Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde

Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde

Nejlepší půjčovny aut v Dortmund Im Spaehenfelde, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Dortmund Im SpaehenfeldeKEDDY BY EUROPCAR Dortmund Im SpaehenfeldeBUCHBINDER Dortmund Im SpaehenfeldeEUROPCAR Dortmund Im SpaehenfeldeFLIZZR Dortmund Im SpaehenfeldeAVIS Dortmund Im SpaehenfeldeHERTZ Dortmund Im SpaehenfeldeTHRIFTY Dortmund Im SpaehenfeldeBUDGET Dortmund Im Spaehenfelde

Půjčení auta v Dortmund Im Spaehenfelde, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Dortmund Im Spaehenfelde a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Dortmund Im Spaehenfelde!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Dortmund Im Spaehenfelde je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Dortmund Im Spaehenfelde.

Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde nabízí široký výběr

Dortmund Im Spaehenfelde je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Dortmund Im Spaehenfelde, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Dortmund Im Spaehenfelde vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Dortmund Im Spaehenfelde vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Dortmund Im Spaehenfelde, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Dortmund Im Spaehenfelde vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Dortmund Im Spaehenfelde

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Dortmund Im Spaehenfelde. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Dortmund Im Spaehenfelde. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Dortmund Im Spaehenfelde. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Dortmund Im Spaehenfelde v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Dortmund Im Spaehenfelde

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Dortmund Im Spaehenfelde

Podmínky pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde

Podmínky pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Dortmund Im Spaehenfelde, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Dortmund Im Spaehenfelde, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Dortmund Im Spaehenfelde budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Dortmund Im Spaehenfelde

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Dortmund Im Spaehenfelde, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Dortmund Im Spaehenfelde je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Dortmund Im Spaehenfelde a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Dortmund Im Spaehenfelde a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Dortmund Im Spaehenfelde vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Dortmund Im Spaehenfelde můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde ceny

Mini půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Opel Adam, Toyota Aygo a Volkswagen Up.

Opel Adam pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

nebo podobné Mini
HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Opel Adam
4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den

  Toyota Aygo pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Mini
  EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Toyota Aygo
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 51,00 US$/den

  Volkswagen Up pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Mini
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Volkswagen Up
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Electric cars

  Renault Zoe pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Renault Zoe
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den

  BYD Atto 3 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné SUV
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Ford Fiesta pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Ford Fiesta
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 44,00 US$/den

  Hyundai i20 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Hyundai i20
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 48,00 US$/den

  Renault Zoe pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Renault Zoe
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Ford Focus pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kompaktní
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Ford Focus
  5 Místa | 3 Tašky
  od 51,00 US$/den

  Opel Crossland X pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kompaktní
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Opel Crossland X
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  Hyundai i30 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kompaktní
  EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Hyundai i30
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Compact elite

  BMW 1 Series pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 68,00 US$/den

  Audi A3 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 68,00 US$/den

  Audi Q2 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 74,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Skoda Octavia pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Střední třída
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Skoda Octavia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den

  Ford Mondeo pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Střední třída
  THRIFTY Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Ford Mondeo
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 66,00 US$/den

  Opel Insignia pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Střední třída
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 69,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Peugeot 308 Estate, Renault Megane Estate a Mazda 6 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Peugeot 308 Estate pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kombi
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Peugeot 308 Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den

  Renault Megane Estate pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kombi
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Renault Megane Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 57,00 US$/den

  Mazda 6 Estate pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kombi
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mazda 6 Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 64,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Opel Insignia pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Standardní
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 61,00 US$/den

  Mercedes C Class pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Standardní
  THRIFTY Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mercedes C Class
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 201,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Intermediate elite

  BMW X1 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den

  BMW 2 Series pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Výběrové střední
  AVIS Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW 2 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 93,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  Mercedes C Class pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Velké
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mercedes C Class
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  Volvo S60 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 77,00 US$/den

  BMW 3 Series pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Velké
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, BMW 2 Series Gran Coupe, Mercedes E Class a Audi A5. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 82,00 US$/den

  Mercedes E Class pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mercedes E Class
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 92,00 US$/den

  Audi A5 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Audi A5
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 102,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Dortmund Im Spaehenfelde

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 92,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 97,00 US$/den

  BMW X4 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Luxusní
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW X4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 106,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 109,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Toyota Proace, Ford Tourneo a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Toyota Proace pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Toyota Proace
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 131,00 US$/den

  Ford Tourneo pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 147,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 161,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Ford Galaxy pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  BUDGET Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Ford Galaxy
  7 Místa | 1 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 105,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 5 osob pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  5místné osobní vozy jsou navrženy tak, aby pohodlně ubytovaly malé skupiny. Je zde dostatek prostoru pro pět cestujících se svým majetkem nebo nákladem. Tyto '5místné minivany' jsou určeny pro rodiny, páry nebo malé skupiny přátel a poskytují pohodlí a pohodlí pro všechny. Navzdory jejich kompaktní velikosti mají prostorné nákladové prostory, což je činí praktickými pro různé účely, jako je nákup potravin. Mezi oblíbené modely v této kategorii patří Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Ford Escape, Opel Zafira. Pronájem 5místného osobního crossoveru zajistí klidnou cestu s dostatečným prostorem pro cestující a náklad. Jsou vynikající volbou pro cesty do města nebo na venkov.

  Opel Zafira pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  THRIFTY Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Opel Zafira
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 58,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito Tourer a Mercedes Vito. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito Tourer pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Minivan
  AVIS Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mercedes Vito Tourer
  8 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 136,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné Minivan
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Mercedes Vito
  8 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 147,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, BYD Atto 3, Nissan Qashqai a Ford Kuga. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  BYD Atto 3 pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné SUV
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  Nissan Qashqai pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné SUV
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 64,00 US$/den

  Ford Kuga pronájem Dortmund Im Spaehenfelde

  nebo podobné SUV
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Půjčovna aut Dortmund Im Spaehenfelde Ford Kuga
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 66,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Dortmund Im Spaehenfelde

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Dortmund Im Spaehenfelde. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Dortmund Im Spaehenfelde Dodavatelé Aut

  8.5

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 53,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  EUROPCAR Essen Werden42.22 km/26.24 mi
  Adresa: RUHRTALSTRASSE 101, ESSEN, 45239
  Telefon: 49 201 849550
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  EUROPCAR Hagen17.78 km/11.05 mi
  Adresa: ELBERFELDER STRASSE 90, HAGEN, 58095
  Telefon: 49 2331 34680
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: ALLEESTRASSE 53, BOCHUM, 44793
  Telefon: 49 234 963030
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamm22.27 km/13.84 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Wuppertal Centrum39.68 km/24.66 mi
  Adresa: CLAUSENSTR 32, WUPPERTAL, 42285
  Telefon: 49 202 248130
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Iserlohn Letmathe16.3 km/10.13 mi
  Adresa: HAGENER STRASSE 162, ISERLOHN LETMATHE, 58642
  Telefon: 49 2374 3233
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Lüdenscheid33.01 km/20.51 mi
  Adresa: LENNESTRASSE 92, LUEDENSCHEID, 58507
  Telefon: 49 2351 432340
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Münster Weseler Ulice47.81 km/29.71 mi
  Adresa: MUENSTERMANNWEG 14, MUENSTER, 48153
  Telefon: 49 251 777730
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: HANNOEVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 231 91721380
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: HANNOEVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 231 91721380
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Marl Downtown33.69 km/20.94 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Münster Centrum47.02 km/29.22 mi
  Adresa: MUENSTERMANNWEG 14, MUENSTER, 48153
  Telefon: 49 251 777730
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: HANNOEVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 231 91721380
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: ESSENER STRASSE 155, BOTTROP, 46242
  Telefon: 49 2041 28855
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: CASTROPER STRASSE 7, HERNE, 44628
  Telefon: 49 2323 51177
  Otevírací doba není k dispozici

  8.7

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  KEDDY BY EUROPCAR Essen Werden42.22 km/26.24 mi
  Adresa: RUHRTALSTRASSE 101, ESSEN, 45239
  Telefon: 49 201 849550
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, Flughafenring 1 Ankunft - Ebene 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  KEDDY BY EUROPCAR Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: ALLEESTRASSE 53, BOCHUM, 44793
  Telefon: 49 234 963030
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamm22.27 km/13.84 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, Flughafenring 1 Ankunft - Ebene 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, Flughafenring 1 Ankunft - Ebene 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: SPICHERNER STRASSE 67, DORTMUND, 44149
  Telefon: 49 231 9172130
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: SPICHERNER STRASSE 67, DORTMUND, 44149
  Telefon: 49 231 9172130
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: DORTMUNDER STRASSE 39, LUENEN, 44536
  Telefon: 49 2306 6054
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Dortmund Im Spaehenfelde

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 128,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  NATIONAL Essen Werden42.22 km/26.24 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, ZUM PORTSMOUTHPLATZ 2, DUISBURG, 47051, NW
  Telefon: 0203-713860
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici

  9.5

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.5

  Čistota

  9.7

  Servis na recepci

  9.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 65,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  AVIS Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: 02319273830
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-22:0007:00-21:30
  AVIS Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: Alleestrasse 50, Bochum, 44793, 0
  Telefon: 023460421
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Wuppertal Centrum39.68 km/24.66 mi
  Adresa: Schwesterstrasse 80 88, Wuppertal, 42285, 0
  Telefon: 0202280300
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Lüdenscheid33.01 km/20.51 mi
  Adresa: Heedfelder Strasse 98, Luedenscheid, 58509, 0
  Telefon: 023513351
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Münster Weseler Ulice47.81 km/29.71 mi
  Adresa: Weseler Strasse 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: 025177006
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: 02319273830
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: Alfredistrasse 28, Essen, 45127, 0
  Telefon: 0201233911
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: Evingerstrasse 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: 0231579357
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Münster Centrum47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Weseler Strasse 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: 025177006
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: Evingerstrasse 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: 0231579357
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Gelsenkirchen Neustadt30.53 km/18.97 mi
  Adresa: Daimlerstrasse 24, Gelsenkirchen, 45891, 0
  Telefon: 0209923080
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: Alfredistrasse 28, Essen, 45127, 0
  Telefon: 0201233911
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Gelsenkirchen Emscherstrasse33.56 km/20.85 mi
  Adresa: Daimlerstrasse 24, Gelsenkirchen, 45891, 0
  Telefon: 0209923080
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: Alfredistrasse 28, Essen, 45127, 0
  Telefon: 0201233911
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: Evingerstrasse 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: 0231579357
  Otevírací doba není k dispozici

  8.9

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.6

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 46,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  BUDGET Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: Allesstrasse 50, Bochum, 44793, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Wuppertal Centrum39.68 km/24.66 mi
  Adresa: Schwesterstr 80 88, Wuppertal, 42285, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Münster Weseler Ulice47.81 km/29.71 mi
  Adresa: Weseler Str 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: Alfredistrasse 28, Essen, 45128, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: Evingerstr 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Münster Centrum47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Weseler Str 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: Evingerstr 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Gelsenkirchen Neustadt30.53 km/18.97 mi
  Adresa: Daimlerstr 24, Gelsenkirchen, 45891, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: Alfredistrasse 28, Essen, 45128, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Gelsenkirchen Emscherstrasse33.56 km/20.85 mi
  Adresa: Daimlerstr 24, Gelsenkirchen, 45891, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: Alfredistrasse 28, Essen, 45128, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: Daimlerstraße 24, Gelsenkirchen, 45891, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici

  9.1

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.6

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Další vzdálenost Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Asistenční služba Letištní poplatky Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 46,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  FLIZZR Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:30-16:00
  • Neděle
   07:30-21:3007:30-22:30
  FLIZZR Hamm22.27 km/13.84 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  SIXT Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:30-16:00
  • Neděle
   07:30-21:3007:30-22:30
  SIXT Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: Nordring 81, Bochum, 44787
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamm22.27 km/13.84 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Münster Weseler Ulice47.81 km/29.71 mi
  Adresa: Albersloher Weg 198, Münster, 48155
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: Ostfeldstr. 9, Essen, 45127
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: Im Spaehenfelde 51, Dortmund, 44143
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Marl Downtown33.69 km/20.94 mi
  Adresa: Ostfeldstr. 9, Essen, 45127
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Münster Centrum47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Albersloher Weg 198, Münster, 48155
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: Im Spaehenfelde 51, Dortmund, 44143
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Bochum Wattenscheid29.63 km/18.41 mi
  Adresa: Hiberniastr. 2, Gelsenkirchen, 45879, Germany
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Gelsenkirchen Neustadt30.53 km/18.97 mi
  Adresa: Hiberniastr. 2, Gelsenkirchen, 45879, Germany
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: Ostfeldstr. 9, Essen, 45127
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Gelsenkirchen Emscherstrasse33.56 km/20.85 mi
  Adresa: Hiberniastr. 2, Gelsenkirchen, 45879, Germany
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: Prosperstr. 39, Bottrop, 46236
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: Christine-Englerth-Str. 52, Recklinghausen, 45665
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.7

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  BUCHBINDER Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  BUCHBINDER Letiště Dortmund4.07 km/2.53 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  BUCHBINDER Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: ALLEESTRASSE 53, BOCHUM, 44793
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Bochum Bhf Železniční Stanice23.3 km/14.48 mi
  Adresa: ALLEESTRASSE 53, BOCHUM, 44793
  Telefon: 49 02038 60510
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Bochum Bhf Železniční Stanice23.3 km/14.48 mi
  Adresa: ALLEESTRASSE 53, BOCHUM, 44793
  Telefon: 49 234 963030
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Hamm22.27 km/13.84 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Wuppertal Centrum39.68 km/24.66 mi
  Adresa: CLAUSENSTR. 32, WUPPERTAL, 42285
  Telefon: 49 202 82488
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Lüdenscheid33.01 km/20.51 mi
  Adresa: LENNESTRASSE 92, LUEDENSCHEID, 58507
  Telefon: 49 2351 432340
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: HANNOVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: LYSEGANG 9, ESSEN, 45139
  Telefon: 49 201 24053710
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: HANNOVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Marl Downtown33.69 km/20.94 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: HANNOVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: ESSENER STRASSE 155, BOTTROP, 46242
  Telefon: 49 2041 28855
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: ESSENER STRASSE 155, BOTTROP, 46242
  Telefon: 49 2041 28855
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: CASTROPER STRASSE 7, HERNE, 44628
  Telefon: 49 2323 51177
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Dortmund Im Spaehenfelde

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  ENTERPRISE Hagen17.78 km/11.05 mi
  Adresa: HERDECKER STR. 30, HAGEN, 58089, NW
  Telefon: 02331-376540
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: POSTSTRASSE 1, BOCHUM, 44809, NW
  Telefon: 0234-588550
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Wuppertal Centrum39.68 km/24.66 mi
  Adresa: FRIEDRICH ENGELS ALLEE 326, WUPPERTAL, 42283, NW
  Telefon: 0202-7698590
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Lüdenscheid33.01 km/20.51 mi
  Adresa: BRUNSCHEIDER STR. 15, LUDENSCHEID, 58513, NW
  Telefon: 02351-670710
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Münster Weseler Ulice47.81 km/29.71 mi
  Adresa: HAMMER STRASSE 172-174, MUENSTER, 48153, NW
  Telefon: 0251-322670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: FURSTABTISSINSTRASSE, 18, ESSEN, 45355, NW
  Telefon: 0201-1253895
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: HEILIGER WEG 60G, DORTMUND, 44141, NW
  Telefon: 0231-5894050
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Münster Centrum47.02 km/29.22 mi
  Adresa: HAMMER STRASSE 172-174, MUENSTER, 48153, NW
  Telefon: 0251-322670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: HEILIGER WEG 60G, DORTMUND, 44141, NW
  Telefon: 0231-5894050
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Gelsenkirchen Neustadt30.53 km/18.97 mi
  Adresa: ALFRED-ZINGLER, STRASSE 32, GELSENKIRCHEN, 45881, NW
  Telefon: 0209-3864650
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: FURSTABTISSINSTRASSE, 18, ESSEN, 45355, NW
  Telefon: 0201-1253895
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Gelsenkirchen Emscherstrasse33.56 km/20.85 mi
  Adresa: ALFRED-ZINGLER, STRASSE 32, GELSENKIRCHEN, 45881, NW
  Telefon: 0209-3864650
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: FURSTABTISSINSTRASSE, 18, ESSEN, 45355, NW
  Telefon: 0201-1253895
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Haltern Am See37.1 km/23.05 mi
  Adresa: ALFRED-ZINGLER, STRASSE 32, GELSENKIRCHEN, 45881, NW
  Telefon: 0209-3864650
  Otevírací doba není k dispozici

  8.3

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění :zobrazovat adresy
  HERTZ půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  HERTZ Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: Wiemannskamp 7, 44805 Bochum, Bochum, 44805
  Telefon: 0234 60595
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, 44143 Dortmund, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Essen38.14 km/23.7 mi
  Adresa: Bottroper Str. 327, 45356 Essen, Essen, 45356
  Telefon: 0201176690
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, 44143 Dortmund, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, 44143 Dortmund, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Essen Luetkenbrauk39.04 km/24.26 mi
  Adresa: Bottroper Str. 327, 45356 Essen, Essen, 45356
  Telefon: 0201176690
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Essen Borbeck42.07 km/26.14 mi
  Adresa: Bottroper Str. 327, 45356 Essen, Essen, 45356
  Telefon: 0201176690
  Otevírací doba není k dispozici

  8.3

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  THRIFTY Bochum25.38 km/15.77 mi
  Adresa: Wiemannskamp 7, Bochum, 44805
  Telefon: 0234 60595
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Dortmund Im Spaehenfelde
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO
  WHEEGO Dortmund Im Spaehenfelde

  8.3

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 55,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  1 umístění:zobrazit adresu
  WHEEGO půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  WHEEGO Wuppertal Centrum39.68 km/24.66 mi
  Adresa: Friedrich-Engels-Allee 245, Wuppertal
  Telefon: 004920225855822
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Dortmund Im Spaehenfelde

  8.7

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 59,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Dortmund Im Spaehenfelde
  ALAMO půjčovna aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde
  ALAMO Dortmund Centrum6.91 km/4.29 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Dortmund6.19 km/3.84 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Dortmund Im Spaehenfelde půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Dortmund Im Spaehenfelde

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Dortmund Im Spaehenfelde vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Dortmund Im Spaehenfelde pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Dortmund Im Spaehenfelde je snadné!

  Pronájem auta v Dortmund Im Spaehenfelde znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Dortmund Im Spaehenfelde

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde na víkend?

  Cena pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 84,00 US$;
  • Za týden: 588,00 US$;
  • Za měsíc: 2 521,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Dortmund Im Spaehenfelde?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Dortmund Im Spaehenfelde:
  • SIXT: průměrná cena 88,00 US$ za den;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena 65,00 US$ za den;
  • BUCHBINDER: průměrná cena 65,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Dortmund Im Spaehenfelde?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 9 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • BUCHBINDER: průměrná cena za den 65,00 US$;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena za den 65,00 US$;
  • HERTZ: průměrná cena za den 69,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Dortmund Im Spaehenfelde?

  Kromě našich služeb 24/7 v Dortmund Im Spaehenfelde můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Dortmund Im Spaehenfelde, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Dortmund Im Spaehenfelde vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Dortmund Im Spaehenfelde a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Dortmund Im Spaehenfelde. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Dortmund Im Spaehenfelde uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde?

  Půjčovny v Dortmund Im Spaehenfelde obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Dortmund Im Spaehenfelde dostupnější?Při pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Dortmund Im Spaehenfelde jsou ekologicky šetrné?

  V Dortmund Im Spaehenfelde vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách SIXT, EUROPCAR a BUCHBINDER. SIXT nabízí elektro nebo hybridní vozy za 70,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde?

  Při pronájmu auta v Dortmund Im Spaehenfelde můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Dortmund Im Spaehenfelde můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Dortmund Im Spaehenfelde. Získejte levné ceny pro SIXT, KEDDY BY EUROPCAR, BUCHBINDER, EUROPCAR & FLIZZR půjčovna aut