Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown

Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown

Nejlepší půjčovny aut v Kaufbeuren Downtown, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Kaufbeuren Downtown

Půjčení auta v Kaufbeuren Downtown, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Kaufbeuren Downtown a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Kaufbeuren Downtown se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Kaufbeuren Downtown!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Kaufbeuren Downtown je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Kaufbeuren Downtown.

Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown nabízí široký výběr

Kaufbeuren Downtown je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Kaufbeuren Downtown, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Kaufbeuren Downtown vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Kaufbeuren Downtown vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Kaufbeuren Downtown, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Kaufbeuren Downtown vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Kaufbeuren Downtown

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Kaufbeuren Downtown. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Kaufbeuren Downtown. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Kaufbeuren Downtown. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Kaufbeuren Downtown v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Kaufbeuren Downtown

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Kaufbeuren Downtown

Podmínky pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown

Podmínky pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Kaufbeuren Downtown, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Kaufbeuren Downtown, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Kaufbeuren Downtown budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Kaufbeuren Downtown

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Kaufbeuren Downtown, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Kaufbeuren Downtown je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Kaufbeuren Downtown a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Kaufbeuren Downtown a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Kaufbeuren Downtown vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Kaufbeuren Downtown můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Kaufbeuren Downtown ceny

Úsporné vozidlo půjčení auta Kaufbeuren Downtown

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

Volkswagen Polo pronájem Kaufbeuren Downtown

nebo podobné Úsporné vozidlo
SIXT Kaufbeuren Downtown
Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Volkswagen Polo
5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Ford Puma pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Ford Puma
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 59,00 US$/den

  Volkswagen Golf pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Volkswagen Golf
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den

  Seat Leon pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Seat Leon
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  Compact elite

  Audi A3 pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 66,00 US$/den

  Audi Q2 pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Skoda Octavia Combi, Audi A4 Estate a Audi A6 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Skoda Octavia Combi pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kombi
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den

  Audi A4 Estate pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kombi
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi A4 Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 83,00 US$/den

  Audi A6 Estate pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kombi
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi A6 Estate
  5 Místa | 6 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 93,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Ford S-Max pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Ford S-Max
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den

  Audi A3 Saloon pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi A3 Saloon
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 74,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Velké
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 81,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 89,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 94,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Kaufbeuren Downtown

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, Audi A5. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  Audi A5 pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Audi A5
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 99,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Kaufbeuren Downtown

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 106,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Kaufbeuren Downtown

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Ford Tourneo a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Ford Tourneo pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 143,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 157,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Kaufbeuren Downtown

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Volkswagen Tiguan. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  Volkswagen Tiguan pronájem Kaufbeuren Downtown

  nebo podobné SUV
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Půjčovna aut Kaufbeuren Downtown Volkswagen Tiguan
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 69,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Kaufbeuren Downtown

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Kaufbeuren Downtown. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Kaufbeuren Downtown Dodavatelé Aut

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 145,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  SIXT půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  SIXT Kempten30.96 km/19.24 mi
  Adresa: Rosenauberg 3, Kempten (Allgäu), 87437
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Murnau49.22 km/30.58 mi
  Adresa: Burgstr. 12 a, Garmisch-Partenkirchen, 82467
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: Am Flughafen 42, Memmingerberg, 87766
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   08:00-18:0020:00-21:00
  • Úterý
   08:00-18:0020:30-21:30
  • Středa
   08:00-18:0020:30-21:30
  • Čtvrtek
   08:00-18:0020:00-21:45
  • Pátek
   08:00-18:0020:00-21:00
  • Sobota
   08:00-17:0021:00-22:00
  • Neděle
   09:00-16:00
  SIXT Kaufbeuren Downtown
  Adresa: Sudetenstr. 49, Kaufbeuren, 87600
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET
  BUDGET Kaufbeuren Downtown

  8.1

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.6

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  7.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  BUDGET půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  BUDGET Murnau49.22 km/30.58 mi
  Adresa: St Martin Str 17, Garmisch Partenkir, 82467, 0
  Telefon: 0173 3476183
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: Am Flughafen 42 Allgaeu Airport, Memmingerberg, 87766, 0
  Telefon: +49 8331 961640
  • Pondělí
   08:00-22:30
  • Úterý
   08:00-21:30
  • Středa
   08:00-20:30
  • Čtvrtek
   08:00-20:30
  • Pátek
   08:00-21:30
  • Sobota
   08:00-22:30
  • Neděle
   08:30-18:00
  AVIS
  AVIS Kaufbeuren Downtown

  8.3

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 56,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  AVIS půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  AVIS Murnau49.22 km/30.58 mi
  Adresa: Sankt Martin Strasse 17, Garmisch Partenkir, 82467, 0
  Telefon: 0173 3476183
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: Am Flughafen 42 Allgaeu Airport, Memmingerberg, 87766, 0
  Telefon: +49 8331 961640
  • Pondělí
   08:00-22:30
  • Úterý
   08:00-21:30
  • Středa
   08:00-20:30
  • Čtvrtek
   08:00-20:30
  • Pátek
   08:00-21:30
  • Sobota
   08:00-22:30
  • Neděle
   08:30-18:00
  EUROPCAR
  EUROPCAR Kaufbeuren Downtown

  8.5

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 71,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  EUROPCAR Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM Flughafen 35, 87766 Memmingerberg
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  KEDDY BY EUROPCAR
  KEDDY BY EUROPCAR Kaufbeuren Downtown

  9.0

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.7

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 56,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM FLUGHAFEN 42, MEMMINGERBERG, 87766
  Telefon: 49 8331 9250860
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  FLIZZR
  FLIZZR Kaufbeuren Downtown

  8.4

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  FLIZZR Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: Am Flughafen 42, Memmingerberg, 87766
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   08:00-18:0020:00-21:00
  • Úterý
   08:00-18:0020:30-21:30
  • Středa
   08:00-18:0020:30-21:30
  • Čtvrtek
   08:00-18:0020:00-21:45
  • Pátek
   08:00-18:0020:00-21:00
  • Sobota
   08:00-17:0021:00-22:00
  • Neděle
   09:00-16:00
  BUCHBINDER
  BUCHBINDER Kaufbeuren Downtown

  9.0

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.7

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.2

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  od 66,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  BUCHBINDER Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM FLUGHAFEN 42, MEMMINGERBERG, 87766
  Telefon: 49 8331 9250860
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  BUCHBINDER Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM FLUGHAFEN 42, MEMMINGERBERG, 87766
  Telefon: 49 8331 9250860
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   07:00-23:00
  • Neděle
   07:00-23:00
  GREEN MOTION
  GREEN MOTION Kaufbeuren Downtown

  7.6

  Velmi dobře
  Na základě 10+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  7.6

  Servis na recepci

  8.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  7.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Setkání
  Pravidla správy paliva: Same to Same
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  GREEN MOTION půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  GREEN MOTION Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: Memmingen Airport, 87766, Memmingen
  Telefon: +49 17 66 88 74 363
  • Pondělí
   07:00-22:59
  • Úterý
   07:00-22:59
  • Středa
   07:00-22:59
  • Čtvrtek
   07:00-22:59
  • Pátek
   07:00-22:59
  • Sobota
   07:00-22:59
  • Neděle
   07:00-22:59
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Kaufbeuren Downtown

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Kyvadlový autobus zdarma
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Doplňkové pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 63,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  ENTERPRISE Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM FLUGHAFEN 35, MEMMINGERBERG, 87766, BY
  Telefon: 08331-929170
  • Pondělí
   07:45-18:00
  • Úterý
   07:45-18:00
  • Středa
   07:45-18:00
  • Čtvrtek
   07:45-18:00
  • Pátek
   07:45-18:00
  • Sobota
   07:45-16:00
  ALAMO
  ALAMO Kaufbeuren Downtown

  9.3

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.2

  Čistota

  9.7

  Servis na recepci

  9.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 63,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  ALAMO půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  ALAMO Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM FLUGHAFEN 35, MEMMINGERBERG, 87766, BY
  Telefon: 08331-929170
  • Pondělí
   07:45-18:00
  • Úterý
   07:45-18:00
  • Středa
   07:45-18:00
  • Čtvrtek
   07:45-18:00
  • Pátek
   07:45-18:00
  • Sobota
   07:45-16:00
  NATIONAL
  NATIONAL Kaufbeuren Downtown

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 83,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kaufbeuren Downtown
  1 umístění:zobrazit adresu
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Kaufbeuren Downtown
  NATIONAL Letiště Memmingen31.94 km/19.84 mi
  Adresa: AM FLUGHAFEN 35, MEMMINGERBERG, 87766, BY
  Telefon: 08331-929170
  • Pondělí
   07:45-18:00
  • Úterý
   07:45-18:00
  • Středa
   07:45-18:00
  • Čtvrtek
   07:45-18:00
  • Pátek
   07:45-18:00
  • Sobota
   07:45-16:00

  Mapa kanceláří v okolí Kaufbeuren Downtown půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Kaufbeuren Downtown

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Kaufbeuren Downtown, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Kaufbeuren Downtown

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Kaufbeuren Downtown na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Kaufbeuren Downtown vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Kaufbeuren Downtown
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Kaufbeuren Downtown pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Kaufbeuren Downtown pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Kaufbeuren Downtown pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Kaufbeuren Downtown je snadné!

  Pronájem auta v Kaufbeuren Downtown znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Kaufbeuren Downtown

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown na víkend?

  Cena pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 83,00 US$;
  • Za týden: 584,00 US$;
  • Za měsíc: 2 506,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Kaufbeuren Downtown?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Kaufbeuren Downtown:
  • SIXT: průměrná cena 83,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Kaufbeuren Downtown?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 1 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • SIXT: průměrná cena za den 83,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Kaufbeuren Downtown?

  Kromě našich služeb 24/7 v Kaufbeuren Downtown můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Kaufbeuren Downtown, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Kaufbeuren Downtown vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Kaufbeuren Downtown a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Kaufbeuren Downtown. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Kaufbeuren Downtown uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown?

  Půjčovny v Kaufbeuren Downtown obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Kaufbeuren Downtown dostupnější?Při pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown?

  Při pronájmu auta v Kaufbeuren Downtown můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Kaufbeuren Downtown můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kaufbeuren Downtown. Získejte levné ceny pro SIXT půjčovna aut