Půjčovna aut Oberursel/taunus

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Oberursel/taunus

Půjčovna aut Oberursel/taunus

Nejlepší půjčovny aut v Oberursel/taunus, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Oberursel/taunus

Půjčení auta v Oberursel/taunus, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Oberursel/taunus a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Oberursel/taunus se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Oberursel/taunus!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Oberursel/taunus je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Oberursel/taunus.

Půjčovna aut Oberursel/taunus nabízí široký výběr

Oberursel/taunus je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Oberursel/taunus, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Oberursel/taunus vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Oberursel/taunus vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Oberursel/taunus, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Oberursel/taunus vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Oberursel/taunus

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Oberursel/taunus. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Oberursel/taunus. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Oberursel/taunus. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Oberursel/taunus v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Oberursel/taunus co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Oberursel/taunus

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Oberursel/taunus

Podmínky pronájmu auta v Oberursel/taunus

Podmínky pronájmu auta v Oberursel/taunus zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Oberursel/taunus, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Oberursel/taunus, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Oberursel/taunus budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Oberursel/taunus

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Oberursel/taunus, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Oberursel/taunus je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Oberursel/taunus a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Oberursel/taunus a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Oberursel/taunus vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Oberursel/taunus můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Oberursel/taunus ceny

Elektrická auta Oberursel/taunus

Electric cars

BYD Atto 3 pronájem Oberursel/taunus

nebo podobné SUV
SIXT Oberursel/taunus
Půjčovna aut Oberursel/taunus BYD Atto 3
5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  BMW iX pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 91,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Oberursel/taunus

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Ford Puma pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Ford Puma
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 69,00 US$/den

  Volkswagen Golf pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Volkswagen Golf
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 73,00 US$/den

  Seat Leon pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Seat Leon
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 74,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Oberursel/taunus

  Compact elite

  Audi Q2 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 86,00 US$/den

  BMW iX pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 91,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Oberursel/taunus

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Audi A4 Estate a Audi A6 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Audi A4 Estate pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Kombi
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi A4 Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 98,00 US$/den

  Audi A6 Estate pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Kombi
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi A6 Estate
  5 Místa | 6 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 110,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Oberursel/taunus

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Audi A3 Saloon pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi A3 Saloon
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 88,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Oberursel/taunus

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Velké
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 96,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Oberursel/taunus

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 106,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 111,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Oberursel/taunus

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, Audi A5 a Audi A7. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  Audi A5 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi A5
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 118,00 US$/den

  Audi A7 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Audi A7
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 161,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Oberursel/taunus

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  BMW 4 Series Convertible pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 125,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Oberursel/taunus

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, BYD Atto 3, Volvo XC60 a BMW X3. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  BYD Atto 3 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné SUV
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 54,00 US$/den

  Volvo XC60 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné SUV
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus Volvo XC60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 112,00 US$/den

  BMW X3 pronájem Oberursel/taunus

  nebo podobné SUV
  SIXT Oberursel/taunus
  Půjčovna aut Oberursel/taunus BMW X3
  5 Místa | 6 Tašky
 • Klimatizace
 • od 123,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Oberursel/taunus

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Oberursel/taunus. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Oberursel/taunus Dodavatelé Aut

  EUROPCAR
  EUROPCAR Oberursel/taunus

  8.7

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Další vzdálenost Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  EUROPCAR Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: AIRPORT CITY MALL, BEREICH A AA,AZ,DE,HF,LH,SK,UA,AC,OS, Airport City Mall, Bereich A, FRANKFURT AM MAIN, 60549
  Telefon: 49 69 697970
  • Pondělí
   06:00-23:59
  • Úterý
   06:00-23:59
  • Středa
   06:00-23:59
  • Čtvrtek
   06:00-23:59
  • Pátek
   06:00-23:59
  • Sobota
   06:00-23:59
  • Neděle
   06:00-23:59
  EUROPCAR Darmstadt35.01 km/21.76 mi
  Adresa: OTTO-ROEHM-STRASSE 53, DARMSTADT NORTH, 64293
  Telefon: 49 6151 98890
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: IM HAUPTBAHNHOF 1 CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, FRANKFURT AM MAIN, 60329
  Telefon: 49 69 2429810
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hanau Hbf Železniční Stanice26.72 km/16.6 mi
  Adresa: AUHEIMER STRASSE 2 NAEHE HAUPTBAHNHOF, HANAU, 63450
  Telefon: 49 6181 99540
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: IM HAUPTBAHNHOF 1 CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, FRANKFURT AM MAIN, 60329
  Telefon: 49 69 2429810
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Ruesselsheim27.29 km/16.95 mi
  Adresa: STAHLSTRASSE 18 Industrialarea "Hasengrund", RUESSELSHEIM, 65428
  Telefon: 49 6142 603490
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dreieich Sprendlingen20.81 km/12.93 mi
  Adresa: AMPERESTRASSE 7 - 11, LANGEN, 63225
  Telefon: 49 6103 74663
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: AMPERESTRASSE 7 - 11, LANGEN, 63225
  Telefon: 49 6103 74663
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Frankfurt Nieder Eschbach5.99 km/3.72 mi
  Adresa: HINDENBURGRING 36, Bad Homburg, 61348
  Telefon: 49 6172 37804
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: IM HAUPTBAHNHOF 1 CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, FRANKFURT AM MAIN, 60329
  Telefon: 49 69 2429810
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: LUDWIG LANDMANN STR 399, FRANKFURT AM MAIN, 60486
  Telefon: 49 69 9706410
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: IM HAUPTBAHNHOF 1 CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, FRANKFURT AM MAIN, 60329
  Telefon: 49 69 2429810
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: RHEINALLEE 104, MAINZ, 55120
  Telefon: 49 6131 913500
  Otevírací doba není k dispozici

  8.4

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Odpovědnost třetí strany za škodu Další vzdálenost Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  SIXT Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., Frankfurt am Main, 60549
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Úterý
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Středa
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Pátek
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Sobota
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Neděle
   00:00-00:3005:00-23:59
  SIXT Darmstadt35.01 km/21.76 mi
  Adresa: Leydheckerstr. 20, Darmstadt, 64293, 64293
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: Im Hauptbahnhof/Mietwagenzentr, Frankfurt am Main, 60329
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: Konrad-Adenauer-Str. 5-7, Frankfurt am Main, 60313
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dreieich Sprendlingen20.81 km/12.93 mi
  Adresa: Monzastr. 1 b, Langen (Hessen), 63225
  Telefon: +49-6103922211
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Oberursel/taunus
  Adresa: Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., Frankfurt am Main, 60549
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Wiesbaden28.39 km/17.64 mi
  Adresa: Bahnhofsplatz 3, Lilien-Carre, Lilien-Carré, Wiesbaden, 65189
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-14:00
  • Úterý
   06:00-14:00
  • Středa
   06:00-14:00
  • Čtvrtek
   06:00-14:00
  • Pátek
   06:00-14:00
  • Sobota
   06:00-14:00
  • Neděle
   08:00-12:00
  SIXT Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: Monzastr. 1 b, Langen (Hessen), 63225
  Telefon: +49-6103922211
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Frankfurt Nieder Eschbach5.99 km/3.72 mi
  Adresa: Urseler Str. 65, Bad Homburg, 61348
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: Konrad-Adenauer-Str. 5-7, Frankfurt am Main, 60313
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: Mainzer Landstr. 351-353, Frankfurt am Main, 60326
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: Konrad-Adenauer-Str. 5-7, Frankfurt am Main, 60313
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: Binger Str.19/Parkh. HBF, Mainz, 55131
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Darmstadt North35.87 km/22.29 mi
  Adresa: Leydheckerstr. 20, Darmstadt, 64293, 64293
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS
  AVIS Oberursel/taunus

  8.1

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.0

  Servis na recepci

  8.2

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 67,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  AVIS Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Flughafen Frankfurt Terminal 1+2 Hugo Eckner Ring, Frankfurt, 60549, 0
  Telefon: 06969027771
  • Pondělí
   06:00-23:00
  • Úterý
   06:00-23:00
  • Středa
   06:00-23:00
  • Čtvrtek
   06:00-23:00
  • Pátek
   06:00-23:00
  • Sobota
   06:00-23:00
  • Neděle
   06:00-23:00
  AVIS Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof Parkhaus Stuttgarter Str, Parkhaus Stuttgarter Str , Frankfurt, 60329, 0
  Telefon: 06927997010
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: Schmidtstrasse 39, Frankfurt, 60326, 0
  Telefon: 069730111
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dreieich Sprendlingen20.81 km/12.93 mi
  Adresa: Siemensstrasse 6, Neu Isenburg, 63263, 0
  Telefon: 061028847690
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Wiesbaden28.39 km/17.64 mi
  Adresa: Rheingaustrasse 32, Wiesbaden, 65201, 0
  Telefon: 0611609041
  • Pondělí
   07:30-17:00
  • Úterý
   07:30-17:00
  • Středa
   07:30-17:00
  • Čtvrtek
   07:30-17:00
  • Pátek
   07:30-17:00
  • Sobota
   08:00-11:00
  AVIS Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: Flughafen Frankfurt Terminal 1+2 Hugo Eckner Ring, Frankfurt, 60549, 0
  Telefon: 06969027771
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Frankfurt Nieder Eschbach5.99 km/3.72 mi
  Adresa: Zimmersmuehlenweg 21, Oberursel, 61440, 0
  Telefon: 06171580001
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: Schulstrasse 7, Frankfurt, 60594, 0
  Telefon: 069614004
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: Gotenstrasse 97, Frankfurt, 65929, 0
  Telefon: 069314888
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: Schulstrasse 7, Frankfurt, 60594, 0
  Telefon: 069614004
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: Rheingaustrasse 32, Wiesbaden, 65201, 0
  Telefon: 0611609041
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Darmstadt North35.87 km/22.29 mi
  Adresa: Otto Roehm Strasse 86, Darmstadt, 64293, 0
  Telefon: 06151971040
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET
  BUDGET Oberursel/taunus

  8.5

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 53,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  BUDGET Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Flughafen Frankfurt Term 1 + 2Hugo Eckner Ring, Frankfurt, 60549, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   06:00-23:00
  • Úterý
   06:00-23:00
  • Středa
   06:00-23:00
  • Čtvrtek
   06:00-23:00
  • Pátek
   06:00-23:00
  • Sobota
   06:00-23:00
  • Neděle
   06:00-23:00
  BUDGET Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof Hauptbahnhof Frankfurt Main, Frankfurt, 60329, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: Schmidtstrasse 39, Frankfurt, 60326, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dreieich Sprendlingen20.81 km/12.93 mi
  Adresa: Siemensstrasse 6, Neu Isenburg, 63263, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Wiesbaden28.39 km/17.64 mi
  Adresa: Rheingaustr 32, Wiesbaden, 65201, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:30-17:00
  • Úterý
   07:30-17:00
  • Středa
   07:30-17:00
  • Čtvrtek
   07:30-17:00
  • Pátek
   07:30-17:00
  • Sobota
   08:00-11:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: Flughafen Frankfurt Term 1 + 2Hugo Eckner Ring, Frankfurt, 60549, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Frankfurt Nieder Eschbach5.99 km/3.72 mi
  Adresa: Zimmersmuehlenweg 21, Oberursel, 61437, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof Hauptbahnhof Frankfurt Main, Frankfurt, 60329, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: Schmidtstrasse 39, Frankfurt, 60326, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof Hauptbahnhof Frankfurt Main, Frankfurt, 60329, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: Rheingaustr 32, Wiesbaden, 65201, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Darmstadt North35.87 km/22.29 mi
  Adresa: Otto Roehm Str 86, Darmstadt, 64293, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Oberursel/taunus

  8.6

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.9
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Asistenční služba Doplňkové pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 32,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ALAMO půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  ALAMO Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: FLUGHAFEN TERMINAL 1-2, MIETWAGENZENTRUM, FRANKFURT AM MAIN, 60549, HE
  Telefon: 069-69715290
  • Pondělí
   06:30-23:00
  • Úterý
   06:30-23:00
  • Středa
   06:30-23:00
  • Čtvrtek
   06:30-23:00
  • Pátek
   06:30-23:00
  • Sobota
   06:30-23:00
  • Neděle
   06:30-23:00
  ALAMO Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: FLUGHAFEN TERMINAL 1-2, MIETWAGENZENTRUM, FRANKFURT AM MAIN, 60549, HE
  Telefon: 069-69715290
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: WALLSTRASSE 1, MAINZ, 55122, RP
  Telefon: 06131-144900
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR
  FLIZZR Oberursel/taunus

  8.1

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.6

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  7.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  FLIZZR Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenz., Hugo-Eckener-Ring/Mietwagenzentrum, Frankfurt am Main, 60549
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Úterý
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Středa
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Pátek
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Sobota
   00:00-00:3005:00-23:59
  • Neděle
   00:00-00:3005:00-23:59
  FLIZZR Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: Im Hauptbahnhof/Mietwagenzentr, Frankfurt am Main, 60329
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: Im Hauptbahnhof/Mietwagenzentr, Frankfurt am Main, 60329
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: Im Hauptbahnhof/Mietwagenzentr, Frankfurt am Main, 60329
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: Im Hauptbahnhof/Mietwagenzentr, Frankfurt am Main, 60329
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR
  KEDDY BY EUROPCAR Oberursel/taunus

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 64,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  KEDDY BY EUROPCAR Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: AIRPORT CITY MALL, BEREICH A AA,AZ,DE,HF,LH,SK,UA,AC,OS, AIRPORT CITY MALL, BEREICH A, FRANKFURT AM MAIN, 60549
  Telefon: 49 69 697970
  • Pondělí
   06:00-23:59
  • Úterý
   06:00-23:59
  • Středa
   06:00-23:59
  • Čtvrtek
   06:00-23:59
  • Pátek
   06:00-23:59
  • Sobota
   06:00-23:59
  • Neděle
   06:00-23:59
  KEDDY BY EUROPCAR Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: IM HAUPTBAHNHOF 1 CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, FRANKFURT AM MAIN, 60329
  Telefon: 49 69 2429810
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: HANAUER LANDSTR 334, FRANKFURT AM MAIN, 60314
  Telefon: 49 69 9421560
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Wiesbaden28.39 km/17.64 mi
  Adresa: MAINZER STRASSE 96, WIESBADEN, 65189
  Telefon: 49 611 186330
  • Pondělí
   07:00-18:00
  • Úterý
   07:00-18:00
  • Středa
   07:00-18:00
  • Čtvrtek
   07:00-18:00
  • Pátek
   07:00-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  KEDDY BY EUROPCAR Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: AIRPORT CITY MALL, BEREICH A AA,AZ,DE,HF,LH,SK,UA,AC,OS, AIRPORT CITY MALL, BEREICH A, FRANKFURT AM MAIN, 60549
  Telefon: 49 69 697970
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: HANAUER LANDSTR 334, FRANKFURT AM MAIN, 60314
  Telefon: 49 69 9421560
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: LUDWIG LANDMANN STR 399, FRANKFURT AM MAIN, 60486
  Telefon: 49 69 9706410
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: HANAUER LANDSTR 334, FRANKFURT AM MAIN, 60314
  Telefon: 49 69 9421560
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: RHEINALLEE 104, MAINZ, 55120
  Telefon: 49 6131 913500
  • Pondělí
   07:00-18:00
  • Úterý
   07:00-18:00
  • Středa
   07:00-18:00
  • Čtvrtek
   07:00-18:00
  • Pátek
   07:00-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-12:00
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Oberursel/taunus

  8.6

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Doplňkové pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 58,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  ENTERPRISE Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: FLUGHAFEN TERMINAL 1-2, MIETWAGENZENTRUM, FRANKFURT AM MAIN, 60549, HE
  Telefon: 069-69715290
  • Pondělí
   06:30-23:00
  • Úterý
   06:30-23:00
  • Středa
   06:30-23:00
  • Čtvrtek
   06:30-23:00
  • Pátek
   06:30-23:00
  • Sobota
   06:30-23:00
  • Neděle
   06:30-23:00
  ENTERPRISE Darmstadt35.01 km/21.76 mi
  Adresa: OTTO-ROEHM-STRASSE 82, DARMSTADT, 64293, HE
  Telefon: 06151-870080
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: MAINZER LANDSTR. 292, FRANKFURT AM MAIN, 60326, HE
  Telefon: 069-9073660
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Mohuč Železniční Stanice31.8 km/19.76 mi
  Adresa: WALLSTRASSE 1, MAINZ, 55122, RP
  Telefon: 06131-144900
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-13:00
  ENTERPRISE Wiesbaden28.39 km/17.64 mi
  Adresa: HOHENSTAUFENSTR. 12, WIESBADEN, 65189, HE
  Telefon: 0611-716360
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  ENTERPRISE Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Frankfurt Nieder Eschbach5.99 km/3.72 mi
  Adresa: SCHLEUSSNERSTRASSE 26, BAD HOMBURG V.D. HOHE, 61348, HE
  Telefon: 06172-279080
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: MAINZER LANDSTR. 292, FRANKFURT AM MAIN, 60326, HE
  Telefon: 069-9073660
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: WALLSTRASSE 1, MAINZ, 55122, RP
  Telefon: 06131-144900
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Darmstadt North35.87 km/22.29 mi
  Adresa: OTTO-ROEHM-STRASSE 82, DARMSTADT, 64293, HE
  Telefon: 06151-870080
  Otevírací doba není k dispozici
  DOLLAR
  DOLLAR Oberursel/taunus

  8.8

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.7

  Čistota

  9.5

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Pojištění přeplatku Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 35,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění:zobrazit adresu
  DOLLAR půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  DOLLAR Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: RHEIN-MAIN A/P,TERMINAL 2, FRANKFURT, 60549
  Telefon: 6969593244
  • Pondělí
   06:00-23:59
  • Úterý
   06:00-23:59
  • Středa
   06:00-23:59
  • Čtvrtek
   06:00-23:59
  • Pátek
   06:00-23:59
  • Sobota
   06:00-23:59
  • Neděle
   06:00-23:59
  HERTZ
  HERTZ Oberursel/taunus

  8.6

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 35,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  HERTZ půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  HERTZ Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Rhein-main A/p,terminal T1/t2, 60549 Frankfurt, Frankfurt, 60549
  Telefon: 061074024300
  • Pondělí
   06:00-23:00
  • Úterý
   06:00-23:00
  • Středa
   06:00-23:00
  • Čtvrtek
   06:00-23:00
  • Pátek
   06:00-23:00
  • Sobota
   06:00-23:00
  • Neděle
   06:00-23:00
  HERTZ Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: Mietwagencenter Im Hbf, 60329 Frankfurt, Frankfurt, 60329
  Telefon: 069 230484
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: Carl-benz Strasse 5, 60314 Frankfurt, Frankfurt, 60314
  Telefon: 069 449090
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: Carl-benz Strasse 5, 60314 Frankfurt, Frankfurt, 60314
  Telefon: 069 449090
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY
  THRIFTY Oberursel/taunus

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.1

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 35,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  THRIFTY Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Rhein-main A/p, terminal 2, Frankfurt, 60549
  Telefon: 6969593244
  • Pondělí
   06:00-23:59
  • Úterý
   06:00-23:59
  • Středa
   06:00-23:59
  • Čtvrtek
   06:00-23:59
  • Pátek
   06:00-23:59
  • Sobota
   06:00-23:59
  • Neděle
   06:00-23:59
  THRIFTY Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: Mietwagencenter Im Hbf, Frankfurt, 60329
  Telefon: 069 230484
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: Mietwagencenter Im Hbf, Frankfurt, 60329
  Telefon: 069 230484
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: Mietwagencenter Im Hbf, Frankfurt, 60329
  Telefon: 069 230484
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: Mietwagencenter Im Hbf, Frankfurt, 60329
  Telefon: 069 230484
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER
  BUCHBINDER Oberursel/taunus

  8.6

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 49,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  BUCHBINDER Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: AIRPORT CITY MALL, BEREICH A AA,AZ,DE,HF,LH,SK,UA,AC,OS, FRANKFURT AM MAIN, 60549
  Telefon: 49 69 697970
  • Pondělí
   06:00-23:59
  • Úterý
   06:00-23:59
  • Středa
   06:00-23:59
  • Čtvrtek
   06:00-23:59
  • Pátek
   06:00-23:59
  • Sobota
   06:00-23:59
  • Neděle
   06:00-23:59
  BUCHBINDER Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: TERMINAL 2, LEVEL 2, HALLE D, FRANKFURT AM MAIN, 60549
  Telefon: 49 69 697970
  • Pondělí
   06:00-23:59
  • Úterý
   06:00-23:59
  • Středa
   06:00-23:59
  • Čtvrtek
   06:00-23:59
  • Pátek
   06:00-23:59
  • Sobota
   06:00-23:59
  • Neděle
   06:00-23:59
  BUCHBINDER Darmstadt35.01 km/21.76 mi
  Adresa: OTTO-ROEHM-STRASSE 53, DARMSTADT NORTH, 64293
  Telefon: 49 6151 98890
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: IM HAUPTBAHNHOF 1 CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, CAR RETURN STUTTGARTER STR. 36, FRANKFURT AM MAIN, 60329
  Telefon: 49 69 2429810
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hanau Hbf Železniční Stanice26.72 km/16.6 mi
  Adresa: AUHEIMER STRASSE 2 NAEHE HAUPTBAHNHOF, NAEHE HAUPTBAHNHOF, HANAU, 63450
  Telefon: 49 6181 99540
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: EUROPA ALLEE 6 IM SKYLINE PLAZA 1.OG / MALL, FRANKFURT AM MAIN, 60327
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Aschaffenburg Železniční Stanice47.4 km/29.45 mi
  Adresa: HANAUER STRASSE 78, ASCHAFFENBURG, 63739
  Telefon: 49 6021 443690
  • Pondělí
   07:00-18:00
  • Úterý
   07:00-18:00
  • Středa
   07:00-18:00
  • Čtvrtek
   07:00-18:00
  • Pátek
   07:00-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: AMPERESTRASSE 7 - 11, LANGEN, 63225
  Telefon: 49 6103 74663
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: EUROPA ALLEE 6 IM SKYLINE PLAZA 1.OG / MALL, FRANKFURT AM MAIN, 60327
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: EUROPA ALLEE 6 IM SKYLINE PLAZA 1.OG / MALL, FRANKFURT AM MAIN, 60327
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: EUROPA ALLEE 6 IM SKYLINE PLAZA 1.OG / MALL, FRANKFURT AM MAIN, 60327
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: RHEINALLEE 104, MAINZ, 55120
  Telefon: 49 6131 913500
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Oberursel/taunus

  8.6

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Další vzdálenost Havarijní pojištění Asistenční služba Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 41,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  1 umístění :zobrazovat adresy
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  NATIONAL Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: FLUGHAFEN TERMINAL 1-2,, MIETWAGENZENTRUM, FRANKFURT AM MAIN, 60549, HE
  Telefon: 069-69715290
  • Pondělí
   06:30-23:00
  • Úterý
   06:30-23:00
  • Středa
   06:30-23:00
  • Čtvrtek
   06:30-23:00
  • Pátek
   06:30-23:00
  • Sobota
   06:30-23:00
  • Neděle
   06:30-23:00
  NATIONAL Frankfurt Železniční Stanice12.35 km/7.67 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Frankfurt Centrum12.43 km/7.72 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: FLUGHAFEN TERMINAL 1-2,, MIETWAGENZENTRUM, FRANKFURT AM MAIN, 60549, HE
  Telefon: 069-69715290
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Frankfurt City North10.93 km/6.79 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Frankfurt Main Konstablerwache12.54 km/7.79 mi
  Adresa: MANNHEIMER STR. 21, INTERCITY HOTEL, FRANKFURT AM MAIN, 60329, HE
  Telefon: 069-21084590
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Mainz City-port32.01 km/19.89 mi
  Adresa: WALLSTRASSE 1, MAINZ, 55122, RP
  Telefon: 06131-144900
  Otevírací doba není k dispozici
  OK RENT A CAR
  OK RENT A CAR Oberursel/taunus

  7.8

  Velmi dobře
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.5

  Čistota

  8.3

  Servis na recepci

  7.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 20,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  OK RENT A CAR půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  OK RENT A CAR Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Hugo-Eckener-Ring / Mietwagenz, Frankfurt, Germany
  Telefon: 902 36 06 36
  • Pondělí
   07:00-21:59
  • Úterý
   07:00-21:59
  • Středa
   07:00-21:59
  • Čtvrtek
   07:00-21:59
  • Pátek
   07:00-21:59
  • Sobota
   07:00-21:59
  • Neděle
   07:00-21:59
  OK RENT A CAR Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: Hugo-Eckener-Ring / Mietwagenz, Frankfurt, Germany
  Telefon: 902 36 06 36
  Otevírací doba není k dispozici
  UFODRIVE
  UFODRIVE Oberursel/taunus
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Fully Charged
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Další řidič zdarma Samoobslužné vyzvednutí
  Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Doplňkové pojištění Zrušení zdarma
  od 92,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  UFODRIVE půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  UFODRIVE Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Frankfurt Airport, Arrivals, P2 - Terminal 1, Parking Row 14-06, 60549 Frankfurt
  Telefon: 4965193749972
  • Pondělí
   00:00-23:59
  • Úterý
   00:00-23:59
  • Středa
   00:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-23:59
  • Pátek
   00:00-23:59
  • Sobota
   00:00-23:59
  • Neděle
   00:00-23:59
  UFODRIVE Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: Frankfurt Airport, Arrivals, P2 - Terminal 1, Parking Row 14-06, 60549 Frankfurt
  Telefon: 4965193749972
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO
  WHEEGO Oberursel/taunus

  7.8

  Velmi dobře
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.2

  Servis na recepci

  7.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  7.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu GPS Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 20,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Oberursel/taunus
  WHEEGO půjčovna aut poblíž Oberursel/taunus
  WHEEGO Mezinárodní Letiště Frankfurt17.25 km/10.72 mi
  Adresa: Hugo-Eckener Ring, Frankfurt
  Telefon: 004915159926527
  • Pondělí
   06:00-22:59
  • Úterý
   06:00-22:59
  • Středa
   06:00-22:59
  • Čtvrtek
   06:00-22:59
  • Pátek
   06:00-22:59
  • Sobota
   06:00-22:59
  • Neděle
   06:00-22:59
  WHEEGO Frankfurt South20.84 km/12.95 mi
  Adresa: Hugo-Eckener Ring, Frankfurt
  Telefon: 004915159926527
  Otevírací doba není k dispozici
  WHEEGO Fredersdorf8.83 km/5.49 mi
  Adresa: Westerbachstr. 122, Frankfurt
  Telefon: 004915159926527
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Oberursel/taunus půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Oberursel/taunus

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Oberursel/taunus, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Oberursel/taunus

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Oberursel/taunus na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Oberursel/taunus vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Oberursel/taunus
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Oberursel/taunus pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Oberursel/taunus pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Oberursel/taunus pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Oberursel/taunus je snadné!

  Pronájem auta v Oberursel/taunus znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Oberursel/taunus

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Oberursel/taunus na víkend?

  Cena pronájmu auta v Oberursel/taunus závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 103,00 US$;
  • Za týden: 724,00 US$;
  • Za měsíc: 3 106,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Oberursel/taunus?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Oberursel/taunus:
  • SIXT: průměrná cena 103,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Oberursel/taunus?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 1 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • SIXT: průměrná cena za den 103,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Oberursel/taunus?

  Kromě našich služeb 24/7 v Oberursel/taunus můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Oberursel/taunus, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Oberursel/taunus vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Oberursel/taunus a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Oberursel/taunus. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Oberursel/taunus uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Oberursel/taunus?

  Půjčovny v Oberursel/taunus obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Oberursel/taunus dostupnější?Při pronájmu auta v Oberursel/taunus jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Oberursel/taunus jsou ekologicky šetrné?

  V Oberursel/taunus vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách SIXT. SIXT nabízí elektro nebo hybridní vozy za 73,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Oberursel/taunus?

  Při pronájmu auta v Oberursel/taunus můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Oberursel/taunus můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Oberursel/taunus. Získejte levné ceny pro SIXT půjčovna aut