Dodávka Půjčovna Valkeakoski
10
00
10
00
Dodávka Půjčovna Valkeakoski

Dodávka Půjčovna Valkeakoski

Nejlepší půjčovny aut v Valkeakoski, Finsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Dodávka půjčovna aut v Valkeakoski

HERTZ v Valkeakoski
HERTZ
HERTZ
8.9
/10
Vynikající
8.3
/10
Celková hodnota za peníze
9.3
/10
Čistota
9
/10
Servis na recepci
9.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Valkeakoski

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Dodávka automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Valkeakoski. Nejlevnější vozidlo Dodávka představuje Volkswagen Transporter Cargo Van z Scandia Rent v Valkeakoski. Jeho cena začíná od 65,38 € za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Dodávka od nejvýše hodnoceného prodejce v Valkeakoski, měli byste věnovat pozornost Hertz Car Hire. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 100+ zákazníky s průměrným skóre 8.9/10. Dodávka voz z Hertz Car Hire v Valkeakoski za nejnižší možnou cenu je Seat Alhambra. Bude vám to stát asi 141,37 € za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Valkeakoski s průměrným skóre 8.9/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Volkswagen Up z Mini za cenu 34,40 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Finsko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Valkeakoski je Ford Fiesta, cena za 37,52 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Ford Fiesta. Jeho cena začíná od 35,87 € za den od společnosti Scandia Rent, která je průměrným skóre skóre 8.1/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Valkeakoski je Skoda Citigo z SIXT Rent A Car. Její cena je pouze 34,39 € za den. SIXT Rent A Car bylo přezkoumáno více než 250+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Dodávka cena půjčovna aut v Tampere Letiště (TMP)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Scandia Rent
Scandia Rent
od 35 € od 36 € od 134 € od 72 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 35 € od 36 € od 125 € od 92 €
Europcar
Europcar
od 37 € od 38 € od 109 € od 67 €
FiRent
FiRent
od 56 € od 72 € od 138 € od 100 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 61 € od 53 € od 88 € od 141 € od 232 € od 149 € od 75 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 38 € od 39 € od 109 € od 139 € od 172 € od 102 €
Green-Motion
Green-Motion
od 61 €

Dodávka pujčovna aut blízko Valkeakoski

Dodávka půjčovna aut na letištích v okolí

Dodávka půjčovna aut na vlakových stanicích

Dodávka půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Valkeakoski

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Valkeakoski. Získejte levné ceny pro Dodávka půjčovna aut