EUROPCAR Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

EUROPCAR Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

Nejlepší půjčovny aut v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru (VVI), Bolívie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

EUROPCAR Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

Půjčovna EUROPCAR Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

Tipy na pronájem auta v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Europcar v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Europcar v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru je třída Toyota Yaris Ekonomika. Její cena je pouze 59,90 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída SUV v Bolívie. Nejlevnější SUV vůz z Europcar v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru předkládá Suzuki Jimny za 72,55 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Bolívie, což je SUV, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru je Suzuki Jimny, cena za 60,87 US$ za den.

  Mezi SUV je nejoblíbenější model Suzuki Jimny. Jeho cena začíná od 72,55 US$ za den od společnosti Europcar, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru je Toyota Yaris z Europcar. Její cena je pouze 59,90 US$ za den. Europcar nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o EUROPCAR v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

EUROPCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Europcar
Adresa: CARRETERA AL NORTE KM 11 OFFICE OUTSIDE INT ARRIVALS, SANTA CRUZ
Telefon: 591 3 3341235
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Kyvadlový autobus zdarma — Autopůjčovna nabízí v blízkosti hlavního terminálu bezplatnou kyvadlovou dopravu na místo vyzvednutí automobilu.

EUROPCAR pujčovna aut blízko Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

EUROPCAR půjčovna aut na letištích v okolí

EUROPCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Santa Cruz De La Sierra Mezinárodní Letiště Viru Viru. Získejte levné ceny pro EUROPCAR půjčovna aut