Araç Kiralama St Barthelemy Gustaf Iii Airport

10
00
10
00
 Araç Kiralama

Araç Kiralama St Barthelemy Gustaf Iii Airport

St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH), St. Barts en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH), St. Barts araç kiralama

St Barthelemy Gustaf Iii Airport araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Chevrolet Spark, St Barthelemy Gustaf Iii Airport AVIS Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $48,21'dır. AVIS Car Rental, henüz bizim müşterilerimiz tarafından değerlendirilmemiştir, bunu ilk yapan siz olun!)

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH) yakınındaki en iyi araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

St Barthelemy Gustaf Iii Airport Kiralık Araç Tedarikçileri

AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yakınında araç kiralama
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yanındaki AVIS Car Rental araç kiralama yerleri
AVIS St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH)
İletişim Bilgileri:
Route D209, Saint Jean, 97133
(590) 590 27-71-43
Budget Car Rental
Budget Car Rental
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yakınında araç kiralama
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yanındaki Budget Car Rental araç kiralama yerleri
BUDGET St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH)
İletişim Bilgileri:
Gustavia Airport Terminal, St.Barts
590-590-276630
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yakınında araç kiralama
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yanındaki SIXT Rent A Car araç kiralama yerleri
SIXT St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH)
İletişim Bilgileri:
Saint Jean/Gustaf III Airport, Saint Jean/Gustaf III Airport, Saint-Barthelemy, 97133
+590-590-277001
Flizzr
Flizzr
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yakınında araç kiralama
St Barthelemy Gustaf Iii Airport yanındaki Flizzr araç kiralama yerleri
FLIZZR St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH)
İletişim Bilgileri:
Saint Jean/Gustaf III Airport, Saint-Barthelemy, 97133
+590-590-277001

St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH) diğer popüler aramalar

Most Popular car groups near St Barthelemy Gustaf Iii Airport

Mini car rental at St Barthelemy Gustaf Iii Airport

van picture
Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
 • Chevrolet Spark 4 Places | 1 Bags
 • Hyundai i10 4 Places | 1 Bags
 • Smart ForTwo 4 Places | 1 Bags
 • Smart ForFour 2 Places | 1 Bags

Standard car rental at St Barthelemy Gustaf Iii Airport

van picture
Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four
 • Volkswagen Golf V 5 Places | 4 Bags

SUV rental at St Barthelemy Gustaf Iii Airport

van picture
The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
 • Daihatsu Terios 4 Places | 1 Bags

Compact car rental at St Barthelemy Gustaf Iii Airport

van picture
Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
 • Mini Cooper 5 Places | 2 Bags
 • BMW 2 Series Convertible 4 Places | 2 Bags
 • Mini Cooper Convertible 4 Places | 2 Bags

Minivan rental at St Barthelemy Gustaf Iii Airport

van picture
For traveling a large company of 7, 8, or more people recommend renting a cheap minibus. Before you rent a 9-seater bus, make sure that in the country where the minibus is not needed to be rented for a special driver service to manage the 9th local bus.
 • Ssangyong Rodius 9 Places | 2 Bags
 • Suzuki APV 8 Places | 4 Bags

Economy car rental at St Barthelemy Gustaf Iii Airport

van picture
Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
 • Volkswagen Polo 5 Places | 2 Bags

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

St Barthelemy Gustaf Iii Airport (SBH) bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır AVIS, BUDGET, SIXT & FLIZZR kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın