Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity

Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity

Nejlepší půjčovny aut v Hamburg Cruise Center Hafencity, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Hamburg Cruise Center HafencityKEDDY BY EUROPCAR Hamburg Cruise Center HafencityEUROPCAR Hamburg Cruise Center HafencityBUCHBINDER Hamburg Cruise Center HafencityAVIS Hamburg Cruise Center HafencityBUDGET Hamburg Cruise Center Hafencity

Půjčení auta v Hamburg Cruise Center Hafencity, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Hamburg Cruise Center Hafencity a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Hamburg Cruise Center Hafencity!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Hamburg Cruise Center Hafencity je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Hamburg Cruise Center Hafencity.

Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity nabízí široký výběr

Hamburg Cruise Center Hafencity je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Hamburg Cruise Center Hafencity, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Hamburg Cruise Center Hafencity vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Hamburg Cruise Center Hafencity vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Hamburg Cruise Center Hafencity, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Hamburg Cruise Center Hafencity vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Hamburg Cruise Center Hafencity

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Hamburg Cruise Center Hafencity. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Hamburg Cruise Center Hafencity. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Hamburg Cruise Center Hafencity. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Hamburg Cruise Center Hafencity v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Hamburg Cruise Center Hafencity

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Hamburg Cruise Center Hafencity

Podmínky pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity

Podmínky pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Hamburg Cruise Center Hafencity, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Hamburg Cruise Center Hafencity, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Hamburg Cruise Center Hafencity budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Hamburg Cruise Center Hafencity je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Hamburg Cruise Center Hafencity a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Hamburg Cruise Center Hafencity a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Hamburg Cruise Center Hafencity vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Hamburg Cruise Center Hafencity můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná jednosměrní pronájem vozu Hamburg Cruise Center Hafencity

Levná půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity ceny

Mini půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Fiat 500, Volkswagen Up a Kia Picanto.

Fiat 500 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

nebo podobné Mini
AVIS Hamburg Cruise Center Hafencity
Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Fiat 500
4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 103,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba

  Volkswagen Up pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Mini
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Volkswagen Up
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 115,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Kia Picanto pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Mini
  BUDGET Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Kia Picanto
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 122,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Electric cars

  MG 4 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity MG 4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  BYD Atto 3 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné SUV
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 79,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Jeep Renegade Hybrid pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné SUV
  EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Jeep Renegade Hybrid
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 159,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Půl nádrže při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Hyundai i20 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Hyundai i20
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 123,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Opel Corsa pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUDGET Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Opel Corsa
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 123,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volkswagen Polo pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 154,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Compact elite

  Polestar 2 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Polestar 2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 221,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  MG 4 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity MG 4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Opel Mokka pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Opel Mokka
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Opel Astra pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kompaktní
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Opel Astra
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 132,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, BMW 3 Series Estate, Volkswagen Passat Estate a Renault Megane Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  BMW 3 Series Estate pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kombi
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity BMW 3 Series Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 114,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volkswagen Passat Estate pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kombi
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Volkswagen Passat Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 123,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaDalší vzdálenost

  Renault Megane Estate pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Kombi
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Renault Megane Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 153,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Audi A3 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Audi A3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 101,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Skoda Octavia pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Střední třída
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Skoda Octavia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 131,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Citroen C5 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Střední třída
  AVIS Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Citroen C5
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 131,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Intermediate elite

  BMW X1 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 180,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Velké
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 112,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volvo S60 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 234,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, BMW 5 Series. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  BMW 5 Series pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity BMW 5 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 124,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Hamburg Cruise Center Hafencity

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Audi A6
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 131,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné Minivan
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Mercedes Vito
  8 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 203,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, BYD Atto 3, Volkswagen Tiguan a Audi Q5. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  BYD Atto 3 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné SUV
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 79,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volkswagen Tiguan pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné SUV
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Volkswagen Tiguan
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 100,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Audi Q5 pronájem Hamburg Cruise Center Hafencity

  nebo podobné SUV
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Půjčovna aut Hamburg Cruise Center Hafencity Audi Q5
  5 Místa | 6 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 132,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Hamburg Cruise Center Hafencity. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Hamburg Cruise Center Hafencity Dodavatelé Aut

  8.5

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Poplatek za jednosměrný pronájem Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 58,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 1 ARRIVAL HALL TERMINAL 2, FLUGHAFENSTRASSE 1 HAMBURG AIRPORT, HAMBURG, 22335
  Telefon: 49 40 5002170
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Sobota
   08:00-18:30
  • Neděle
   09:00-23:00
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Wandsbek9.43 km/5.86 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 40 30682670
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 40 30682670
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Switchh Harburg9.79 km/6.08 mi
  Adresa: WINSENER STRASSE 210, HAMBURG, 21077
  Telefon: 49 40 7661330
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 40 30682670
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici

  7.9

  Velmi dobře
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.5

  Čistota

  8.0

  Servis na recepci

  8.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 67,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  AVIS Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Flughafen Hamburg Flughafenstrasse, Hamburg, 22335, 0
  Telefon: 04050752314
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-15:00
  • Neděle
   11:00-18:30
  AVIS Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: 04032873800
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Lueneburg42.02 km/26.11 mi
  Adresa: Bluemchensaal 1b, Lueneburg, 21337, 0
  Telefon: +491732030291
  • Pondělí
   08:00-12:0013:00-17:00
  • Úterý
   08:00-12:0013:00-17:00
  • Středa
   08:00-12:0013:00-17:00
  • Čtvrtek
   08:00-12:0013:00-17:00
  • Pátek
   08:00-12:0013:00-17:00
  • Sobota
   08:00-10:00
  AVIS Hamburg Cruise Center Hafencity
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: 04032873800
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: Rothenbaumchaussee 10, Hamburg, 20148, 0
  Telefon: 040341651
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: Rothenbaumchaussee 10, Hamburg, 20148, 0
  Telefon: 040341651
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: 04032873800
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: Stresemann Strasse 269, Hamburg, 22769, 0
  Telefon: 040431001
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: 0402201188
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: Rothenbaumchaussee 10, Hamburg, 20148, 0
  Telefon: 040341651
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: 0402201188
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: 0402201188
  Otevírací doba není k dispozici

  8.6

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 34,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  EUROPCAR Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 1 ARRIVAL HALL TERMINAL 2, HAMBURG, 22335
  Telefon: 49 40 5002170
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Sobota
   08:00-18:30
  • Neděle
   09:00-23:00
  EUROPCAR Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Wandsbek9.43 km/5.86 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 40 30682670
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Stade Altaender St37.74 km/23.45 mi
  Adresa: GLUECKSTAEDTER STRASSE 21A, STADE, 21682
  Telefon: 49 4141 67757
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Cruise Center Hafencity
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 40 30682670
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Switchh Harburg9.79 km/6.08 mi
  Adresa: WINSENER STRASSE 210, HAMBURG, 21077
  Telefon: 49 40 7661330
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 40 30682670
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici

  8.3

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Pojištění přeplatku Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 122,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  BUDGET Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Flughafen Hamburg Flughafenstrasse, Hamburg, 22335, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-15:00
  • Neděle
   11:00-18:30
  BUDGET Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg Cruise Center Hafencity
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: Kirchenallee 45 Im Hotel Anfahrt Parkhaus Baumeisterstr, ANFAHRT PARKHAUS BAUMEISTERSTR, Hamburg, 20099, DE, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: Rothenbaumchaussee 10 Grand Elysee Hotel, GRAND ELYSEE HOTEL, Hamburg, 20148, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: Eiffestrasse 420, Hamburg, 20537, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR
  FLIZZR Hamburg Cruise Center Hafencity

  8.4

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 33,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  FLIZZR Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Flughafenstr. 1/Terminal 2, Hamburg, 22335
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-23:00
  • Úterý
   06:00-23:00
  • Středa
   06:00-23:00
  • Čtvrtek
   06:00-23:00
  • Pátek
   06:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  FLIZZR Hamburg Switchh Harburg9.79 km/6.08 mi
  Adresa: Schloßmühlendamm 34, Hamburg, 21073
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Hamburg Train Station Harburg Station9.35 km/5.81 mi
  Adresa: Schloßmühlendamm 34, Hamburg, 21073
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-18:00
  • Úterý
   07:00-18:00
  • Středa
   07:00-18:00
  • Čtvrtek
   07:00-18:00
  • Pátek
   07:00-18:00
  • Sobota
   07:00-13:00
  FLIZZR Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: Winterhuder Weg 2, Hamburg, 22085
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  9.3

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.8

  Čistota

  9.6

  Servis na recepci

  9.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 39,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  SIXT Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Flughafenstr. 1/Terminal 2, Hamburg, 22335
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-23:00
  • Úterý
   06:00-23:00
  • Středa
   06:00-23:00
  • Čtvrtek
   06:00-23:00
  • Pátek
   06:00-23:00
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  SIXT Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: Hachmannplatz 16 im Hbf, Hachmannplatz 16 im Hbf, Hamburg, 20099
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Wandsbek9.43 km/5.86 mi
  Adresa: Paul-Nevermann-Platz 15, Hamburg, 22765
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Lueneburg42.02 km/26.11 mi
  Adresa: Vor dem Bardowicker Tore 25, Lüneburg, 21339
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg North14.23 km/8.85 mi
  Adresa: Heegbarg 6, Hamburg, 22391
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Cruise Center Hafencity
  Adresa: Am Sandtorkai 48, Hamburg, 20457
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: Am Sandtorkai 48, Hamburg, 20457
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: Am Sandtorkai 48, Hamburg, 20457
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Switchh Harburg9.79 km/6.08 mi
  Adresa: Schloßmühlendamm 34, Hamburg, 21073
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Train Station Harburg Station9.35 km/5.81 mi
  Adresa: Schloßmühlendamm 34, Hamburg, 21073
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-18:00
  • Úterý
   07:00-18:00
  • Středa
   07:00-18:00
  • Čtvrtek
   07:00-18:00
  • Pátek
   07:00-18:00
  • Sobota
   07:00-13:00
  SIXT Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: Am Sandtorkai 48, Hamburg, 20457
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: Am Sandtorkai 48, Hamburg, 20457
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: Sorbenstrasse 8, Hamburg, 20537
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: Am Sandtorkai 48, Hamburg, 20457
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: Sorbenstrasse 8, Hamburg, 20537
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg-rahlstedt Station12.8 km/7.95 mi
  Adresa: Friedrich-Ebert-Damm 160, Hamburg, 22047
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: Friedrich-Ebert-Damm 160, Hamburg, 22047
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ
  HERTZ Hamburg Cruise Center Hafencity

  8.1

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.2

  Čistota

  8.4

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  HERTZ půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  HERTZ Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Fuhlsbuttel Airport, 22335 Hamburg, Hamburg, 22335
  Telefon: 04059351371
  • Pondělí
   08:00-23:00
  • Úterý
   08:00-23:00
  • Středa
   08:00-23:00
  • Čtvrtek
   08:00-23:00
  • Pátek
   08:00-23:00
  • Sobota
   10:00-14:00
  • Neděle
   14:30-23:00
  HERTZ Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: Stresemannstrasse 269, 22769 Hamburg, Hamburg, 22769
  Telefon: 040300609960
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: Stresemannstrasse 269, 22769 Hamburg, Hamburg, 22769
  Telefon: 040300609960
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: Eilbeker Weg 216, 22089 Hamburg, Hamburg, 22089
  Telefon: 04066863511
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: Eilbeker Weg 216, 22089 Hamburg, Hamburg, 22089
  Telefon: 04066863511
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: Stresemannstrasse 269, 22769 Hamburg, Hamburg, 22769
  Telefon: 040300609960
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: Eilbeker Weg 216, 22089 Hamburg, Hamburg, 22089
  Telefon: 04066863511
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: Eilbeker Weg 216, 22089 Hamburg, Hamburg, 22089
  Telefon: 04066863511
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY
  THRIFTY Hamburg Cruise Center Hafencity

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 54,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění:zobrazit adresu
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  THRIFTY Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Fuhlsbuttel Airport, 22335 Hamburg, Hamburg, 22335
  Telefon: 040 59351367
  • Pondělí
   08:00-23:00
  • Úterý
   08:00-23:00
  • Středa
   08:00-23:00
  • Čtvrtek
   08:00-23:00
  • Pátek
   08:00-23:00
  • Sobota
   10:00-14:00
  • Neděle
   14:30-23:00
  DOLLAR
  DOLLAR Hamburg Cruise Center Hafencity

  7.8

  Velmi dobře
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  7.8

  Servis na recepci

  8.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  7.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  od 24,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění:zobrazit adresu
  DOLLAR půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  DOLLAR Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: FUHLSBUTTEL AIRPORT, HAMBURG, 22335
  Telefon: 040 59351367
  • Pondělí
   07:00-22:59
  • Úterý
   07:00-22:59
  • Středa
   07:00-22:59
  • Čtvrtek
   07:00-22:59
  • Pátek
   07:00-22:59
  • Sobota
   07:00-22:59
  • Neděle
   08:00-22:59
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Hamburg Cruise Center Hafencity

  9.3

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.7

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  9.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Doplňkové pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  ENTERPRISE Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTR. 1-3, HAMBURG, 22335, HH
  Telefon: 040-51316170
  • Pondělí
   08:00-22:00
  • Úterý
   08:00-22:00
  • Středa
   08:00-22:00
  • Čtvrtek
   08:00-22:00
  • Pátek
   08:00-22:00
  • Sobota
   08:00-22:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  ENTERPRISE Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Bergedorf15.06 km/9.36 mi
  Adresa: HEIDHORST 7A, HAMBURG, 21031, HH
  Telefon: 040-32521670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Wandsbek9.43 km/5.86 mi
  Adresa: HOLSTENKAMP 42, HAMBURG, 22525, HH
  Telefon: 040-6750360
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Lueneburg42.02 km/26.11 mi
  Adresa: VOR DEM BARDOWICKER TORE 49, LUENEBURG, 21339, NI
  Telefon: 04131-263110
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg North14.23 km/8.85 mi
  Adresa: SEGEBERGER CH 142, NORDERSTEDT, 22851, SH
  Telefon: 040-21987710
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: BORSTELMANNSWEG 109-115, HAMBURG, 20537, HH
  Telefon: 040-2800560
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: HOLSTENKAMP 42, HAMBURG, 22525, HH
  Telefon: 040-6750360
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Bergedorf15.08 km/9.37 mi
  Adresa: HEIDHORST 7A, HAMBURG, 21031, HH
  Telefon: 040-32521670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Switchh Harburg9.79 km/6.08 mi
  Adresa: GROSSMOORBOGEN 15, HAMBURG, 21079, HH
  Telefon: 040-3252830
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: BORSTELMANNSWEG 109-115, HAMBURG, 20537, HH
  Telefon: 040-2800560
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: BORSTELMANNSWEG 109-115, HAMBURG, 20537, HH
  Telefon: 040-2800560
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: HOLSTENKAMP 42, HAMBURG, 22525, HH
  Telefon: 040-6750360
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: BORSTELMANNSWEG 109-115, HAMBURG, 20537, HH
  Telefon: 040-2800560
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg-rahlstedt Station12.8 km/7.95 mi
  Adresa: FRIEDRICH-EBERT-DAMM 143, 145, HAMBURG, 22047, HH
  Telefon: 040-3496190
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: BORSTELMANNSWEG 109-115, HAMBURG, 20537, HH
  Telefon: 040-2800560
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Hamburg Cruise Center Hafencity

  8.4

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  8.4

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Doplňkové pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 45,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ALAMO půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  ALAMO Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, FLUGHAFENSTR 1 3, HAMBURG, 22335, HH
  Telefon: 040-51316170
  • Pondělí
   08:00-22:00
  • Úterý
   08:00-22:00
  • Středa
   08:00-22:00
  • Čtvrtek
   08:00-22:00
  • Pátek
   08:00-22:00
  • Sobota
   08:00-22:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  ALAMO Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici

  9.4

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.1

  Čistota

  9.5

  Servis na recepci

  9.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 49,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  BUCHBINDER Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 1 ARRIVAL HALL TERMINAL 2, HAMBURG, 22335
  Telefon: 49 40 5002170
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Sobota
   08:00-18:30
  • Neděle
   09:00-23:00
  BUCHBINDER Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 1 ARRIVAL HALL TERMINAL 2, ARRIVAL HALL TERMINAL 2, HAMBURG, 22335
  Telefon: 49 40 5002170
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Sobota
   08:00-18:30
  • Neděle
   09:00-23:00
  BUCHBINDER Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Wandsbek9.43 km/5.86 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Cruise Center Hafencity
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: SUEDERSTRASSE 185, HAMBURG, 20537
  Telefon: 49 40 526058506
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Switchh Harburg9.79 km/6.08 mi
  Adresa: WINSENER STRASSE 210, HAMBURG, 21077
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: BRAUHAUSSTR. 24-28, HAMBURG, 22041
  Telefon: 49 40 52605850
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: HEIDI-KABEL-PLATZ 10 CARRETURN: BORGESCH 1, HAMBURG, 20099
  Telefon: 49 40 335941
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: SUEDERSTR. 185, HAMBURG, 20537
  Telefon: 49 40 526058507
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg/sdi Partner Reinsch6.32 km/3.93 mi
  Adresa: BORNKAMPSWEG 60, HAMBURG, 22761
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: SUEDERSTR. 185, HAMBURG, 20537
  Telefon: 49 40 526058507
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Hamburg Cruise Center Hafencity

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  NATIONAL Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, FLUGHAFENSTR 1 3, HAMBURG, 22335, HH
  Telefon: 040-51316170
  • Pondělí
   08:00-22:00
  • Úterý
   08:00-22:00
  • Středa
   08:00-22:00
  • Čtvrtek
   08:00-22:00
  • Pátek
   08:00-22:00
  • Sobota
   08:00-22:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  NATIONAL Hamburg City Železniční Stanice1.81 km/1.13 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Hamburg1.22 km/0.76 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Hamburg Altona4.12 km/2.56 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Hamburg Switchh2.47 km/1.53 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Hamburg Roedingsmarkt0.94 km/0.58 mi
  Adresa: BAUMEISTERSTRASSE 15, HAMBURG, 20099, HH
  Telefon: 040-21111830
  Otevírací doba není k dispozici
  UFODRIVE
  UFODRIVE Hamburg Cruise Center Hafencity
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  od 141,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění:zobrazit adresu
  UFODRIVE půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  UFODRIVE Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: P2-4 carpark, Ground level, Flughafenstr. 1-3, 22335 Hamburg, Germany
  Telefon: 4965193749972
  • Pondělí
   00:00-23:59
  • Úterý
   00:00-23:59
  • Středa
   00:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-23:59
  • Pátek
   00:00-23:59
  • Sobota
   00:00-23:59
  • Neděle
   00:00-23:59
  OK RENT A CAR
  OK RENT A CAR Hamburg Cruise Center Hafencity

  8.6

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 18,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění:zobrazit adresu
  OK RENT A CAR půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  OK RENT A CAR Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Flughafenstr 1-3, Hamburg
  Telefon: 0034 971 126 880
  • Pondělí
   07:00-21:59
  • Úterý
   07:00-21:59
  • Středa
   07:00-21:59
  • Čtvrtek
   07:00-21:59
  • Pátek
   07:00-21:59
  • Sobota
   07:00-21:59
  • Neděle
   07:00-21:59
  WHEEGO
  WHEEGO Hamburg Cruise Center Hafencity

  8.6

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 28,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity
  1 umístění :zobrazovat adresy
  WHEEGO půjčovna aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity
  WHEEGO Letiště Hamburk10.25 km/6.37 mi
  Adresa: Hamburg Airport T2, Hamburg, 22335
  Telefon: 0049 151 - 64011327
  • Pondělí
   07:30-17:59
  • Úterý
   07:30-17:59
  • Středa
   07:30-17:59
  • Čtvrtek
   07:30-17:59
  • Pátek
   07:30-17:59
  • Sobota
   08:00-11:59
  WHEEGO Hamburg East Wandsbek8.87 km/5.51 mi
  Adresa: Hamburg City, Ahrensburgerstraße 138, Hamburg , 22045
  Telefon: 0049 175 –8802894
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO Hamburg Holstenhofweg8.2 km/5.1 mi
  Adresa: Hamburg City, Ahrensburgerstraße 138, Hamburg , 22045
  Telefon: 0049 175 –8802894
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO Hamburg-rahlstedt Station12.8 km/7.95 mi
  Adresa: Hamburg City, Ahrensburgerstraße 138, Hamburg , 22045
  Telefon: 0049 175 –8802894
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO Hamburg Tonndorf9.84 km/6.11 mi
  Adresa: Hamburg City, Ahrensburgerstraße 138, Hamburg , 22045
  Telefon: 0049 175 –8802894
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Hamburg Cruise Center Hafencity půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Hamburg Cruise Center Hafencity

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Hamburg Cruise Center Hafencity vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Hamburg Cruise Center Hafencity pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Hamburg Cruise Center Hafencity je snadné!

  Pronájem auta v Hamburg Cruise Center Hafencity znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Hamburg Cruise Center Hafencity

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity na víkend?

  Cena pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 155,00 US$;
  • Za týden: 1 085,00 US$;
  • Za měsíc: 4 652,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejoblíbenější kategorie aut v Hamburg Cruise Center Hafencity na měsíc?

  Nejoblíbenější kategorie aut v Hamburg Cruise Center Hafencity na měsíc se liší v závislosti na individuálních preferencích a potřebách. Nicméně, na základě našich dat, zde jsou průměrné denní pronájemní ceny pro různé kategorie aut:
  • Kompaktní: 141,00 US$ za den;
  Tyto ceny mohou ovlivnit popularitu každé kategorie, ale konečný výběr často závisí na faktorech jako pohodlí, styl a konkrétní požadavky na cestu.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Hamburg Cruise Center Hafencity?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Hamburg Cruise Center Hafencity:
  • SIXT: průměrná cena 115,00 US$ za den;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena 132,00 US$ za den;
  • EUROPCAR: průměrná cena 191,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Hamburg Cruise Center Hafencity?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 6 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • SIXT: průměrná cena za den 115,00 US$;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena za den 132,00 US$;
  • BUCHBINDER: průměrná cena za den 146,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Hamburg Cruise Center Hafencity?

  Kromě našich služeb 24/7 v Hamburg Cruise Center Hafencity můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Hamburg Cruise Center Hafencity, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Hamburg Cruise Center Hafencity vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Hamburg Cruise Center Hafencity a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Hamburg Cruise Center Hafencity. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Hamburg Cruise Center Hafencity uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity?

  Půjčovny v Hamburg Cruise Center Hafencity obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Společnosti, které přijímají debetní karty: SIXT.

  Které autopůjčovny v Hamburg Cruise Center Hafencity nabízejí neomezený počet ujetých kilometrů?

  AVIS autopůjčoven v Hamburg Cruise Center Hafencity nabízí politiku neomezeného počtu ujetých kilometrů, což zaručuje, že můžete cestovat bez obav o omezení vzdálenosti. To znamená, že můžete prozkoumat Hamburg Cruise Center Hafencity a dále bez omezení, jak daleko můžete řídit. Která palivová politika je v Hamburg Cruise Center Hafencity dostupnější?Při pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu. Společnosti, které poskytují "Plný k plnému": KEDDY BY EUROPCAR, EUROPCAR, BUCHBINDER, AVIS a BUDGET.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Hamburg Cruise Center Hafencity jsou ekologicky šetrné?

  V Hamburg Cruise Center Hafencity vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách SIXT a EUROPCAR. SIXT nabízí elektro nebo hybridní vozy za 76,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity?

  Při pronájmu auta v Hamburg Cruise Center Hafencity můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Hamburg Cruise Center Hafencity můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Hamburg Cruise Center Hafencity. Získejte levné ceny pro SIXT, KEDDY BY EUROPCAR, EUROPCAR, BUCHBINDER & AVIS půjčovna aut