Půjčovna aut Macon Železniční Stanice Tgv

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Macon Železniční Stanice Tgv

Nejlepší půjčovny aut v Macon Železniční Stanice Tgv, Francie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Macon Železniční Stanice Tgv, Francie

Nejlépe hodnocený dodavatel v Macon Železniční Stanice Tgv
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8
/10
Velmi dobře
7.9
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
7.9
/10
Servis na recepci
7.6
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 5000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Macon Železniční Stanice Tgv

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Keddy-By-Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Macon Železniční Stanice Tgv s průměrným skóre 8/10, založená na 5000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Keddy-By-Europcar je třída Fiat 500 z Mini za cenu 39,32 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Macon Železniční Stanice Tgv je Mini s cenami od Keddy-By-Europcar od 39,32 US$ za den pro Fiat 500.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Francie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Keddy-By-Europcar v Macon Železniční Stanice Tgv je Peugeot 208, cena za 48,58 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Mini v Macon Železniční Stanice Tgv poskytlo Europcar (ohodnoceno 7.7/10 od 10000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Renault Twingo za 53,97 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika je prezentováno stejným dodavatelem: Europcar. Vozidlo je Peugeot 208, za cenu 54,90 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Macon Železniční Stanice Tgv je Fiat 500 z Keddy-By-Europcar. Její cena je pouze 39,32 US$ za den. Keddy-By-Europcar bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Macon Železniční Stanice Tgv

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Macon Železniční Stanice Tgv Dodavatelé Aut

Keddy-By-Europcar
8
/10
Velmi dobře
Keddy-By-Europcar
Půjčovna aut v okolí Macon Železniční Stanice Tgv
1 umístění: zobrazit adresu
Keddy-By-Europcar půjčovna aut poblíž Macon Železniční Stanice Tgv
KEDDY BY EUROPCAR Macon Železniční Stanice Tgv
Kontakty:
GARE DE MACON LOCHE, LOCHE, 71000
33 0 385201414
Europcar
7.7
/10
Velmi dobře
Europcar
Půjčovna aut v okolí Macon Železniční Stanice Tgv
1 umístění: zobrazit adresu
Europcar půjčovna aut poblíž Macon Železniční Stanice Tgv
EUROPCAR Macon Železniční Stanice Tgv
Kontakty:
GARE DE MACON LOCHE, LOCHE, 71000
33 0 385201414
AVIS Car Rental
7.4
/10
Velmi dobře
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Macon Železniční Stanice Tgv
1 umístění: zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Macon Železniční Stanice Tgv
AVIS Macon Ville Train Station 4.24 km / 2.64 mi
Kontakty:
Gare SNCF, Macon, 71000
(33) 8 20 61 16 62
ADA Car Rental
ADA Car Rental
Půjčovna aut v okolí Macon Železniční Stanice Tgv
1 umístění: zobrazit adresu
ADA Car Rental půjčovna aut poblíž Macon Železniční Stanice Tgv
ADA Macon Ville Train Station 4.24 km / 2.64 mi
Kontakty:
1066 et 1074 avenue de Lattre, de Tassigny, Macon, 71000, FR
0033 3 85 33 85 25 / 674364333

Další populární vyhledávání v Macon Železniční Stanice Tgv

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Macon Železniční Stanice Tgv. Získejte levné ceny pro KEDDY BY EUROPCAR, AVIS & EUROPCAR půjčovna aut