarafından Opel Cascada olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $49,71'dan başlamaktadır.

  Wheego, 10+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 9.1/10 puanlamasıyla, Prague Main Railway Station en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Wheego en ucuz aracı, Kompakt sınıf kiralık araç için günlük $158,00 'ya Skoda Kamiq.

  Prague Main Railway Station en popüler kiralık araç sınıfı olan Ekonomi, Wheego Skoda Fabia için $195,35'dan başlayan fiyatlarla

  Çek Cumhuriyeti en popüler satıcı Budget Car Rental ( 250+ müşteri tarafından ortalama 8.5/10 puan almıştır.). Prague Main Railway Station en ucuz Ekonomi, günlük $34,50'dan başlayan fiyatlarla Volkswagen Polo.

  Emlak arasında en popüler model, Skoda Fabia Estate'tür. Budget Car Rental fiyatı günlük $27,68'dan başlamaktadır ve 250+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.5/10'dır.

  Smart Fortwo, Prague Main Railway Station Flizzr en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $25,31'dır. Flizzr, henüz bizim müşterilerimiz tarafından değerlendirilmemiştir, bunu ilk yapan siz olun!)

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Popüler araba grupları

Ucuz arabalar Prague Main Railway Station

Cheapest cars
Opel Cascada Üstü açılabilir araba
flizzr
Car rental Prague Main Railway Station Opel Cascada
4 Places | 3 Bags
Air Conditioning
$49,71 /day
Mercedes SLK Üstü açılabilir araba
sixt
Car rental Prague Main Railway Station Mercedes SLK
2 Places | 3 Bags
$149,04 /day

Convertible car rental at Prague Main Railway Station

Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
Opel Cascada Üstü açılabilir araba
flizzr
Car rental Prague Main Railway Station Opel Cascada
4 Places | 3 Bags
Air Conditioning
$49,71 /day
Mercedes SLK Üstü açılabilir araba
sixt
Car rental Prague Main Railway Station Mercedes SLK
2 Places | 3 Bags
$149,04 /day

Üstü Açılan Otomobil kiralama Prague Main Railway Station yakınındaki Üstü Açılan Otomobil araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi Üstü Açılan Otomobil kiralık araç

En yakın şehirlerdeki Üstü Açılan Otomobil kiralık araç

Üstü Açılan Otomobil kiralama Prague Main Railway Station yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Üstü Açılan Otomobil kiralama Prague Main Railway Station bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Üstü Açılan Otomobil kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın