Půjčovna aut Stuttgart Východ

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Stuttgart Východ

Půjčovna aut Stuttgart Východ

Nejlepší půjčovny aut v Stuttgart Východ, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

NATIONAL Stuttgart VýchodKEDDY BY EUROPCAR Stuttgart VýchodSIXT Stuttgart VýchodENTERPRISE Stuttgart VýchodBUCHBINDER Stuttgart VýchodEUROPCAR Stuttgart VýchodAVIS Stuttgart VýchodHERTZ Stuttgart VýchodBUDGET Stuttgart Východ

Půjčení auta v Stuttgart Východ, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Stuttgart Východ a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Stuttgart Východ se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Stuttgart Východ!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Stuttgart Východ je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Stuttgart Východ.

Půjčovna aut Stuttgart Východ nabízí široký výběr

Stuttgart Východ je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Stuttgart Východ, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Stuttgart Východ vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Stuttgart Východ vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Stuttgart Východ, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Stuttgart Východ vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Stuttgart Východ

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Stuttgart Východ. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Stuttgart Východ. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Stuttgart Východ. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Stuttgart Východ v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Stuttgart Východ co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Stuttgart Východ

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Stuttgart Východ

Podmínky pronájmu auta v Stuttgart Východ

Podmínky pronájmu auta v Stuttgart Východ zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Stuttgart Východ, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Stuttgart Východ, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Stuttgart Východ budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Stuttgart Východ

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Stuttgart Východ, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Stuttgart Východ je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Stuttgart Východ a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Stuttgart Východ a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Stuttgart Východ vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Stuttgart Východ můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Stuttgart Východ ceny

Mini půjčení auta Stuttgart Východ

Mini auta jsou oblíbenou kategorií mezi samostatnými cestovateli nebo páry kvůli své kompaktní velikosti a ekonomickému spotřebě paliva. Tyto malé auta jsou ideální pro efektivní pohyb po úzkých městských ulicích. Volba pronájmu mini auta se ukazuje jako nejvýhodnější možnost, přesto je důležité si všimnout jejich omezené kapacity zavazadel. Například hlavní konkurenti v segmentu pronájmu mikroaut zahrnují Mini Cooper, Fiat 500, Volkswagen Polo, Ford Fiesta, Renault Clio, Toyota Aygo, Volkswagen Up a Kia Picanto.

Toyota Aygo pronájem Stuttgart Východ

nebo podobné Mini
ENTERPRISE Stuttgart Východ
Půjčovna aut Stuttgart Východ Toyota Aygo
4 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 48,00 US$/den

  Volkswagen Up pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Mini
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Volkswagen Up
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  Kia Picanto pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Mini
  BUDGET Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Kia Picanto
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Elektrická auta Stuttgart Východ

  Electric cars

  BYD Atto 3 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné SUV
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 57,00 US$/den

  Renault Zoe pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Renault Zoe
  5 Místa | 2 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 75,00 US$/den

  BMW iX pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 93,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Úsporné vozidlo půjčení auta Stuttgart Východ

  Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

  Opel Corsa pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Opel Corsa
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 49,00 US$/den

  Ford Fiesta pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  HERTZ Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Ford Fiesta
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 61,00 US$/den

  Hyundai i20 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Úsporné vozidlo
  BUCHBINDER Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Hyundai i20
  5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 62,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Stuttgart Východ

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Opel Astra pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kompaktní
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Opel Astra
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den

  Renault Captur pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kompaktní
  BUDGET Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Renault Captur
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 69,00 US$/den

  Ford Focus pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kompaktní
  HERTZ Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Ford Focus
  5 Místa | 3 Tašky
  od 72,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Stuttgart Východ

  Compact elite

  BMW 1 Series pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW 1 Series
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 79,00 US$/den

  Audi A3 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 88,00 US$/den

  BMW iX pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW iX
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 93,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové střední půjčení auta Stuttgart Východ

  Intermediate elite

  BMW 2 Series pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Výběrové střední
  AVIS Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW 2 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 104,00 US$/den

  BMW X1 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Výběrové střední
  EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW X1
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 144,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Stuttgart Východ

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Renault Megane Estate, Skoda Octavia Estate a Peugeot 308 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Renault Megane Estate pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kombi
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Renault Megane Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 66,00 US$/den

  Skoda Octavia Estate pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kombi
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Skoda Octavia Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den

  Peugeot 308 Estate pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kombi
  BUDGET Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Peugeot 308 Estate
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 80,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Stuttgart Východ

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Nissan Qashqai pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Střední třída
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Nissan Qashqai
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 65,00 US$/den

  Volkswagen Passat pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Střední třída
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Volkswagen Passat
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den

  Skoda Octavia pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Střední třída
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Skoda Octavia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 72,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Standardní půjčení auta Stuttgart Východ

  Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four

  Skoda Superb pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Skoda Superb
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 71,00 US$/den

  Audi A4 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Standardní
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Audi A4
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 79,00 US$/den

  Opel Insignia pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Standardní
  HERTZ Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Opel Insignia
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 88,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Stuttgart Východ

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  Mercedes C Class pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Velké
  HERTZ Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Mercedes C Class
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 84,00 US$/den

  BMW 3 Series pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Velké
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 116,00 US$/den

  Volvo S60 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Velké
  EUROPCAR Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Volvo S60
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 234,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Stuttgart Východ

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 129,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 136,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Premium (lepší vůz) půjčení auta Stuttgart Východ

  Prémiová auta, známá také jako luxusní automobily, představují vrchol automobilového rafinování a stylu. Volba pronájmu prémiového automobilu nabízí nadstandardní zážitek z jízdy s vysokým komfortem a novou technologií. Tyto luxusní vozy jsou proslulé svou kvalitou a pohodlným interiérem, což je činí ideální volbou pro vás. Mezi hlavní konkurenty v segmentu prestižních vozů patří Mercedes-Benz třídy S, BMW řady 7, Audi A8, Lexus LS, Tesla Model S, BMW 2 Series Gran Coupe, Audi A6 a Mercedes E Class. Výběr exkluzivního pronájmu vozidla zaručuje nezapomenutelný a přepychový zážitek z cestování.

  BMW 2 Series Gran Coupe pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  BUDGET Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW 2 Series Gran Coupe
  4 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 85,00 US$/den

  Audi A6 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 103,00 US$/den

  Mercedes E Class pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Premium (lepší vůz)
  AVIS Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Mercedes E Class
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 116,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Stuttgart Východ

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 86,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 154,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Stuttgart Východ

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Ford Tourneo a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Ford Tourneo pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 157,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 232,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Stuttgart Východ

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Ford Galaxy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Ford Galaxy pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  BUDGET Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Ford Galaxy
  7 Místa | 1 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 234,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 5 osob pronájem Stuttgart Východ

  5místné osobní vozy jsou navrženy tak, aby pohodlně ubytovaly malé skupiny. Je zde dostatek prostoru pro pět cestujících se svým majetkem nebo nákladem. Tyto '5místné minivany' jsou určeny pro rodiny, páry nebo malé skupiny přátel a poskytují pohodlí a pohodlí pro všechny. Navzdory jejich kompaktní velikosti mají prostorné nákladové prostory, což je činí praktickými pro různé účely, jako je nákup potravin. Mezi oblíbené modely v této kategorii patří Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Ford Escape, Renault Scenic a Ford C-Max. Pronájem 5místného osobního crossoveru zajistí klidnou cestu s dostatečným prostorem pro cestující a náklad. Jsou vynikající volbou pro cesty do města nebo na venkov.

  Renault Scenic pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Renault Scenic
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 85,00 US$/den

  Ford C-Max pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné MPV pro 5 osob
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Ford C-Max
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 90,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Minivan pronájem Stuttgart Východ

  Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes Vito Tourer. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

  Mercedes Vito Tourer pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Minivan
  AVIS Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Mercedes Vito Tourer
  8 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 243,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Nákladní vozidlo pronájem Stuttgart Východ

  Cargo van

  Opel Vivaro Cargo Van pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné Nákladní vozidlo
  NATIONAL Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Opel Vivaro Cargo Van
  3 Místa | 3 Tašky
  od 144,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Stuttgart Východ

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Nissan Juke, BYD Atto 3 a Volkswagen T-Roc. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  Nissan Juke pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné SUV
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Nissan Juke
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  BYD Atto 3 pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné SUV
  SIXT Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ BYD Atto 3
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 57,00 US$/den

  Volkswagen T-Roc pronájem Stuttgart Východ

  nebo podobné SUV
  AVIS Stuttgart Východ
  Půjčovna aut Stuttgart Východ Volkswagen T-Roc
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 82,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Stuttgart Východ

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Stuttgart Východ. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Stuttgart Východ Dodavatelé Aut

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Další vzdálenost Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Asistenční služba Odpovědnost třetí strany za škodu Letištní poplatky Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  SIXT Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof 2, Stuttgart, 70173
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafenstr. 43/MWZ, Stuttgart, 70629
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:30-23:00
  • Úterý
   06:30-23:00
  • Středa
   06:30-23:00
  • Čtvrtek
   06:30-23:00
  • Pátek
   06:30-23:00
  • Sobota
   06:30-23:00
  • Neděle
   06:30-23:00
  SIXT Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: Mailänder Platz 7, Stuttgart, 70173
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-21:00
  • Úterý
   06:00-21:00
  • Středa
   06:00-21:00
  • Čtvrtek
   06:00-21:00
  • Pátek
   06:00-21:00
  • Sobota
   06:00-21:00
  • Neděle
   06:00-21:00
  SIXT Böblingen16.8 km/10.44 mi
  Adresa: Tilsiter Str. 15(Breuninger.), Sindelfingen, 71065
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Stuttgart Východ
  Adresa: Am Hauptbahnhof 2, Stuttgart, 70173
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Stuttgart West4.92 km/3.06 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof 2, Stuttgart, 70173
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Esslingen Pliensauvorstadt8.25 km/5.12 mi
  Adresa: Weilstr. 227, Esslingen am Neckar, 73733
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Boeblingen West20.33 km/12.63 mi
  Adresa: Tilsiter Str. 15(Breuninger.), Sindelfingen, 71065
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Nuertingen Downtown21.22 km/13.19 mi
  Adresa: Industriestr. 26, Stuttgart, 70565
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Ludwigsburg Train Station12.28 km/7.63 mi
  Adresa: Pflugfelder Str. 17, Ludwigsburg, 71636
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   08:00-12:00

  8.5

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  AVIS Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: Alexanderstrasse 46, Stuttgart, 70182, 0
  Telefon: 0711239320
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafen Stuttgart Flughafenstrasse, Stuttgart, 70629, 0
  Telefon: 07119484451
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-16:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  AVIS Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: Schelmenwasenstrasse 12, Stuttgart, 70567, 0
  Telefon: 0711 99884770
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof 2, Stuttgart, 70173, 0
  Telefon: 07112237258
  • Pondělí
   08:00-16:00
  • Úterý
   08:00-16:00
  • Středa
   08:00-16:00
  • Čtvrtek
   08:00-16:00
  • Pátek
   08:00-16:00
  AVIS Stuttgart Východ
  Adresa: Alexanderstrasse 46, Stuttgart, 70182, 0
  Telefon: 0711239320
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Esslingen Pliensauvorstadt8.25 km/5.12 mi
  Adresa: Stuttgarter Strasse 18, Esslingen, 73734, 0
  Telefon: 0711388802
  Otevírací doba není k dispozici

  8.5

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Poplatek za životní prostředí Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 53,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  EUROPCAR Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafenstrasse Terminal 3 Ebene 2/Rueckg P4, STUTTGART, 70629
  Telefon: 49 711 9499010
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:00-21:30
  • Neděle
   08:00-21:30
  EUROPCAR Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 4894490
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  • Pondělí
   00:00-23:59
  • Úterý
   00:00-23:59
  • Středa
   00:00-23:59
  • Čtvrtek
   00:00-23:59
  • Pátek
   00:00-23:59
  • Sobota
   00:00-23:59
  EUROPCAR Böblingen16.8 km/10.44 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 4894490
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Stuttgart Východ
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Stuttgart West4.92 km/3.06 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 4894490
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Esslingen Pliensauvorstadt8.25 km/5.12 mi
  Adresa: SCHORNDORFER STR 14, ESSLINGEN, 73730
  Telefon: 49 711 9392170
  Otevírací doba není k dispozici

  8.5

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 39,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  BUDGET Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: Alexander Str 46, Stuttgart, 70182, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafen Stuttgart Flughafenstrasse, Stuttgart, 70629, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Sobota
   08:00-16:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  BUDGET Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: Schelmenwasenstrasse 12, Stuttgart, 70567, 0
  Telefon: 0711 99884770
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: Am Hauptbahnhof 2, Stuttgart, 70173, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   08:00-16:00
  • Úterý
   08:00-16:00
  • Středa
   08:00-16:00
  • Čtvrtek
   08:00-16:00
  • Pátek
   08:00-16:00
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Stuttgart Východ
  Adresa: Alexander Str 46, Stuttgart, 70182, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafenstrasse Terminal 3 Ebene 2/Rueckg P4, FLUGHAFENSTRASSE, STUTTGART, 70629
  Telefon: 49 711 9499010
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:00-21:30
  • Neděle
   08:00-21:30
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 4894490
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  • Pondělí
   07:00-21:00
  • Úterý
   07:00-21:00
  • Středa
   07:00-21:00
  • Čtvrtek
   07:00-21:00
  • Pátek
   07:00-21:00
  • Sobota
   08:00-14:00
  • Neděle
   00:00-23:59
  KEDDY BY EUROPCAR Böblingen16.8 km/10.44 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 4894490
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart Východ
  Adresa: LUDWIGSBURGER STRASSE 13, STUTTGART, 70435
  Telefon: 49 711 9879390
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Stuttgart West4.92 km/3.06 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 4894490
  Otevírací doba není k dispozici

  8.3

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  HERTZ půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  HERTZ Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: Pragstrasse 120, 70376 Stuttgart, Stuttgart, 70376
  Telefon: 07119079010
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: A/p Echterdingen, 70629 Stuttgart, Stuttgart, 70629
  Telefon: 071120702087
  • Pondělí
   07:30-22:30
  • Úterý
   07:30-22:30
  • Středa
   07:30-22:30
  • Čtvrtek
   07:30-22:30
  • Pátek
   07:30-22:30
  • Sobota
   08:00-16:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  HERTZ Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: Plieninger Strasse 92, 70567 Stuttgart-moehringen, Stuttgart, 70567
  Telefon: 071122086823
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Stuttgart Východ
  Adresa: Pragstrasse 120, 70376 Stuttgart, Stuttgart, 70376
  Telefon: 07119079010
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Esslingen Pliensauvorstadt8.25 km/5.12 mi
  Adresa: Mettinger Str. 103-105, 73728 Esslingen, Esslingen, 73728
  Telefon: 07112201520
  Otevírací doba není k dispozici

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.0

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 44,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  NATIONAL Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: LBBW IM INNENHOF, AM HAUPTBAHNHOF 2, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1203076
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, TERMINAL 3 EBENE 2, STUTTGART, 70629, BW
  Telefon: 0711-7824070
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   08:00-22:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  NATIONAL Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: LAUTENSCHLAGERSTRASSE 3, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1202680
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  • Sobota
   09:00-12:00
  NATIONAL Stuttgart Východ
  Adresa: LBBW IM INNENHOF, AM HAUPTBAHNHOF 2, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1203076
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 41,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  ENTERPRISE Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: LBBW IM INNENHOF, AM HAUPTBAHNHOF 2, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1203076
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: STUTTGART AIRPORT, TERMINAL 3, EBENE 2, STUTTGART, 70629, BW
  Telefon: 0711-7824070
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   08:00-22:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  ENTERPRISE Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: AM WALLGRABEN 99, STUTTGART, 70565, BW
  Telefon: 0711-7819050
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: LAUTENSCHLAGERSTRASSE 3, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1202680
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   09:00-12:00
  ENTERPRISE Böblingen16.8 km/10.44 mi
  Adresa: HANNS-MARTIN-SCHLEYER-STR. 14, SINDELFINGEN, 71063, BW
  Telefon: 07031-410760
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Stuttgart Východ
  Adresa: SCHWIEBERDINGER STRASSE 3, STUTTGART, 70435, BW
  Telefon: 0711-81470870
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Esslingen Pliensauvorstadt8.25 km/5.12 mi
  Adresa: HEDELFINGER STR. 160, STUTTGART, 70329, BW
  Telefon: 0711-3154830
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Boeblingen West20.33 km/12.63 mi
  Adresa: HANNS-MARTIN-SCHLEYER-STR. 14, SINDELFINGEN, 71063, BW
  Telefon: 07031-410760
  Otevírací doba není k dispozici

  8.7

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 108,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  BUCHBINDER Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 IM MIETWAGENZENTRUM GEBÄUDE LBBW, STUTTGART, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE TERMINAL 3 EBENE 2/RUECKG P4, STUTTGART, 70629
  Telefon: 49 711 9499010
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:00-21:30
  • Neděle
   08:00-21:30
  BUCHBINDER Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafenstrasse Terminal 3 Ebene 2/Rueckg P4, Terminal 3 Ebene 2/Rueckg P4, STUTTGART, 70629
  Telefon: 49 711 9499010
  • Pondělí
   07:00-21:30
  • Úterý
   07:00-21:30
  • Středa
   07:00-21:30
  • Čtvrtek
   07:00-21:30
  • Pátek
   07:00-21:30
  • Sobota
   07:00-21:30
  • Neděle
   08:00-21:30
  BUCHBINDER Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: HAUPTSTR. 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Stuttgart Vaihingen10.04 km/6.24 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B US MILITARY, US MILITARY, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 6771137
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 IM MIETWAGENZENTRUM GEBÄUDE LBBW, STUTTGART, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  • Pondělí
   07:00-21:00
  • Úterý
   07:00-21:00
  • Středa
   07:00-21:00
  • Čtvrtek
   07:00-21:00
  • Pátek
   07:00-21:00
  • Sobota
   08:00-14:00
  • Neděle
   00:00-23:59
  BUCHBINDER Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: AM HAUPTBAHNHOF 2 Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Im Mietwagenzentrum Gebäude LBBW, Stuttgart, 70173
  Telefon: 49 711 2244630
  • Pondělí
   07:00-21:00
  • Úterý
   07:00-21:00
  • Středa
   07:00-21:00
  • Čtvrtek
   07:00-21:00
  • Pátek
   07:00-21:00
  • Sobota
   08:00-14:00
  • Neděle
   00:00-23:59
  BUCHBINDER Böblingen16.8 km/10.44 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Stuttgart Východ
  Adresa: LUDWIGSBURGER STRASSE 13, STUTTGART, 70435
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Stuttgart West4.92 km/3.06 mi
  Adresa: HAUPTSTRASSE 189 B US MILITARY, US MILITARY, STUTTGART, 70563
  Telefon: 49 711 6771137
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Heilbronn Railway Station40.04 km/24.88 mi
  Adresa: ALBERT-SCHAEFFLER-STRASSE 2 ECKE NECKARTALSTRASSE, ECKE NECKARTALSTRASSE, HEILBRONN, 74080
  Telefon: 49 7131 62110
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Ludwigsburg Train Station12.28 km/7.63 mi
  Adresa: HEILBRONNER STRASSE 20, LUDWIGSBURG, 71634
  Telefon: 49 02038 60510
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  BUCHBINDER Ludwigsburg Train Station12.28 km/7.63 mi
  Adresa: HEILBRONNER STRASSE 20, LUDWIGSBURG, 71634
  Telefon: 49 7141 44260
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  ALAMO
  ALAMO Stuttgart Východ

  8.7

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 46,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  ALAMO půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  ALAMO Stuttgart Centrum2.19 km/1.36 mi
  Adresa: LBBW IM INNENHOF, AM HAUPTBAHNHOF 2, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1203076
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, TERMINAL 3 EBENE 2, STUTTGART, 70629, BW
  Telefon: 0711-7824070
  • Pondělí
   07:00-22:00
  • Úterý
   07:00-22:00
  • Středa
   07:00-22:00
  • Čtvrtek
   07:00-22:00
  • Pátek
   07:00-22:00
  • Sobota
   08:00-22:00
  • Neděle
   08:00-22:00
  ALAMO Stuttgart Železniční Stanice2.2 km/1.37 mi
  Adresa: LBBW IM INNENHOF, AM HAUPTBAHNHOF 2, STUTTGART, 70173, BW
  Telefon: 0711-1203076
  • Pondělí
   07:30-18:00
  • Úterý
   07:30-18:00
  • Středa
   07:30-18:00
  • Čtvrtek
   07:30-18:00
  • Pátek
   07:30-18:00
  • Sobota
   09:00-12:00
  DOLLAR
  DOLLAR Stuttgart Východ

  8.7

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu GPS Pojištění přeplatku Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 27,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění:zobrazit adresu
  DOLLAR půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  DOLLAR Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: A/P ECHTERDINGEN, STUTTGART, 70629
  Telefon: 0711 9484339
  • Pondělí
   07:00-21:59
  • Úterý
   07:00-21:59
  • Středa
   07:00-21:59
  • Čtvrtek
   07:00-21:59
  • Pátek
   07:00-21:59
  • Sobota
   07:00-21:59
  • Neděle
   08:00-21:59
  THRIFTY
  THRIFTY Stuttgart Východ

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  9.4

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  7.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu GPS Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 27,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  1 umístění:zobrazit adresu
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  THRIFTY Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: A/p Echterdingen, Stuttgart, 70629
  Telefon: 0711 9484339
  • Pondělí
   07:00-22:59
  • Úterý
   07:00-22:59
  • Středa
   07:00-22:59
  • Čtvrtek
   07:00-22:59
  • Pátek
   07:00-22:59
  • Sobota
   07:00-22:59
  • Neděle
   07:00-22:59
  FLIZZR
  FLIZZR Stuttgart Východ

  8.7

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  9.4

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Další vzdálenost Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Asistenční služba Letištní poplatky Odpovědnost třetí strany za škodu Poplatek za jednosměrný pronájem Pojištění přeplatku Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 40,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Stuttgart Východ
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Stuttgart Východ
  FLIZZR Letiště Stuttgart10.43 km/6.48 mi
  Adresa: Flughafenstr. 43/MWZ, Stuttgart, 70629
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:30-23:00
  • Úterý
   06:30-23:00
  • Středa
   06:30-23:00
  • Čtvrtek
   06:30-23:00
  • Pátek
   06:30-23:00
  • Sobota
   06:30-23:00
  • Neděle
   06:30-23:00
  FLIZZR Nuertingen Downtown21.22 km/13.19 mi
  Adresa: Flughafenstr. 43/MWZ, Stuttgart, 70629
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Stuttgart Východ půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Stuttgart Východ

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Stuttgart Východ, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Stuttgart Východ

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Stuttgart Východ na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Stuttgart Východ vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Stuttgart Východ
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Stuttgart Východ pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Stuttgart Východ pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Stuttgart Východ pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Stuttgart Východ je snadné!

  Pronájem auta v Stuttgart Východ znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Stuttgart Východ

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Stuttgart Východ na víkend?

  Cena pronájmu auta v Stuttgart Východ závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 117,00 US$;
  • Za týden: 825,00 US$;
  • Za měsíc: 3 539,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Stuttgart Východ?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Stuttgart Východ:
  • NATIONAL: průměrná cena 144,00 US$ za den;
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena 63,00 US$ za den;
  • SIXT: průměrná cena 128,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Stuttgart Východ?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 9 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • KEDDY BY EUROPCAR: průměrná cena za den 63,00 US$;
  • ENTERPRISE: průměrná cena za den 79,00 US$;
  • BUDGET: průměrná cena za den 93,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Stuttgart Východ?

  Kromě našich služeb 24/7 v Stuttgart Východ můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Stuttgart Východ, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Stuttgart Východ vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Stuttgart Východ a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Stuttgart Východ. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Stuttgart Východ uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Stuttgart Východ?

  Půjčovny v Stuttgart Východ obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Stuttgart Východ dostupnější?Při pronájmu auta v Stuttgart Východ jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Které autopůjčovny v Stuttgart Východ jsou ekologicky šetrné?

  V Stuttgart Východ vedou cestu v ekologicky šetrných autopůjčovnách SIXT, BUCHBINDER a EUROPCAR. SIXT nabízí elektro nebo hybridní vozy za 75,00 US$ za den, poskytující udržitelnou možnost pro ekologicky uvědomělé cestovatele. Další autopůjčovny mohou nabízet ekologicky šetrné možnosti, takže se určitě zeptejte na jejich nabídky hybridních nebo elektrických vozidel při rezervaci.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Stuttgart Východ?

  Při pronájmu auta v Stuttgart Východ můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Stuttgart Východ můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Stuttgart Východ. Získejte levné ceny pro NATIONAL, KEDDY BY EUROPCAR, SIXT, ENTERPRISE & BUCHBINDER půjčovna aut