CARWIZ Zadar Letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

CARWIZ Zadar Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Zadar Letiště (ZAD), Chorvatsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

CARWIZ Zadar Letiště

Půjčovna CARWIZ Zadar Letiště

CARWIZ v Zadar Letiště
CARWIZ
CARWIZ
8.4
/10
Vynikající
7.7
/10
Celková hodnota za peníze
8.6
/10
Čistota
8.6
/10
Servis na recepci
9.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Zadar Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Carwiz v Zadar Letiště hodnotilo 100+ zákaznku se skóre 8.4/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Carwiz v Zadar Letiště je třída Toyota Yaris Ekonomika. Její cena je pouze 16,85 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Ekonomika v Zadar Letiště a třída Kompaktní v Chorvatsko. Nejlevnějším Ekonomika vozem od Carwiz v Zadar Letiště je Toyota Yaris za 16,85 US$ za den. Nejlevnější Kompaktní vůz z Carwiz v Zadar Letiště předkládá Opel Astra za 16,93 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Zadar Letiště s průměrným skóre 9.2/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Volkswagen Up z Mini za cenu 29,10 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Zadar Letiště je Ekonomika s cenami od Hertz Car Hire od 32,17 US$ za den pro Opel Corsa.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Chorvatsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Zadar Letiště je Opel Astra, cena za 36,13 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika v Zadar Letiště poskytlo Avant-Car (ohodnoceno 6.7/10 od 1000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Volkswagen Polo za 18,65 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní je prezentováno stejným dodavatelem: Avant-Car. Vozidlo je Volkswagen Golf, za cenu 19,20 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Chorvatsko, jmenuje se SIXT Rent A Car (průměrné skóre 6.8/10 hodnoceno 2000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Ekonomika v Zadar Letiště je Fiat Punto, s cenami od 30,28 US$ za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model BMW 1 Series. Jeho cena začíná od 67,51 US$ za den od společnosti SIXT Rent A Car, která je průměrným skóre skóre 6.8/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Zadar Letiště je Opel Adam z Global-Rent-A-Car. Její cena je pouze 8,15 US$ za den. Global-Rent-A-Car nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o CARWIZ v Zadar Letiště

CARWIZ
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Carwiz
Adresa: Zadar Airport, Zadar
Telefon: +385 (0)23 648 631
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Autopůjčovna má pobočku přímo před letištním terminálem. Na pobočce jednoduše nahlaste, kdo jste.
Hodnocení: 8.4/10, který je Vynikající

CARWIZ pujčovna aut blízko Zadar Letiště

CARWIZ půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Zadar Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Zadar 9.23 km / 5.74 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Zadar Letiště. Získejte levné ceny pro CARWIZ půjčovna aut