Půjčovna aut Berlín Albrechtstr

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Berlín Albrechtstr

Půjčovna aut Berlín Albrechtstr

Nejlepší půjčovny aut v Berlín Albrechtstr, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ENTERPRISE Berlín AlbrechtstrKEDDY BY EUROPCAR Berlín AlbrechtstrSIXT Berlín AlbrechtstrBUCHBINDER Berlín AlbrechtstrEUROPCAR Berlín AlbrechtstrAVIS Berlín AlbrechtstrBUDGET Berlín Albrechtstr

Půjčení auta v Berlín Albrechtstr, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Berlín Albrechtstr a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Berlín Albrechtstr se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Berlín Albrechtstr!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Berlín Albrechtstr je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Berlín Albrechtstr.

Půjčovna aut Berlín Albrechtstr nabízí široký výběr

Berlín Albrechtstr je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Berlín Albrechtstr, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Berlín Albrechtstr vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Berlín Albrechtstr vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Berlín Albrechtstr, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Berlín Albrechtstr vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Berlín Albrechtstr

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Berlín Albrechtstr. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Berlín Albrechtstr. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Berlín Albrechtstr. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Berlín Albrechtstr v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Berlín Albrechtstr co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Berlín Albrechtstr

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Berlín Albrechtstr

Podmínky pronájmu auta v Berlín Albrechtstr

Podmínky pronájmu auta v Berlín Albrechtstr zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Berlín Albrechtstr, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Berlín Albrechtstr, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Berlín Albrechtstr budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Berlín Albrechtstr

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Berlín Albrechtstr, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Berlín Albrechtstr je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Berlín Albrechtstr a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Berlín Albrechtstr a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Berlín Albrechtstr vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Berlín Albrechtstr můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Berlín Albrechtstr ceny

Mini půjčení auta Berlín Albrechtstr

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Toyota Aygo, Kia Picanto a Fiat 500.

Toyota Aygo pronájem Berlín Albrechtstr

nebo podobné Mini
ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Toyota Aygo
4 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den

  Kia Picanto pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Mini
  BUDGET Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Kia Picanto
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 51,00 US$/den

  Fiat 500 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Mini
  AVIS Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Fiat 500
  4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Berlín Albrechtstr

  Electric cars

  BYD Atto 3 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné SUV
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den

  Tesla Model 3 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Tesla Model 3
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den

  BMW iX pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Opel Corsa pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Opel Corsa
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den

  Volkswagen Polo pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Volkswagen Golf pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Volkswagen Golf
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 59,00 US$/den

  Seat Leon pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kompaktní
  BUDGET Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Seat Leon
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den

  Renault Captur pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kompaktní
  BUCHBINDER Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Renault Captur
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 102,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Compact elite

  BMW 1 Series pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den

  Audi A3 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den

  BMW iX pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Volkswagen Golf Estate, Skoda Octavia Combi a Seat Leon Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Volkswagen Golf Estate pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kombi
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Volkswagen Golf Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den

  Skoda Octavia Combi pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kombi
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  Seat Leon Estate pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kombi
  AVIS Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Seat Leon Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 74,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Skoda Superb pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Skoda Superb
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den

  Audi A4 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Audi A4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 66,00 US$/den

  Mercedes C Class pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Standardní
  AVIS Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Mercedes C Class
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 91,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Nissan Qashqai pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Střední třída
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 48,00 US$/den

  Volkswagen Passat pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Střední třída
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Volkswagen Passat
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 59,00 US$/den

  Ford S-Max pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Ford S-Max
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 69,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Intermediate elite

  BMW X1 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 150,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Berlín Albrechtstr

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Velké
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 80,00 US$/den

  Volvo S60 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 160,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, Tesla Model 3, BMW 2 Series Gran Coupe a Audi A6. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  Tesla Model 3 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Tesla Model 3
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 77,00 US$/den

  Audi A6 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 96,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Berlín Albrechtstr

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 88,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 93,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Berlín Albrechtstr

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 106,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Berlín Albrechtstr

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Ford Galaxy pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  BUDGET Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Ford Galaxy
  7 Místa | 1 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 115,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Berlín Albrechtstr

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Ford Tourneo, Mercedes Vito Traveliner a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Ford Tourneo pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 112,00 US$/den

  Mercedes Vito Traveliner pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  AVIS Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Mercedes Vito Traveliner
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 155,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 159,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Berlín Albrechtstr

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, BYD Atto 3, Nissan Juke a Ford Kuga. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  BYD Atto 3 pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné SUV
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den

  Nissan Juke pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné SUV
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Nissan Juke
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 51,00 US$/den

  Ford Kuga pronájem Berlín Albrechtstr

  nebo podobné SUV
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Půjčovna aut Berlín Albrechtstr Ford Kuga
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Berlín Albrechtstr

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Berlín Albrechtstr. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Berlín Albrechtstr Dodavatelé Aut

  8.6

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Mladý řidič
  Průměrná čekací doba
  od 57,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  EUROPCAR Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: FLUGHAFEN BERLIN BRANDENBURG MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: ALBRECHTSTR 27, BERLIN, 12167
  Telefon: 49 30 75650189
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlín Spandau Hbf12.84 km/7.98 mi
  Adresa: SEEGEFELDER STRASSE 16 GEGENUEBER BAHNHOF BLN-SPANDAU, BERLIN, 13597
  Telefon: 49 30 3539500
  • Pondělí
   07:00-18:00
  • Úterý
   07:00-18:00
  • Středa
   07:00-18:00
  • Čtvrtek
   07:00-18:00
  • Pátek
   07:00-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  EUROPCAR Berlín Albrechtstr
  Adresa: ALBRECHTSTRASSE 27, BERLIN, 12167
  Telefon: 49 30 75650189
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlín Nádraží Lehrter8.52 km/5.29 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   08:00-11:00
  EUROPCAR Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlin Friedrichshain11.04 km/6.86 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlin Messedamm6.9 km/4.28 mi
  Adresa: FLUGHAFEN BERLIN BRANDENBURG MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  EUROPCAR Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: FLUGHAFEN BERLIN BRANDENBURG MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00

  8.6

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.9

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Mladý řidič
  Průměrná čekací doba
  od 75,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  SIXT Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Melli-Beese-Ring 1, Schönefeld, 12529
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlín Albrechtstr
  Adresa: Bundesallee 117, Berlin, 12161
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlín Nádraží Lehrter8.52 km/5.29 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-22:00
  • Úterý
   06:00-22:00
  • Středa
   06:00-22:00
  • Čtvrtek
   06:00-22:00
  • Pátek
   06:00-22:00
  • Sobota
   06:00-22:00
  • Neděle
   06:00-22:00
  SIXT Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: Leipziger Str. 104, Berlin, 10117
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Hohenschonhausen15.49 km/9.63 mi
  Adresa: Herzbergstr. 87-99, Berlin, 10365
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Friedrichshain11.04 km/6.86 mi
  Adresa: Herzbergstr. 87-99, Berlin, 10365
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Messedamm6.9 km/4.28 mi
  Adresa: Melli-Beese-Ring 1, Schönefeld, 12529
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   05:30-23:59
  • Úterý
   05:30-23:59
  • Středa
   05:30-23:59
  • Čtvrtek
   05:30-23:59
  • Pátek
   05:30-23:59
  • Sobota
   05:30-23:30
  • Neděle
   05:30-23:30
  SIXT Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Tamara-Danz-Str. 11, Tamara-Danz-Str. 11 , Berlin, 10243
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Melli-Beese-Ring 1, Schönefeld, 12529
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   05:30-23:59
  • Úterý
   05:30-23:59
  • Středa
   05:30-23:59
  • Čtvrtek
   05:30-23:59
  • Pátek
   05:30-23:59
  • Sobota
   05:30-23:30
  • Neděle
   05:30-23:30

  8.3

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Mladý řidič
  Průměrná čekací doba
  od 63,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  AVIS Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Flughafen Brandenburg Term 1 2 Melli Beese Ring 1, Berlin, 12529, 0
  Telefon: 030609176720
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: Budapester Strasse 43, Berlin, 10787, 0
  Telefon: 0302309370
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlín Albrechtstr
  Adresa: Albrechtstrasse 103, Berlin, 12167, 0
  Telefon: 03079702476
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlin Zehlendorf5.29 km/3.29 mi
  Adresa: Albrechtstrasse 103, Berlin, 12167, 0
  Telefon: 03079702476
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: Kronenstrasse 16 Ecke Friedrichstrasse, Berlin, 10117, 0
  Telefon: 0302407940
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: Budapester Strasse 43, Berlin, 10787, 0
  Telefon: 0302309370
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlin Hohenschonhausen15.49 km/9.63 mi
  Adresa: Landsberger Allee 366, Berlin, 12681, 0
  Telefon: 03054989992
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: Budapester Strasse 43, Berlin, 10787, 0
  Telefon: 0302309370
  • Pondělí
   08:00-19:00
  • Úterý
   08:00-19:00
  • Středa
   08:00-19:00
  • Čtvrtek
   08:00-19:00
  • Pátek
   08:00-19:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   08:00-12:00
  AVIS Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Kronenstrasse 16 Ecke Friedrichstrasse, Berlin, 10117, 0
  Telefon: 0302407940
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Flughafen Brandenburg Term 1 2 Melli Beese Ring 1, Berlin, 12529, 0
  Telefon: 030609176720
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-20:00
  • Neděle
   10:00-23:00

  8.0

  Velmi dobře
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.6

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.2

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 58,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  BUDGET Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Flughafen Brandenburg Term 1 2Melli Beese Ring 1, Berlin, 12529, 0
  Telefon: 030609176720
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: Kronenstraße 16Ecke Friedrichstrasse, Berlin, 10117, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlín Albrechtstr
  Adresa: Albrechtstr 103, Berlin, 12167, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Zehlendorf5.29 km/3.29 mi
  Adresa: Albrechtstr 103, Berlin, 12167, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: Kronenstr 16 Ecke Friedrichstrasse, Berlin, 10117, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: Otisstr. 67, Berlin, 13403, 0
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Hohenschonhausen15.49 km/9.63 mi
  Adresa: Landsberger Allee 366 In Der Pyramide, Berlin, 12681, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: Kronenstr 16 Ecke Friedrichstrasse, Berlin, 10117, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Kronenstr 16 Ecke Friedrichstrasse, Berlin, 10117, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Flughafen Brandenburg Term 1 2 Melli Beese Ring 1, Berlin, 12529, 0
  Telefon: 030609176720
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-20:00
  • Neděle
   10:00-23:00

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.9

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: FLUGHAFEN BERLIN BRANDENBURG MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlín Albrechtstr
  Adresa: ALBRECHTSTRASSE 27, BERLIN, 12167
  Telefon: 49 30 75650189
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlín Nádraží Lehrter8.52 km/5.29 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   08:00-11:00
  KEDDY BY EUROPCAR Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlin Friedrichshain11.04 km/6.86 mi
  Adresa: SIEGFRIEDSTRASSE 49-60 INDUSTRIAL AREA, BERLIN, 10365
  Telefon: 49 30 5577430
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: FLUGHAFEN BERLIN BRANDENBURG MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  FLIZZR
  FLIZZR Berlín Albrechtstr

  8.1

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.5

  Čistota

  8.4

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Mladý řidič
  Průměrná čekací doba
  od 74,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  FLIZZR Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Melli-Beese-Ring 1, Schönefeld, 12529
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Berlín Nádraží Lehrter8.52 km/5.29 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-22:00
  • Úterý
   06:00-22:00
  • Středa
   06:00-22:00
  • Čtvrtek
   06:00-22:00
  • Pátek
   06:00-22:00
  • Sobota
   06:00-22:00
  • Neděle
   06:00-22:00
  FLIZZR Berlin Messedamm6.9 km/4.28 mi
  Adresa: Melli-Beese-Ring 1, Schönefeld, 12529
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   05:30-23:59
  • Úterý
   05:30-23:59
  • Středa
   05:30-23:59
  • Čtvrtek
   05:30-23:59
  • Pátek
   05:30-23:59
  • Sobota
   05:30-23:30
  • Neděle
   05:30-23:30
  FLIZZR Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Europaplatz 1, Berlin, 10557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Melli-Beese-Ring 1, Schönefeld, 12529
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   05:30-23:59
  • Úterý
   05:30-23:59
  • Středa
   05:30-23:59
  • Čtvrtek
   05:30-23:59
  • Pátek
   05:30-23:59
  • Sobota
   05:30-23:30
  • Neděle
   05:30-23:30
  DOLLAR
  DOLLAR Berlín Albrechtstr

  9.4

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.2

  Čistota

  10.0

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 62,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  DOLLAR půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  DOLLAR Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Flughafen Berlin Brandenburg, T1 Ankunftsbene, Berlin, 12529
  Telefon: 030609176748
  Otevírací doba není k dispozici
  DOLLAR Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Melli-besse-ring 1, T1 Ankunftsbene, Berlin, 12529
  Telefon: 030609176748
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-16:00
  • Neděle
   10:00-22:00
  HERTZ
  HERTZ Berlín Albrechtstr

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  7.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 79,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  HERTZ půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  HERTZ Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Melli-besse-ring 1, T1 Ankunftsebene 0, Berlin, 12529
  Telefon: 03080098455
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: Gottlieb-dunkel-strasse 43-44, 12099 Berlin, Berlin, 12099
  Telefon: 03051489300
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: 10557 Berlin, Europaplatz 1, Carr: Ph Hbf Clara-jaschke-str, Berlin, 10557
  Telefon: 03020649328
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: Friedrichstr. 50-55, 10117 Berlin-mitte, Berlin, 10117
  Telefon: 030 2424440
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Hohenschonhausen15.49 km/9.63 mi
  Adresa: Siegfriedstrasse 168, 10365 Berlin, Berlin, 10365
  Telefon: 030 559 6164
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: 10557 Berlin, Europaplatz 1, Carr: Ph Hbf Clara-jaschke-str, Berlin, 10557
  Telefon: 03020649328
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Friedrichstr. 50-55, 10117 Berlin-mitte, Berlin, 10117
  Telefon: 030 2424440
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Melli-beese-ring 1, T1 Ankunftsebene 0, Berlin, 12529
  Telefon: 03080098455
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-16:00
  • Neděle
   10:00-22:00
  THRIFTY
  THRIFTY Berlín Albrechtstr

  8.0

  Velmi dobře
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  8.2

  Servis na recepci

  8.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 64,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  THRIFTY Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: Flughafen Berlin Brandenburg, T1 Ankunftsbene, Berlin, 12529
  Telefon: 03080098455
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: Friedrichstr. 50-55, Berlin, 10117
  Telefon: 030 2424440
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: Friedrichstr. 50-55, Berlin, 10117
  Telefon: 030 2424440
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Berlin Hohenschonhausen15.49 km/9.63 mi
  Adresa: SIEGFRIEDSTRASSE 168 , 10365
  Telefon: 030 559 6164
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: Friedrichstr. 50-55, Berlin, 10117
  Telefon: 030 2424440
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Friedrichstr. 50-55, Berlin, 10117
  Telefon: 030 2424440
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: Melli-besse-ring 1, T1 Ankunftsbene, Berlin, 12529
  Telefon: 03080098455
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-16:00
  • Neděle
   10:00-22:00

  9.2

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.0

  Čistota

  9.6

  Servis na recepci

  9.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 37,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  ENTERPRISE Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB
  Telefon: 030-20621650
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlín Spandau Hbf12.84 km/7.98 mi
  Adresa: SEEBURGER STRASSE 10, BERLIN, 13581, BE
  Telefon: 030-3389070
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  • Sobota
   09:00-12:00
  ENTERPRISE Berlín Albrechtstr
  Adresa: ALT-MARIENDORF 19-21, BERLIN, 12107, BE
  Telefon: 030-20077120
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Zehlendorf5.29 km/3.29 mi
  Adresa: LAUSANNER STRASSE 83, BERLIN, 12205, BE
  Telefon: 030-8182010
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: ALT-MARIENDORF 19-21, BERLIN, 12107, BE
  Telefon: 030-20077120
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: BUDAPESTER STR. 39, BERLIN, 10787, BE
  Telefon: 030-8872340
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Pankow15.78 km/9.8 mi
  Adresa: LANGHANSSTRASSE 46, BERLIN, 13086, BE
  Telefon: 030-20916560
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Hohenschonhausen15.49 km/9.63 mi
  Adresa: MEERANER STRASSE 1, BERLIN, 12681, BE
  Telefon: 030-5779970
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Friedrichshain11.04 km/6.86 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Messedamm6.9 km/4.28 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB
  Telefon: 030-20621650
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  ENTERPRISE Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB
  Telefon: 030-20621650
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  ALAMO
  ALAMO Berlín Albrechtstr

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 35,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ALAMO půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  ALAMO Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB, 12529
  Telefon: 030-20621650
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: BUDAPESTER STR. 39, BERLIN, 10787, BE
  Telefon: 030-8872340
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Friedrichshain11.04 km/6.86 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB, 12529
  Telefon: 030-20621650
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  NATIONAL
  NATIONAL Berlín Albrechtstr

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.5

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  NATIONAL Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB, 12529
  Telefon: 030-20621650
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlin Friedrichshain11.04 km/6.86 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlin Messedamm6.9 km/4.28 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB, 12529
  Telefon: 030-20621650
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  NATIONAL Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: FRIEDRICHSTRASSE 200, BERLIN, 10117, BE
  Telefon: 030-2007390
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: MELLI BEESE RING 1, SCHONEFELD, 12529, BB, 12529
  Telefon: 030-20621650
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00

  8.9

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.6

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  9.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  BUCHBINDER Letiště Berlín Schönefeld14.55 km/9.04 mi
  Adresa: MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlín Albrechtstr
  Adresa: ALBRECHTSTRASSE 27, BERLIN, 12167
  Telefon: 49 30 75650189
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlín Nádraží Lehrter8.52 km/5.29 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   08:00-11:00
  BUCHBINDER Berlín Nádraží Lehrter8.52 km/5.29 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   08:00-11:00
  BUCHBINDER Berlin Charlottenburg6.85 km/4.26 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: EUROPAPLATZ 1 CARRETURN: CLARA-JASCHKE-STR. UG3, BERLIN, 10557
  Telefon: 49 30 20624600
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: KURFUERSTENSTRASSE 101, BERLIN, 10787
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: ALEXANDERPLATZ 8 RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, RETURN:Q-PARK AREA LEVEL -3, BERLIN, 10178
  Telefon: 49 30 2407900
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  BUCHBINDER Berlin Airport Brandenburg15.09 km/9.38 mi
  Adresa: FLUGHAFEN BERLIN BRANDENBURG MELLI-BEESE-RING 1, MELLI-BEESE-RING 1, BERLIN, 12529
  Telefon: 49 30 6349160
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  GLOBAL RENT A CAR
  GLOBAL RENT A CAR Berlín Albrechtstr
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  od 35,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  GLOBAL RENT A CAR půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  GLOBAL RENT A CAR Berlín Mitte7.34 km/4.56 mi
  Adresa: ALBRECHTSTR 27, BERLIN, 12167
  Telefon: 49 30 75650189
  Otevírací doba není k dispozici
  GLOBAL RENT A CAR Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: ALBRECHTSTR 27, BERLIN, 12167
  Telefon: 49 30 75650189
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO
  WHEEGO Berlín Albrechtstr

  8.3

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 25,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  WHEEGO půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  WHEEGO Berlin Neukoelln6.98 km/4.34 mi
  Adresa: Berlin City - Neukölln, Lahnstraße 36, Berlin, 12055
  Telefon: 0049 175 8803970
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO Berlin Wedding10.88 km/6.76 mi
  Adresa: Scharnweberstraße 134-135, Berlin, 13405
  Telefon: 0049 175 - 8803368
  Otevírací doba není k dispozici
  UFODRIVE
  UFODRIVE Berlín Albrechtstr
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  od 219,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Berlín Albrechtstr
  UFODRIVE půjčovna aut poblíž Berlín Albrechtstr
  UFODRIVE Berlin Alexanderplatz9.32 km/5.79 mi
  Adresa: Apcoa Parkhaus, Mall of Berlin, Leipziger Platz 12 , 10117 Berlin, Germany
  Telefon: 4965193749972
  Otevírací doba není k dispozici
  UFODRIVE Berlin Park Inn Alexanderplatz9.56 km/5.94 mi
  Adresa: Apcoa Parkhaus, Mall of Berlin, Leipziger Platz 12 , 10117 Berlin, Germany
  Telefon: 4965193749972
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Berlín Albrechtstr půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Berlín Albrechtstr

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Berlín Albrechtstr, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Berlín Albrechtstr

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Berlín Albrechtstr na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Berlín Albrechtstr vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Berlín Albrechtstr
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Berlín Albrechtstr pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Berlín Albrechtstr pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Berlín Albrechtstr pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Berlín Albrechtstr je snadné!

  Pronájem auta v Berlín Albrechtstr znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Berlín Albrechtstr

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Berlín Albrechtstr na víkend?

  Cena pronájmu auta v Berlín Albrechtstr závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 103,00 US$;
  • Za týden: 724,00 US$;
  • Za měsíc: 3 105,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejoblíbenější kategorie aut v Berlín Albrechtstr na měsíc?

  Nejoblíbenější kategorie aut v Berlín Albrechtstr na měsíc se liší v závislosti na individuálních preferencích a potřebách. Nicméně, na základě našich dat, zde jsou průměrné denní pronájemní ceny pro různé kategorie aut:
  • Luxus: 114,00 US$ za den;
  Tyto ceny mohou ovlivnit popularitu každé kategorie, ale konečný výběr často závisí na faktorech jako pohodlí, styl a konkrétní požadavky na cestu.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Berlín Albrechtstr?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Berlín Albrechtstr:
  • ENTERPRISE: průměrná cena 66,00 US$ za den;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena 115,00 US$ za den;
  • SIXT: průměrná cena 104,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Berlín Albrechtstr?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 7 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • ENTERPRISE: průměrná cena za den 66,00 US$;
  • BUDGET: průměrná cena za den 85,00 US$;
  • AVIS: průměrná cena za den 91,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Berlín Albrechtstr?

  Kromě našich služeb 24/7 v Berlín Albrechtstr můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Berlín Albrechtstr, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Berlín Albrechtstr vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Berlín Albrechtstr a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Berlín Albrechtstr. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Berlín Albrechtstr uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Berlín Albrechtstr?

  Půjčovny v Berlín Albrechtstr obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Berlín Albrechtstr dostupnější?Při pronájmu auta v Berlín Albrechtstr jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Berlín Albrechtstr jsou ekologicky šetrné?

  V Berlín Albrechtstr vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách SIXT a EUROPCAR. SIXT nabízí elektro nebo hybridní vozy za 67,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Berlín Albrechtstr?

  Při pronájmu auta v Berlín Albrechtstr můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Berlín Albrechtstr můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Berlín Albrechtstr. Získejte levné ceny pro ENTERPRISE, KEDDY BY EUROPCAR, SIXT, BUCHBINDER & EUROPCAR půjčovna aut