Půjčovna aut Karlsruhe West

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Karlsruhe West

Půjčovna aut Karlsruhe West

Nejlepší půjčovny aut v Karlsruhe West, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Karlsruhe WestFLIZZR Karlsruhe WestAVIS Karlsruhe WestHERTZ Karlsruhe WestBUDGET Karlsruhe West

Půjčení auta v Karlsruhe West, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Karlsruhe West a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Karlsruhe West se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Karlsruhe West!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Karlsruhe West je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Karlsruhe West.

Půjčovna aut Karlsruhe West nabízí široký výběr

Karlsruhe West je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Karlsruhe West, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Karlsruhe West vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Karlsruhe West vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Karlsruhe West, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Karlsruhe West vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Karlsruhe West

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Karlsruhe West. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Karlsruhe West. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Karlsruhe West. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Karlsruhe West v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Karlsruhe West co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Karlsruhe West

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Karlsruhe West

Podmínky pronájmu auta v Karlsruhe West

Podmínky pronájmu auta v Karlsruhe West zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Karlsruhe West, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Karlsruhe West, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Karlsruhe West budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Karlsruhe West

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Karlsruhe West, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Karlsruhe West je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Karlsruhe West a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Karlsruhe West a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Karlsruhe West vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Karlsruhe West můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Karlsruhe West ceny

Mini půjčení auta Karlsruhe West

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Opel Adam, Kia Picanto a Fiat 500.

Opel Adam pronájem Karlsruhe West

nebo podobné Mini
HERTZ Karlsruhe West
Půjčovna aut Karlsruhe West Opel Adam
4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Kia Picanto pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Mini
  BUDGET Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Kia Picanto
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Fiat 500 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Mini
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Fiat 500
  4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Karlsruhe West

  Electric cars

  BYD Atto 3 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné SUV
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den

  Polestar 2 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Polestar 2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  BMW iX pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 74,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Karlsruhe West

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Ford Fiesta pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford Fiesta
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Opel Corsa pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUDGET Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Opel Corsa
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 58,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volkswagen Polo pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Karlsruhe West

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Opel Astra pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Kompaktní
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Opel Astra
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Renault Captur pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Kompaktní
  BUDGET Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Renault Captur
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Ford Puma pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford Puma
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 73,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Karlsruhe West

  Compact elite

  Polestar 2 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Polestar 2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Audi A3 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den

  BMW iX pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 74,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Karlsruhe West

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Volkswagen Golf Estate, Skoda Octavia Combi a Skoda Superb Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Volkswagen Golf Estate pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Kombi
  FLIZZR Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Volkswagen Golf Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den

  Skoda Octavia Combi pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Kombi
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 67,00 US$/den

  Skoda Superb Estate pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Kombi
  FLIZZR Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Skoda Superb Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 77,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Karlsruhe West

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Ford S-Max pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford S-Max
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 77,00 US$/den

  Ford Mondeo pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Střední třída
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford Mondeo
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Opel Insignia pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Střední třída
  BUDGET Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 84,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Karlsruhe West

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Opel Insignia pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Standardní
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 73,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Karlsruhe West

  Intermediate elite

  BMW 2 Series pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Výběrové střední
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW 2 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 115,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Karlsruhe West

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  Mercedes C Class pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Velké
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Mercedes C Class
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 103,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  BMW 3 Series pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Velké
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 105,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Audi A5 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Velké
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Audi A5
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 120,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Karlsruhe West

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, Audi A5, BMW 2 Series Gran Coupe a Mercedes E Class. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  Audi A5 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Audi A5
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 87,00 US$/den

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 94,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Mercedes E Class pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Mercedes E Class
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 138,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Karlsruhe West

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  BMW 5 Series pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 123,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Audi A6 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Luxusní
  FLIZZR Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Audi A6
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 153,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaDalší vzdálenost

  BMW X4 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Luxusní
  FLIZZR Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BMW X4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 169,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Karlsruhe West

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito a Mercedes Vito Tourer. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Minivan
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Mercedes Vito
  8 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 156,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Mercedes Vito Tourer pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné Minivan
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Mercedes Vito Tourer
  8 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 218,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Karlsruhe West

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Ford Galaxy pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford Galaxy
  7 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 247,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Karlsruhe West

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Ford Tourneo a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Ford Tourneo pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 154,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 169,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Karlsruhe West

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, BYD Atto 3, Ford Kuga a Volkswagen T-Cross. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  BYD Atto 3 pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné SUV
  SIXT Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den

  Ford Kuga pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné SUV
  HERTZ Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Ford Kuga
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 80,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volkswagen T-Cross pronájem Karlsruhe West

  nebo podobné SUV
  AVIS Karlsruhe West
  Půjčovna aut Karlsruhe West Volkswagen T-Cross
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 89,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Karlsruhe West

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Karlsruhe West. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Karlsruhe West Dodavatelé Aut

  8.4

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 190,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  AVIS Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76131, 0
  Telefon: 072137280
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Heidelberg Centrum48.05 km/29.86 mi
  Adresa: Haberstrasse 4 Gewerbegebiet Rohrbach, Heidelberg, 69126, 0
  Telefon: 0622122215
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: Halifax Avenue B240 Baden-airpark, Rheinmuenster, 77836, 0
  Telefon: +4972293080763
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Karlsruhe West
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76131, 0
  Telefon: 072137280
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76131, 0
  Telefon: 072137280
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76131, 0
  Telefon: 072137280
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76131, 0
  Telefon: 072137280
  Otevírací doba není k dispozici

  8.1

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 157,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  BUDGET Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76137, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Heidelberg Centrum48.05 km/29.86 mi
  Adresa: Haberstrasse 4 Gewerbegebiet Rohrbach, Heidelberg, 69126, 0
  Telefon: +49 6221 22215
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: Halifax Avenue B240 Baden-airpark, FLUGHAFEN KARLSRUHE/BADENBADEN, Rheinmuenster, 77836, 0
  Telefon: +4972293080763
  • Pondělí
   08:00-23:00
  • Úterý
   08:30-17:00
  • Středa
   08:30-17:00
  • Čtvrtek
   08:30-23:15
  • Pátek
   09:30-23:00
  • Sobota
   08:00-21:30
  • Neděle
   08:00-23:00
  BUDGET Karlsruhe West
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76137, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76137, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76137, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Alle 6, Karlsruhe, 76137, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 62,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  HERTZ půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  HERTZ Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: Bannwaldallee 46, 76185 Karlsruhe, Karlsruhe, 76185
  Telefon: 0721374040
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Karlsruhe West
  Adresa: Bannwaldallee 46, 76185 Karlsruhe, Karlsruhe, 76185
  Telefon: 0721374040
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: Bannwaldallee 46, 76185 Karlsruhe, Karlsruhe, 76185
  Telefon: 0721374040
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: Bannwaldallee 46, 76185 Karlsruhe, Karlsruhe, 76185
  Telefon: 0721374040
  Otevírací doba není k dispozici

  8.4

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  FLIZZR Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: Battstr. 2a, Karlsruhe, 76199
  Telefon: +49-7215307290
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: Halifax Avenue B420 (Terminal), Baden-Baden/Rheinmünster, 77836
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   08:30-22:00
  • Úterý
   08:30-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:30-18:00
  • Pátek
   08:30-18:00
  • Sobota
   10:00-15:00
  • Neděle
   10:00-15:00
  FLIZZR Karlsruhe West
  Adresa: Bahnhofplatz 1 DB Reisezentrum, Karlsruhe, 76137
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: Battstr. 2a, Karlsruhe, 76199
  Telefon: +49-7215307290
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: Bahnhofplatz 1 DB Reisezentrum, Karlsruhe, 76137
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: Bahnhofplatz 1 DB Reisezentrum, Karlsruhe, 76137
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 37,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  SIXT Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: Battstr. 2a, Karlsruhe, 76199
  Telefon: +49-7215307290
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Heidelberg Centrum48.05 km/29.86 mi
  Adresa: Hebelstr. 1, Heidelberg, 69115
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: Halifax Avenue B420 (Terminal), Baden-Baden/Rheinmünster, 77836
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   08:30-22:00
  • Úterý
   08:30-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:30-18:00
  • Pátek
   08:30-18:00
  • Sobota
   10:00-15:00
  • Neděle
   10:00-15:00
  SIXT Karlsruhe West
  Adresa: Bahnhofplatz 1 DB Reisezentrum, Karlsruhe, 76137
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: Battstr. 2a, Karlsruhe, 76199
  Telefon: +49-7215307290
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: Battstr. 2a, Karlsruhe, 76199
  Telefon: +49-7215307290
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: Bahnhofplatz 1 DB Reisezentrum, Karlsruhe, 76137
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR
  EUROPCAR Karlsruhe West

  8.5

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 53,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  EUROPCAR Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: HALIFAX AVENUE 420B AIRPORT KARLSRUHE/BADEN-BADEN, RHEINMUENSTER, 77836
  Telefon: 49 7229 665634
  • Pondělí
   08:30-23:15
  • Úterý
   08:30-17:00
  • Středa
   08:30-17:00
  • Čtvrtek
   08:30-23:15
  • Pátek
   08:30-23:15
  • Sobota
   08:30-16:00
  • Neděle
   08:30-18:00
  EUROPCAR Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR
  KEDDY BY EUROPCAR Karlsruhe West

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 62,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  KEDDY BY EUROPCAR Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: HALIFAX AVENUE 420B AIRPORT KARLSRUHE/BADEN-BADEN, RHEINMUENSTER, 77836
  Telefon: 49 7229 665634
  • Pondělí
   08:30-23:15
  • Úterý
   08:30-17:00
  • Středa
   08:30-17:00
  • Čtvrtek
   08:30-23:15
  • Pátek
   08:30-23:15
  • Sobota
   08:30-16:00
  • Neděle
   08:30-18:00
  KEDDY BY EUROPCAR Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 721 931550
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER
  BUCHBINDER Karlsruhe West

  8.6

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  BUCHBINDER Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Heidelberg Železniční Stanice48.28 km/30 mi
  Adresa: BERGHEIMER STRASSE 159, HEIDELBERG, 69115
  Telefon: 49 6221 53990
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Letiště Karlsruhe/baden-baden33.43 km/20.77 mi
  Adresa: HALIFAX AVENUE 420B AIRPORT KARLSRUHE/BADEN-BADEN, AIRPORT KARLSRUHE/BADEN-BADEN, RHEINMUENSTER, 77836
  Telefon: 49 7229 665634
  • Pondělí
   08:30-23:15
  • Úterý
   08:30-17:00
  • Středa
   08:30-17:00
  • Čtvrtek
   08:30-23:15
  • Pátek
   08:30-23:15
  • Sobota
   08:30-16:00
  • Neděle
   08:30-18:00
  BUCHBINDER Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: OTTOSTRASSE 18, KARLSRUHE, 76227
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Karlsruhe West

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 92,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Karlsruhe West
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Karlsruhe West
  ENTERPRISE Karlsruhe Centrum3.97 km/2.47 mi
  Adresa: FIDUCIASTR. 2, KARLSRUHE, 76227, BW
  Telefon: 0721-484890
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Heidelberg Centrum48.05 km/29.86 mi
  Adresa: CARL-BENZ-STRASSE 2, HEIDELBERG, 69115, BW
  Telefon: 06221-433980
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Karlsruhe Weinweg6.66 km/4.14 mi
  Adresa: FIDUCIASTR. 2, KARLSRUHE, 76227, BW
  Telefon: 0721-484890
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Karlsruhe Rüppurr7.44 km/4.62 mi
  Adresa: FIDUCIASTR. 2, KARLSRUHE, 76227, BW
  Telefon: 0721-484890
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Karlsruhe Hagsfeld7.74 km/4.81 mi
  Adresa: FIDUCIASTR. 2, KARLSRUHE, 76227, BW
  Telefon: 0721-484890
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Karlsruhe West půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Karlsruhe West

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Karlsruhe West, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Karlsruhe West

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Karlsruhe West na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Karlsruhe West vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Karlsruhe West
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Karlsruhe West pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Karlsruhe West pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Karlsruhe West pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Karlsruhe West je snadné!

  Pronájem auta v Karlsruhe West znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Karlsruhe West

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Karlsruhe West na víkend?

  Cena pronájmu auta v Karlsruhe West závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 106,00 US$;
  • Za týden: 743,00 US$;
  • Za měsíc: 3 186,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Karlsruhe West?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Karlsruhe West:
  • SIXT: průměrná cena 107,00 US$ za den;
  • FLIZZR: průměrná cena 120,00 US$ za den;
  • AVIS: průměrná cena 119,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Karlsruhe West?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 5 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • HERTZ: průměrná cena za den 72,00 US$;
  • BUDGET: průměrná cena za den 89,00 US$;
  • SIXT: průměrná cena za den 107,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Karlsruhe West?

  Kromě našich služeb 24/7 v Karlsruhe West můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Karlsruhe West, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Karlsruhe West vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Karlsruhe West a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Karlsruhe West. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Karlsruhe West uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Karlsruhe West?

  Půjčovny v Karlsruhe West obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Společnosti, které přijímají debetní karty: HERTZ.

  Které autopůjčovny v Karlsruhe West nabízejí neomezený počet ujetých kilometrů?

  AVIS autopůjčoven v Karlsruhe West nabízí politiku neomezeného počtu ujetých kilometrů, což zaručuje, že můžete cestovat bez obav o omezení vzdálenosti. To znamená, že můžete prozkoumat Karlsruhe West a dále bez omezení, jak daleko můžete řídit. Která palivová politika je v Karlsruhe West dostupnější?Při pronájmu auta v Karlsruhe West jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu. Společnosti, které poskytují "Plný k plnému": SIXT, FLIZZR, AVIS, HERTZ a BUDGET.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Karlsruhe West jsou ekologicky šetrné?

  V Karlsruhe West vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách HERTZ, SIXT a AVIS. HERTZ nabízí elektro nebo hybridní vozy za 65,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Karlsruhe West?

  Při pronájmu auta v Karlsruhe West můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Karlsruhe West můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Karlsruhe West. Získejte levné ceny pro SIXT, FLIZZR, AVIS, HERTZ & BUDGET půjčovna aut