EUROPCAR Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

EUROPCAR Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

Nejlepší půjčovny aut v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport (PDP), Uruguay. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

EUROPCAR Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

Půjčovna EUROPCAR Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

Tipy na pronájem auta v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Europcar v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Europcar v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport je třída Chevrolet Spark Mini. Její cena je pouze 35,18 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Uruguay. Nejlevnější Ekonomika vůz z Europcar v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport předkládá Chevrolet Agile za 40,46 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Uruguay, což je Ekonomika, nejlevnější auto z SIXT Rent A Car v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport je Chevrolet Aveo, cena za 55,63 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika představuje Europcar (ohodnoceno 0/10 od + zákazníků). Vozidlo je Chevrolet Agile, za cenu 40,46 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Gol. Jeho cena začíná od 29,23 US$ za den od společnosti Dollar Car Rental, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport je Chevrolet Sonic z Dollar Car Rental. Její cena je pouze 22,11 US$ za den. Dollar Car Rental nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o EUROPCAR v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

EUROPCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Europcar
Adresa: PUNTA DEL ESTE AIRPORT, PUNTA DEL ESTE
Telefon: 59842559696
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.

EUROPCAR pujčovna aut blízko Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

EUROPCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Punta Del Este Carlos A. Curbelo Intl. Airport. Získejte levné ceny pro EUROPCAR půjčovna aut