ALAMO Auckland, Lotnisko
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

ALAMO Auckland, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Auckland, Lotnisko (AKL), Nowa Zelandia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ALAMO Auckland, Lotnisko

ALAMO - wypożyczalnia samochodów, Auckland, Lotnisko

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Auckland, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Alamo w Auckland, Lotnisko dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Alamo w Auckland, Lotnisko jest samochód w kategorii Standradowy, Kia Cerato. Cena wynajmu to tylko 89,19 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Nowa Zelandia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Alamo w Auckland, Lotnisko jest Mitsubishi Outlander za 115,88 USD dziennie.

  Abell Rentals jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Auckland, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 9.4/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Abell Rentals w klasie Mini jest Toyota Echo za 17,32 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Nowa Zelandia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Abell Rentals w Auckland, Lotnisko to Hyundai Tucson, wynajmowana na 55,74 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mahindra XUV 500. Cena wynajmu zaczyna się od 38,88 USD dziennie od Hitch-Car-Rentals, którego średnia ocena to 7.4/10, na podstawie 100+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Auckland, Lotnisko is Hyundai Getz from Letz-Rent-A-Car. Its price is only 12,04 USD per day. Letz-Rent-A-Car was reviewed by 10+ customers with a rating average score of 9.2/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ALAMO, Auckland, Lotnisko

ALAMO
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Alamo
Adres : SERVICED BY ENTERPRISE, 42 VERISSIMO DRIVE MANGERE, AUCKLAND, 2022
Telefon : 0064092560849
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.

ALAMO - ceny wynajmu, Auckland, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Alamo
Alamo
od 101 USD od 135 USD od 116 USD
Abell Rentals
Abell Rentals
od 17 USD od 45 USD od 35 USD od 119 USD od 46 USD od 56 USD
Letz-Rent-A-Car
Letz-Rent-A-Car
od 18 USD od 12 USD od 33 USD od 69 USD od 23 USD od 22 USD
Mode-Rentals
Mode-Rentals
od 19 USD od 25 USD od 29 USD od 106 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 37 USD od 41 USD od 63 USD od 41 USD
Hitch-Car-Rentals
Hitch-Car-Rentals
od 20 USD od 31 USD od 92 USD od 39 USD
National
National
od 103 USD od 138 USD od 127 USD
Sixt
Sixt
od 47 USD od 64 USD od 52 USD
Aerodrive
Aerodrive
od 32 USD od 49 USD od 54 USD od 45 USD
Interrent
Interrent
od 29 USD
Snap-Rentals
Snap-Rentals
od 37 USD od 120 USD od 52 USD
Enterprise
Enterprise
od 50 USD od 150 USD od 37 USD
Scotties Car Rentals
Scotties Car Rentals
od 23 USD od 74 USD od 29 USD od 33 USD
Drive-Nz
Drive-Nz
od 55 USD od 33 USD od 86 USD od 27 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 174 USD od 304 USD od 137 USD
East-Coast
East-Coast
od 23 USD od 40 USD od 63 USD od 29 USD
Europcar
Europcar
od 87 USD od 94 USD od 179 USD od 92 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 41 USD od 54 USD od 51 USD
Lucky Rentals
Lucky Rentals
od 18 USD od 34 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 35 USD od 39 USD od 168 USD od 43 USD
SNAP Rentals
SNAP Rentals
od 24 USD od 41 USD od 41 USD
Ezi Car Rental
Ezi Car Rental
od 24 USD od 146 USD od 58 USD
Go-Rentals
Go-Rentals
od 33 USD od 91 USD od 48 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 103 USD od 51 USD od 93 USD od 75 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 42 USD od 108 USD od 40 USD od 110 USD od 105 USD
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 29 USD od 40 USD od 72 USD od 64 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 60 USD od 95 USD od 63 USD
Dollar
Dollar
od 35 USD od 25 USD

ALAMO - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu ALAMO w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Auckland, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Auckland, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ALAMO