Půjčovna aut La Serena Downtown

12
Říj
čt
2023
10
00
19
Říj
čt
2023
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut La Serena Downtown

Nejlepší půjčovny aut v La Serena Downtown, Chile. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v La Serena Downtown, Chile

Tipy na pronájem auta v La Serena Downtown

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

  • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

    Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

  • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
  • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
  • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
  • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
  • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
  • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
  • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Půjčovna aut La Serena Downtown

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

La Serena Downtown Dodavatelé Aut

AVIS Car Rental
7.8
/10
Velmi dobře
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí La Serena Downtown
1 umístění: zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž La Serena Downtown
AVIS Půjčovna aut La Serena La Florida Letiště (LSC) 4.6 km / 2.86 mi
Kontakty:
La Serena Airport, La Serena
(56) 51-271509
Europcar
7.6
/10
Velmi dobře
Europcar
Půjčovna aut v okolí La Serena Downtown
1 umístění: zobrazit adresu
Europcar půjčovna aut poblíž La Serena Downtown
EUROPCAR Půjčovna aut La Serena La Florida Letiště (LSC) 4.6 km / 2.86 mi
Kontakty:
LA FLORIDA AIRPORT, LA SERENA
56 51 2568275
Econorent Car Rental
6.6
/10
Dobrý
Econorent Car Rental
Půjčovna aut v okolí La Serena Downtown
1 umístění: zobrazit adresu
Econorent Car Rental půjčovna aut poblíž La Serena Downtown
ECONORENT Půjčovna aut La Serena La Florida Letiště (LSC) 4.6 km / 2.86 mi
Kontakty:
La Florida Airport , La Serena, Coquimbo
(56) (51)22 70 882

Další populární vyhledávání v Půjčovna aut La Serena Downtown

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Půjčovna aut La Serena Downtown. Získejte levné ceny pro Enterprise, SIXT, AVIS & Europcar půjčovna aut