FIREFLY Bloemfontein Letiště
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

FIREFLY Bloemfontein Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Bloemfontein Letiště (BFN), Jižní Afrika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

FIREFLY Bloemfontein Letiště

FIREFLY půjčovna aut v Bloemfontein Letiště

FIREFLY v Bloemfontein Letiště
FIREFLY
FIREFLY
7.7
/10
Velmi dobře
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
7.8
/10
Čistota
7.9
/10
Servis na recepci
7.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Bloemfontein Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Firefly v Bloemfontein Letiště hodnotilo 100+ zákaznku se skóre 7.7/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Firefly v Bloemfontein Letiště je třída Chevrolet Spark Mini. Její cena je pouze 23,23 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Mini v Bloemfontein Letiště a třída Ekonomika v Jižní Afrika. Nejlevnějším Mini vozem od Firefly v Bloemfontein Letiště je Chevrolet Spark za 23,23 US$ za den. Nejlevnější Ekonomika vůz z Firefly v Bloemfontein Letiště předkládá Volkswagen Polo za 26,01 US$ za den.

  Bidvest Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Bloemfontein Letiště s průměrným skóre 8/10, založená na 1000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Bidvest Car Rental je třída Hyundai i10 z Mini za cenu 20,62 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Bloemfontein Letiště je Mini s cenami od Bidvest Car Rental od 20,62 US$ za den pro Hyundai i10.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Jižní Afrika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Bidvest Car Rental v Bloemfontein Letiště je Ford Fiesta, cena za 23,51 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Mini v Bloemfontein Letiště poskytlo Hertz (ohodnoceno 7.6/10 od 500+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Chevrolet Spark za 23,80 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika je prezentováno stejným dodavatelem: Hertz. Vozidlo je Volkswagen Polo, za cenu 26,73 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Jižní Afrika, jmenuje se Budget Car Rental (průměrné skóre 7.9/10 hodnoceno 2000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Mini v Bloemfontein Letiště je Hyundai i10, s cenami od 14,97 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 16,86 US$ za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 7.9/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Bloemfontein Letiště je Hyundai i10 z Budget Car Rental. Její cena je pouze 14,97 US$ za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.9/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o FIREFLY v Bloemfontein Letiště

FIREFLY
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Firefly
Adresa: Bloemfontein Airport, Bloemfontein, 9300
Telefon: 078 829 6528
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.7/10, který je Velmi dobře

FIREFLY cena půjčovna aut v Bloemfontein Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Firefly
Firefly
od 23 US$ od 26 US$ od 73 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 15 US$ od 17 US$ od 74 US$ od 74 US$ od 28 US$ od 69 US$
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 17 US$ od 20 US$ od 55 US$ od 70 US$ od 64 US$ od 58 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 17 US$ od 20 US$ od 101 US$ od 55 US$ od 37 US$ od 58 US$
Hertz
Hertz
od 24 US$ od 27 US$ od 63 US$ od 62 US$ od 66 US$ od 48 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 20 US$ od 26 US$ od 76 US$ od 72 US$ od 53 US$ od 54 US$
First Car Rental
First Car Rental
od 20 US$ od 26 US$ od 60 US$ od 77 US$ od 48 US$ od 75 US$
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
od 31 US$ od 36 US$ od 44 US$ od 56 US$
Europcar
Europcar
od 50 US$ od 55 US$ od 65 US$ od 50 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 22 US$ od 27 US$ od 74 US$ od 74 US$ od 53 US$ od 69 US$
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 21 US$ od 24 US$ od 90 US$ od 45 US$ od 58 US$

FIREFLY pujčovna aut blízko Bloemfontein Letiště

FIREFLY půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Bloemfontein Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Bloemfontein Letiště. Získejte levné ceny pro FIREFLY půjčovna aut