SIXT DIRECT Protaras
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

SIXT DIRECT Protaras

Nejlepší půjčovny aut v Protaras, Kypr. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT DIRECT Protaras

SIXT DIRECT půjčovna aut v Protaras

SIXT DIRECT v Protaras
SIXT DIRECT
SIXT DIRECT
8.6
/10
Vynikající
8.3
/10
Celková hodnota za peníze
7.9
/10
Čistota
9.3
/10
Servis na recepci
8.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.3
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 10+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Protaras

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Sixt-Direct v Protaras hodnotilo 10+ zákaznku se skóre 8.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Sixt-Direct v Protaras je třída Suzuki Alto Mini. Její cena je pouze 17,05 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Kypr. Nejlevnější Ekonomika vůz z Sixt-Direct v Protaras předkládá Skoda Fabia za 21,04 € za den.

  Abbycar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Protaras s průměrným skóre 9.5/10, založená na 5+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Abbycar je třída Toyota Aygo z Mini za cenu 15,98 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Kypr, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Abbycar v Protaras je Volkswagen Polo, cena za 17,27 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Suzuki Swift. Jeho cena začíná od 16,87 € za den od společnosti Aercar, která je průměrným skóre skóre 8.7/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Protaras je Hyundai i10 z Aida. Její cena je pouze 8,37 € za den. Aida bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.9/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o SIXT DIRECT v Protaras

SIXT DIRECT
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Sixt-Direct
Adresa: Marilena Shopping, 8. Protaras Avenue, Protaras
Telefon: +357-25257723
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 8.6/10, který je Vynikající

SIXT DIRECT cena půjčovna aut v Protaras

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Sixt-Direct
Sixt-Direct
od 17 € od 21 € od 225 € od 117 € od 100 € od 92 €
Kem
Kem
od 29 € od 33 € od 81 € od 107 € od 94 € od 78 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 27 € od 30 € od 116 € od 60 € od 68 € od 70 €
Whiz
Whiz
od 24 € od 25 € od 128 € od 119 € od 44 €
Europcar
Europcar
od 37 € od 45 € od 220 € od 121 € od 101 €
International
International
od 26 € od 30 € od 266 € od 141 € od 121 € od 112 €
Flizzr
Flizzr
od 33 € od 40 €

SIXT DIRECT pujčovna aut blízko Protaras

SIXT DIRECT půjčovna aut na letištích v okolí

SIXT DIRECT půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Protaras

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Protaras. Získejte levné ceny pro SIXT DIRECT půjčovna aut