Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche

Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche

Nejlepší půjčovny aut v Wunstorf Hannoversche, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Wunstorf Hannoversche

Půjčení auta v Wunstorf Hannoversche, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Wunstorf Hannoversche a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Wunstorf Hannoversche se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Wunstorf Hannoversche!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Wunstorf Hannoversche je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Wunstorf Hannoversche.

Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche nabízí široký výběr

Wunstorf Hannoversche je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Wunstorf Hannoversche, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Wunstorf Hannoversche vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Wunstorf Hannoversche vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Wunstorf Hannoversche, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Wunstorf Hannoversche vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Wunstorf Hannoversche

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Wunstorf Hannoversche. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Wunstorf Hannoversche. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Wunstorf Hannoversche. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Wunstorf Hannoversche v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Wunstorf Hannoversche

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Wunstorf Hannoversche

Podmínky pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche

Podmínky pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Wunstorf Hannoversche, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Wunstorf Hannoversche, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Wunstorf Hannoversche budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Wunstorf Hannoversche

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Wunstorf Hannoversche, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Wunstorf Hannoversche je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Wunstorf Hannoversche a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Wunstorf Hannoversche a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Wunstorf Hannoversche vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Wunstorf Hannoversche můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Wunstorf Hannoversche ceny

Úsporné vozidlo půjčení auta Wunstorf Hannoversche

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

Volkswagen Polo pronájem Wunstorf Hannoversche

nebo podobné Úsporné vozidlo
SIXT Wunstorf Hannoversche
Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Volkswagen Polo
5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 45,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Wunstorf Hannoversche

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Ford Puma pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Ford Puma
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 50,00 US$/den

  Volkswagen Golf pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Volkswagen Golf
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den

  Seat Leon pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Seat Leon
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Wunstorf Hannoversche

  Compact elite

  Audi A3 pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den

  Audi Q2 pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 61,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Wunstorf Hannoversche

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Skoda Octavia Combi, Audi A4 Estate a Audi A6 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Skoda Octavia Combi pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kombi
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den

  Audi A4 Estate pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kombi
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Audi A4 Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den

  Audi A6 Estate pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kombi
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Audi A6 Estate
  5 Místa | 6 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 78,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Wunstorf Hannoversche

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Ford S-Max pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Ford S-Max
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  Audi A3 Saloon pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Audi A3 Saloon
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Wunstorf Hannoversche

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Velké
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 68,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Wunstorf Hannoversche

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 75,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 78,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kabriolet pronájem Wunstorf Hannoversche

  Hledáte auto, které nabízí vzrušení z jízdy s otevřenou střechou? Zvažte kabriolet, také známý jako kabrio nebo kabriolet. Kabriolety jsou vybaveny sklopnou střechou, která se dá snadno spustit nebo zvednout. Tato jedinečná vlastnost zaručuje vzrušující zážitek z jízdy, zejména v slunečných dnech nebo na malebných trasách. Kabriolety nabízejí všestrannost, protože si můžete užívat jak svobody jízdy s otevřenou střechou, tak bezpečí uzavřené střechy, když je to potřeba. Jsou ideální pro klidné jízdy podél pobřeží nebo pro plavby malebnou krajinou. Některé oblíbené příklady kabrioletů zahrnují modely Mazda MX-5 Miata, BMW řady 4 kabriolet, Mercedes-Benz E-Class Cabriolet, Audi A5 Cabriolet a Ford Mustang Convertible, Mini Cooper Convertible a BMW 4 Series Convertible. S jejich elegantním designem a nezapomenutelnými zážitky nabízejí kabriolety jedinečnou směsici volného stylu a živých emocí pro řidiče, kteří milují svobodu otevřeného prostoru.

  Mini Cooper Convertible pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Mini Cooper Convertible
  4 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 55,00 US$/den

  BMW 4 Series Convertible pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné Kabriolet
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche BMW 4 Series Convertible
  2 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 88,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Wunstorf Hannoversche

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Ford Tourneo a Mercedes Vito. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Ford Tourneo pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Ford Tourneo
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 119,00 US$/den

  Mercedes Vito pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Mercedes Vito
  9 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 130,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Wunstorf Hannoversche

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Volkswagen Tiguan. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  Volkswagen Tiguan pronájem Wunstorf Hannoversche

  nebo podobné SUV
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Půjčovna aut Wunstorf Hannoversche Volkswagen Tiguan
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 58,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Wunstorf Hannoversche

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Wunstorf Hannoversche. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Wunstorf Hannoversche Dodavatelé Aut

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 41,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  SIXT Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Hannover, 30669
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:59
  • Úterý
   07:00-23:59
  • Středa
   07:00-23:59
  • Čtvrtek
   07:00-23:59
  • Pátek
   07:00-23:59
  • Sobota
   08:00-20:00
  • Neděle
   09:00-23:59
  SIXT Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: Schulenburger Landstr. 126, Hannover, 30165
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hannover Železniční Stanice20.09 km/12.48 mi
  Adresa: Ernst-August-Platz, DB Reisez., Ernst-August-Platz(DB Reisez.)), Hannover, 30159
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Minden38.51 km/23.93 mi
  Adresa: Friedrich-Wilhelm-Str. 82a, Minden, 32423
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Hannover, 30669
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: Ernst-August-Platz, DB Reisez., Ernst-August-Platz(DB Reisez.)), Hannover, 30159
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Wunstorf Hannoversche
  Adresa: Hannoversche Str. 17a, Wunstorf, 31515
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: Schulenburger Landstr. 126, Hannover, 30165
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR
  EUROPCAR Wunstorf Hannoversche

  8.9

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.7

  Servis na recepci

  9.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  EUROPCAR Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  EUROPCAR Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, Hannover, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hannover Železniční Stanice20.09 km/12.48 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, Hannover, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hanover Fairground25.28 km/15.71 mi
  Adresa: HEUERSTR. 5, HANNOVER, 30519
  Telefon: 49 040 520188000
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, Hannover, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, Hannover, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS
  AVIS Wunstorf Hannoversche

  8.4

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.5

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 50,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  AVIS Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: Flughafen Hannover Flughafenstrasse 4, Langenhagen, 30855, 0
  Telefon: 05119733996
  • Pondělí
   08:00-23:00
  • Úterý
   08:00-23:00
  • Středa
   08:00-23:00
  • Čtvrtek
   08:00-23:00
  • Pátek
   08:00-23:00
  • Sobota
   08:00-15:00
  • Neděle
   10:00-21:00
  AVIS Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: Kugelfangtrift 10 Lilienthalcenter, LILIENTHALCENTER, Hannover, 30179, 0
  Telefon: 0511121740
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: Flughafen Hannover Flughafenstrasse 4, Langenhagen, 30855, 0
  Telefon: 05119733996
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: Kugelfangtrift 10 Lilienthalcenter, LILIENTHALCENTER, Hannover, 30179, 0
  Telefon: 0511121740
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: Kugelfangtrift 10 Lilienthalcenter, LILIENTHALCENTER, Hannover, 30179, 0
  Telefon: 0511121740
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET
  BUDGET Wunstorf Hannoversche

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 38,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  BUDGET Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: Apt Hannover Mietwagenzentrum Flughafenstr 4, FLUGHAFENSTR 4, Langenhagen, 30855, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   08:00-23:00
  • Úterý
   08:00-23:00
  • Středa
   08:00-23:00
  • Čtvrtek
   08:00-23:00
  • Pátek
   08:00-23:00
  • Sobota
   08:00-15:00
  • Neděle
   10:00-21:00
  BUDGET Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: Kugelfangtrift 10 Lilienthalcenter, Hannover, 30179, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: Apt Hannover Mietwagenzentrum Flughafenstr 4, FLUGHAFENSTR 4, Langenhagen, 30855, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: Kugelfangtrift 10 Lilienthalcenter, Hannover, 30179, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: Kugelfangtrift 10 Lilienthalcenter, Hannover, 30179, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Wunstorf Hannoversche

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezená vzdálenost k dispozici, ale ne pro všechny vozy
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  ENTERPRISE Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855, NI
  Telefon: 0511-86677510
  • Pondělí
   08:00-20:00
  • Úterý
   08:00-20:00
  • Středa
   08:00-20:00
  • Čtvrtek
   08:00-20:00
  • Pátek
   08:00-20:00
  • Sobota
   08:00-17:00
  • Neděle
   10:00-19:00
  ENTERPRISE Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: VAHRENWALDER STR 146, HANNOVER, 30165, NI
  Telefon: 0511-3365160
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hanover Fairground25.28 km/15.71 mi
  Adresa: HILDESHEIMER STR. 47, LAATZEN, 30880, NI
  Telefon: 0511-8765460
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855, NI
  Telefon: 0511-86677510
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: VAHRENWALDER STR 146, HANNOVER, 30165, NI
  Telefon: 0511-3365160
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: VAHRENWALDER STR 146, HANNOVER, 30165, NI
  Telefon: 0511-3365160
  Otevírací doba není k dispozici
  DOLLAR
  DOLLAR Wunstorf Hannoversche

  8.4

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 49,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění:zobrazit adresu
  DOLLAR půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  DOLLAR Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: LANGENHAGEN AIRPORT, HANNOVER, 30669
  Telefon: 511779042
  • Pondělí
   07:00-22:59
  • Úterý
   07:00-22:59
  • Středa
   07:00-22:59
  • Čtvrtek
   07:00-22:59
  • Pátek
   07:00-22:59
  • Sobota
   07:00-22:59
  • Neděle
   08:00-22:59
  HERTZ
  HERTZ Wunstorf Hannoversche

  8.3

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 37,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  HERTZ půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  HERTZ Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: Langenhagen Airport, 30669 Hannover, Hannover, 30855
  Telefon: 0511779042
  • Pondělí
   08:00-20:00
  • Úterý
   08:00-20:00
  • Středa
   08:00-20:00
  • Čtvrtek
   08:00-20:00
  • Pátek
   08:00-20:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  HERTZ Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: Schulenburger Landstrasse 152, 30165 Hannover, Hannover, 30165
  Telefon: 0511 635092
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Minden38.51 km/23.93 mi
  Adresa: Potsdamer Str. 7, 32423 Minden, Minden, 32423
  Telefon: 05713885698
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: Schulenburger Landstrasse 152, 30165 Hannover, Hannover, 30165
  Telefon: 0511 635092
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: Schulenburger Landstrasse 152, 30165 Hannover, Hannover, 30165
  Telefon: 0511 635092
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY
  THRIFTY Wunstorf Hannoversche

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Pojištění přeplatku Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 27,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  THRIFTY půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  THRIFTY Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: Langenhagen Airport, 30669 Hannover, Hannover, 30855
  Telefon: 0511779042
  • Pondělí
   08:00-20:00
  • Úterý
   08:00-20:00
  • Středa
   08:00-20:00
  • Čtvrtek
   08:00-20:00
  • Pátek
   08:00-16:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  THRIFTY Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: SCHULENBURGER LANDSTRASSE 152 , 30165
  Telefon: 0511 635092
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: SCHULENBURGER LANDSTRASSE 152 , 30165
  Telefon: 0511 635092
  Otevírací doba není k dispozici
  THRIFTY Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: SCHULENBURGER LANDSTRASSE 152 , 30165
  Telefon: 0511 635092
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Wunstorf Hannoversche

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 34,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  ALAMO půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  ALAMO Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30669, NI
  Telefon: 0511-86677510
  • Pondělí
   08:00-20:00
  • Úterý
   08:00-20:00
  • Středa
   08:00-20:00
  • Čtvrtek
   08:00-20:00
  • Pátek
   08:00-20:00
  • Sobota
   08:00-17:00
  • Neděle
   10:00-19:00
  ALAMO Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30669, NI
  Telefon: 0511-86677510
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR
  KEDDY BY EUROPCAR Wunstorf Hannoversche

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 37,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  KEDDY BY EUROPCAR Hanover Fairground25.28 km/15.71 mi
  Adresa: VAHRENWALDER STRASSE 197, HANNOVER, 30165
  Telefon: 49 511 358660
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: VAHRENWALDER STRASSE 197, HANNOVER, 30165
  Telefon: 49 511 358660
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR
  FLIZZR Wunstorf Hannoversche

  8.5

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.8

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.5

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.3

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 49,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  FLIZZR Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Hannover, 30669
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:59
  • Úterý
   07:00-23:59
  • Středa
   07:00-23:59
  • Čtvrtek
   07:00-23:59
  • Pátek
   07:00-23:59
  • Sobota
   08:00-20:00
  • Neděle
   09:00-23:59
  FLIZZR Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: Flughafenstr./Mietwagenzentrum, Hannover, 30669
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Wunstorf Hannoversche

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 33,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  NATIONAL Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30669, NI
  Telefon: 0511-86677510
  • Pondělí
   08:00-20:00
  • Úterý
   08:00-20:00
  • Středa
   08:00-20:00
  • Čtvrtek
   08:00-20:00
  • Pátek
   08:00-20:00
  • Sobota
   08:00-17:00
  • Neděle
   10:00-19:00
  NATIONAL Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30669, NI
  Telefon: 0511-86677510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER
  BUCHBINDER Wunstorf Hannoversche

  9.2

  Vynikající
  Na základě 250+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  9.0

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  9.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.1
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 38,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Wunstorf Hannoversche
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Wunstorf Hannoversche
  BUCHBINDER Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN , LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  BUCHBINDER Letiště Hannover16.68 km/10.36 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  • Pondělí
   07:30-23:00
  • Úterý
   07:30-23:00
  • Středa
   07:30-23:00
  • Čtvrtek
   07:30-23:00
  • Pátek
   07:30-23:00
  • Neděle
   08:00-23:00
  BUCHBINDER Hannover Sever19.14 km/11.89 mi
  Adresa: VAHRENWALDER STRASSE 197, HANNOVER, 30165
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hannover Železniční Stanice20.09 km/12.48 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN PARKGAR ANDREAESTR 4 EBENE 7, HANNOVER, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hannover Železniční Stanice20.09 km/12.48 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, Hannover, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hanover Fairground25.28 km/15.71 mi
  Adresa: HEUERSTR. 5, HANNOVER, 30519
  Telefon: 49 511 84864910
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hanover Fairground25.28 km/15.71 mi
  Adresa: HEUERSTR. 5, HANNOVER, 30519
  Telefon: 49 040 520188000
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Laatzen25.72 km/15.98 mi
  Adresa: FLUGHAFENSTRASSE 4, LANGENHAGEN, 30855
  Telefon: 49 511 726110
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: HEUERSTR. 5, HANNOVER, 30519
  Telefon: 49 511 84864910
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hannover Centrum Města19.6 km/12.18 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, RETURN Parkgar Andreaestr 4 Ebene 7, Hannover, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hannover Schulenburg17.39 km/10.81 mi
  Adresa: ERNST-AUGUST-PLATZ 1 RETURN PARKGAR ANDREAESTR 4 EBENE 7, HANNOVER, 30159
  Telefon: 49 511 3632993
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Hildesheim Railway Station45 km/27.96 mi
  Adresa: PORSCHESTRASSE 2, HILDESHEIM, 31135
  Telefon: 49 5121 14767
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Wunstorf Hannoversche půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Wunstorf Hannoversche

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Wunstorf Hannoversche, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Wunstorf Hannoversche

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Wunstorf Hannoversche na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Wunstorf Hannoversche vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Wunstorf Hannoversche
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Wunstorf Hannoversche pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Wunstorf Hannoversche pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Wunstorf Hannoversche pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Wunstorf Hannoversche je snadné!

  Pronájem auta v Wunstorf Hannoversche znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Wunstorf Hannoversche

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche na víkend?

  Cena pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 69,00 US$;
  • Za týden: 485,00 US$;
  • Za měsíc: 2 081,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Wunstorf Hannoversche?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Wunstorf Hannoversche:
  • SIXT: průměrná cena 69,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Wunstorf Hannoversche?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 1 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • SIXT: průměrná cena za den 69,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Wunstorf Hannoversche?

  Kromě našich služeb 24/7 v Wunstorf Hannoversche můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Wunstorf Hannoversche, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Wunstorf Hannoversche vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Wunstorf Hannoversche a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Wunstorf Hannoversche. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Wunstorf Hannoversche uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche?

  Půjčovny v Wunstorf Hannoversche obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Wunstorf Hannoversche dostupnější?Při pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche?

  Při pronájmu auta v Wunstorf Hannoversche můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Wunstorf Hannoversche můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Wunstorf Hannoversche. Získejte levné ceny pro SIXT půjčovna aut