Půjčovna aut Münster Centrum

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Münster Centrum

Půjčovna aut Münster Centrum

Nejlepší půjčovny aut v Münster Centrum, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ENTERPRISE Münster CentrumSIXT Münster CentrumEUROPCAR Münster CentrumAVIS Münster CentrumBUDGET Münster Centrum

Půjčení auta v Münster Centrum, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Münster Centrum a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Münster Centrum se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Münster Centrum!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Münster Centrum je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Münster Centrum.

Půjčovna aut Münster Centrum nabízí široký výběr

Münster Centrum je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Münster Centrum, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Münster Centrum vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Münster Centrum vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Münster Centrum, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Münster Centrum vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Münster Centrum

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Münster Centrum. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Münster Centrum. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Münster Centrum. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Münster Centrum v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Münster Centrum co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Münster Centrum

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Münster Centrum

Podmínky pronájmu auta v Münster Centrum

Podmínky pronájmu auta v Münster Centrum zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Münster Centrum, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Münster Centrum, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Münster Centrum budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Münster Centrum

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Münster Centrum, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Münster Centrum je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Münster Centrum a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Münster Centrum a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Münster Centrum vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Münster Centrum můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Münster Centrum ceny

Mini půjčení auta Münster Centrum

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Kia Picanto, Fiat 500 a Toyota Aygo.

Kia Picanto pronájem Münster Centrum

nebo podobné Mini
BUDGET Münster Centrum
Půjčovna aut Münster Centrum Kia Picanto
4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 29,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Fiat 500 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Mini
  AVIS Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Fiat 500
  4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 40,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba

  Toyota Aygo pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Mini
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Toyota Aygo
  4 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Münster Centrum

  Electric cars

  Cupra Born pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kompaktní
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Cupra Born
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 38,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Jeep Renegade Hybrid pronájem Münster Centrum

  nebo podobné SUV
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Jeep Renegade Hybrid
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 39,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Půl nádrže při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Münster Centrum

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Volkswagen Polo pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Volkswagen Polo
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 37,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Opel Corsa pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Opel Corsa
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Münster Centrum

  Compact elite

  Cupra Born pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  AVIS Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Cupra Born
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 45,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba

  BMW 1 Series pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Polestar 2 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Polestar 2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Münster Centrum

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Opel Mokka pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Opel Mokka
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 32,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Renault Captur pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kompaktní
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Renault Captur
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 33,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Seat Leon pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kompaktní
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Seat Leon
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 36,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Münster Centrum

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Opel Insignia pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Střední třída
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 39,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Nissan Qashqai pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Střední třída
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 46,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volkswagen Passat pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Střední třída
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Volkswagen Passat
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Münster Centrum

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Peugeot 308 Estate, Opel Insignia Estate a BMW 3 Series Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Peugeot 308 Estate pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kombi
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Peugeot 308 Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 40,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Opel Insignia Estate pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kombi
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Opel Insignia Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 48,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  BMW 3 Series Estate pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Kombi
  SIXT Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum BMW 3 Series Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 48,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Münster Centrum

  Intermediate elite

  BMW X1 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Münster Centrum

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Skoda Superb pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Skoda Superb
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Audi A4 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Audi A4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 61,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Münster Centrum

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Velké
  SIXT Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 47,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Volvo S60 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Münster Centrum

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, BMW 2 Series Gran Coupe, BMW 5 Series a Audi A6. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 50,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  BMW 5 Series pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum BMW 5 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Audi A6 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 78,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Münster Centrum

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Audi A6
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Münster Centrum

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Volkswagen MultiVan a Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Volkswagen MultiVan pronájem Münster Centrum

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Volkswagen MultiVan
  7 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 172,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Ford Galaxy pronájem Münster Centrum

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  BUDGET Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Ford Galaxy
  7 Místa | 1 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 191,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Münster Centrum

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito Tourer. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito Tourer pronájem Münster Centrum

  nebo podobné Minivan
  AVIS Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Mercedes Vito Tourer
  8 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 199,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 5 osob pronájem Münster Centrum

  5místné osobní vozy jsou navrženy tak, aby pohodlně ubytovaly malé skupiny. Je zde dostatek prostoru pro pět cestujících se svým majetkem nebo nákladem. Tyto '5místné minivany' jsou určeny pro rodiny, páry nebo malé skupiny přátel a poskytují pohodlí a pohodlí pro všechny. Navzdory jejich kompaktní velikosti mají prostorné nákladové prostory, což je činí praktickými pro různé účely, jako je nákup potravin. Mezi oblíbené modely v této kategorii patří Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Ford Escape, Renault Scenic a Ford C-Max. Pronájem 5místného osobního crossoveru zajistí klidnou cestu s dostatečným prostorem pro cestující a náklad. Jsou vynikající volbou pro cesty do města nebo na venkov.

  Renault Scenic pronájem Münster Centrum

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Renault Scenic
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 120,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Ford C-Max pronájem Münster Centrum

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Ford C-Max
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 121,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Münster Centrum

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Ford Tourneo. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Ford Tourneo pronájem Münster Centrum

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 125,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Münster Centrum

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Jeep Renegade Hybrid, Volkswagen Tiguan a Nissan Juke. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  Jeep Renegade Hybrid pronájem Münster Centrum

  nebo podobné SUV
  EUROPCAR Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Jeep Renegade Hybrid
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 39,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Půl nádrže při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční službaPoplatek za životní prostředíDalší vzdálenost

  Volkswagen Tiguan pronájem Münster Centrum

  nebo podobné SUV
  SIXT Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Volkswagen Tiguan
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 42,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost

  Nissan Juke pronájem Münster Centrum

  nebo podobné SUV
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Půjčovna aut Münster Centrum Nissan Juke
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 51,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduDoplňkové pojištěníAsistenční službaDalší vzdálenost
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Münster Centrum

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Münster Centrum. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Münster Centrum Dodavatelé Aut

  8.4

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 34,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  AVIS Letiště Münster Osnabrück22.47 km/13.96 mi
  Adresa: Flughafen Muenster Osnabrueck Huettruper Heide, Greven, 48268, 0
  Telefon: 0257191198
  • Pondělí
   08:00-15:00
  • Úterý
   08:00-15:00
  • Středa
   08:00-15:00
  • Čtvrtek
   08:00-15:00
  • Pátek
   08:00-15:00
  AVIS Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: 02319273830
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-22:0007:00-21:30
  AVIS Münster Weseler Ulice2.13 km/1.33 mi
  Adresa: Weseler Strasse 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: 025177006
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: 02319273830
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: Weseler Strasse 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: 025177006
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: Evingerstrasse 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: 0231579357
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Münster Centrum
  Adresa: Weseler Strasse 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: 025177006
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: Evingerstrasse 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: 0231579357
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: Muensterstrasse 42, Hamm, 59065, 0
  Telefon: 0238168081
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: Evingerstrasse 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: 0231579357
  Otevírací doba není k dispozici

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 33,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  BUDGET Letiště Münster Osnabrück22.47 km/13.96 mi
  Adresa: Flughafen Muenster Osnabrueck Huettruper Heide, Greven, 48268, 0
  Telefon: 069710445596
  • Pondělí
   08:00-15:00
  • Úterý
   08:00-15:00
  • Středa
   08:00-15:00
  • Čtvrtek
   08:00-15:00
  • Pátek
   08:00-15:00
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Gronau49.72 km/30.89 mi
  Adresa: Gildehauser Damm 65, Gronau, 48599, 0
  Telefon: +4925654093094
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Münster Weseler Ulice2.13 km/1.33 mi
  Adresa: Weseler Str 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Flughafen Dortmund Flughafenring 2, Dortmund, 44319, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: Weseler Str 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: Evingerstr 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Münster Centrum
  Adresa: Weseler Str 316d, Muenster, 48163, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: Evingerstr 35, Dortmund, 44145, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: Münsterstraße 42, Hamm, 59065, 0
  Telefon: 069710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: Daimlerstraße 24, Gelsenkirchen, 45891, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  SIXT Letiště Münster Osnabrück22.47 km/13.96 mi
  Adresa: Airportallee 1, Terminal 2, Greven, 48268
  Telefon: +49-257191513
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  SIXT Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:30-16:00
  • Neděle
   07:30-21:3007:30-22:30
  SIXT Hamm30.87 km/19.18 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Münster Weseler Ulice2.13 km/1.33 mi
  Adresa: Albersloher Weg 198, Münster, 48155
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: Albersloher Weg 198, Münster, 48155
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: Im Spaehenfelde 51, Dortmund, 44143
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Marl Downtown44.76 km/27.82 mi
  Adresa: Ostfeldstr. 9, Essen, 45127
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Münster Centrum
  Adresa: Albersloher Weg 198, Münster, 48155
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: Im Spaehenfelde 51, Dortmund, 44143
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: Welserstr. 8, Lippstadt, 59557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: Christine-Englerth-Str. 52, Recklinghausen, 45665
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  8.9

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Další vzdálenost Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 51,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  EUROPCAR Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  EUROPCAR Hamm30.87 km/19.18 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Osnabrück Železniční Stanice47.99 km/29.82 mi
  Adresa: MINDENER STR 234, OSNABRUECK, 49084
  Telefon: 49 541 338460
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Münster Weseler Ulice2.13 km/1.33 mi
  Adresa: MUENSTERMANNWEG 14, MUENSTER, 48153
  Telefon: 49 251 777730
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: HANNOEVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 231 91721380
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: MUENSTERMANNWEG 14, MUENSTER, 48153
  Telefon: 49 251 777730
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: HANNOEVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 231 91721380
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Marl Downtown44.76 km/27.82 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Stadtlohn Downtown49.79 km/30.94 mi
  Adresa: BOSCHSTR 14, STADTLOHN, 48703
  Telefon: 49 2563 2095927
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Münster Centrum
  Adresa: MUENSTERMANNWEG 14, MUENSTER, 48153
  Telefon: 49 251 777730
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: HANNOEVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 231 91721380
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: NORDRING 39, GUETERSLOH, 33330
  Telefon: 49 5241 403470
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: CASTROPER STRASSE 7, HERNE, 44628
  Telefon: 49 2323 51177
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR
  KEDDY BY EUROPCAR Münster Centrum

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.6

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, Flughafenring 1 Ankunft - Ebene 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  KEDDY BY EUROPCAR Hamm30.87 km/19.18 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, Flughafenring 1 Ankunft - Ebene 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, Flughafenring 1 Ankunft - Ebene 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: SPICHERNER STRASSE 67, DORTMUND, 44149
  Telefon: 49 231 9172130
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: SPICHERNER STRASSE 67, DORTMUND, 44149
  Telefon: 49 231 9172130
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: NORDRING 39, GUETERSLOH, 33330
  Telefon: 49 5241 403470
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: DORTMUNDER STRASSE 39, LUENEN, 44536
  Telefon: 49 2306 6054
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR
  FLIZZR Münster Centrum

  9.1

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.6

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Další vzdálenost Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Poplatek za jednosměrný pronájem Asistenční služba Letištní poplatky Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 46,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  FLIZZR Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:30-16:00
  • Neděle
   07:30-21:3007:30-22:30
  FLIZZR Hamm30.87 km/19.18 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Flughafenring 1, Dortmund, 44319
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Letiště Osnabrück22.86 km/14.21 mi
  Adresa: Airportallee 1, Terminal 2, Greven, 48268
  Telefon: +49-257191513
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  FLIZZR Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: Welserstr. 8, Lippstadt, 59557
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER
  BUCHBINDER Münster Centrum

  8.7

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  BUCHBINDER Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  BUCHBINDER Letiště Dortmund45.74 km/28.42 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-15:30
  • Neděle
   07:30-15:30
  BUCHBINDER Hamm30.87 km/19.18 mi
  Adresa: FLUGHAFENRING 1 ANKUNFT - EBENE 0, DORTMUND, 44319
  Telefon: 49 231 9271140
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Osnabrück Železniční Stanice47.99 km/29.82 mi
  Adresa: MINDENER STR. 234, OSNABRUECK, 49084
  Telefon: 49 541 338460
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Osnabrück Železniční Stanice47.99 km/29.82 mi
  Adresa: MINDENER STR 234, OSNABRUECK, 49084
  Telefon: 49 541 338460
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: HANNOVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: MUENSTERMANNWEG 14, MUENSTER, 48153
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: HANNOVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Marl Downtown44.76 km/27.82 mi
  Adresa: SCHUETZENBAHN 65 *** OPEN 24H EVERY DAY ***, *** OPEN 24H EVERY DAY ***, ESSEN, 45141
  Telefon: 49 201 247540
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: HANNOVERSCHE STR. 107, DORTMUND, 44143
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: NORDRING 39, GUETERSLOH, 33330
  Telefon: 49 5241 403470
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: CASTROPER STRASSE 7, HERNE, 44628
  Telefon: 49 2323 51177
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Doplňkové pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 45,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  ENTERPRISE Münster Weseler Ulice2.13 km/1.33 mi
  Adresa: HAMMER STRASSE 172-174, MUENSTER, 48153, NW
  Telefon: 0251-322670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: HAMMER STRASSE 172-174, MUENSTER, 48153, NW
  Telefon: 0251-322670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: HEILIGER WEG 60G, DORTMUND, 44141, NW
  Telefon: 0231-5894050
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Münster Centrum
  Adresa: HAMMER STRASSE 172-174, MUENSTER, 48153, NW
  Telefon: 0251-322670
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: HEILIGER WEG 60G, DORTMUND, 44141, NW
  Telefon: 0231-5894050
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Oelde Downtown36.22 km/22.5 mi
  Adresa: BERLINER STR. 197, GUETERSLOH, 33330, NW
  Telefon: 05241-307250
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Haltern Am See35.14 km/21.83 mi
  Adresa: ALFRED-ZINGLER, STRASSE 32, GELSENKIRCHEN, 45881, NW
  Telefon: 0209-3864650
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ
  HERTZ Münster Centrum

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.6

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  HERTZ půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  HERTZ Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, 44143 Dortmund, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Munster Georgskommende3.58 km/2.22 mi
  Adresa: Siemensstrasse 50a, 48153 Muenster, Muenster, 48153
  Telefon: 0251 7624503
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, 44143 Dortmund, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, 44143 Dortmund, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY
  THRIFTY Münster Centrum

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.2

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 58,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  THRIFTY Dortmund Im Spaehenfelde47.02 km/29.22 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: Hannoeversche Strasse 44, Dortmund, 44143
  Telefon: 0231 818926
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Münster Centrum

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.6

  Čistota

  9.4

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.4
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 97,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  NATIONAL Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Münster Centrum

  8.7

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 59,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Münster Centrum
  ALAMO půjčovna aut poblíž Münster Centrum
  ALAMO Dortmund Centrum46.17 km/28.69 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Dortmund47.57 km/29.56 mi
  Adresa: FREISTUHL 17, DORTMUND, 44137, NW
  Telefon: 0231-1384210
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Münster Centrum půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Münster Centrum

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Münster Centrum, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Münster Centrum

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Münster Centrum na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Münster Centrum vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Münster Centrum
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Münster Centrum pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Münster Centrum pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Münster Centrum pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Münster Centrum je snadné!

  Pronájem auta v Münster Centrum znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Münster Centrum

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Münster Centrum na víkend?

  Cena pronájmu auta v Münster Centrum závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 63,00 US$;
  • Za týden: 445,00 US$;
  • Za měsíc: 1 907,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Münster Centrum?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Münster Centrum:
  • ENTERPRISE: průměrná cena 72,00 US$ za den;
  • SIXT: průměrná cena 48,00 US$ za den;
  • EUROPCAR: průměrná cena 61,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Münster Centrum?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 5 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • SIXT: průměrná cena za den 48,00 US$;
  • BUDGET: průměrná cena za den 55,00 US$;
  • EUROPCAR: průměrná cena za den 61,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Münster Centrum?

  Kromě našich služeb 24/7 v Münster Centrum můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Münster Centrum, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Münster Centrum vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Münster Centrum a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Münster Centrum. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Münster Centrum uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Münster Centrum?

  Půjčovny v Münster Centrum obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Které autopůjčovny v Münster Centrum nabízejí neomezený počet ujetých kilometrů? AVIS autopůjčoven v Münster Centrum nabízí politiku neomezeného počtu ujetých kilometrů, což zaručuje, že můžete cestovat bez obav o omezení vzdálenosti. To znamená, že můžete prozkoumat Münster Centrum a dále bez omezení, jak daleko můžete řídit. Která palivová politika je v Münster Centrum dostupnější?Při pronájmu auta v Münster Centrum jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu. Společnosti, které poskytují "Plný k plnému": ENTERPRISE, SIXT, EUROPCAR, AVIS a BUDGET.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Münster Centrum jsou ekologicky šetrné?

  V Münster Centrum vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách AVIS a EUROPCAR. AVIS nabízí elektro nebo hybridní vozy za 45,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Münster Centrum?

  Při pronájmu auta v Münster Centrum můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Münster Centrum můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Münster Centrum. Získejte levné ceny pro ENTERPRISE, SIXT, EUROPCAR, AVIS & BUDGET půjčovna aut