Van Wypożyczenie Richard Bay, Lotnisko
10
00
10
00
Van Wypożyczenie Richard Bay, Lotnisko

Van Wypożyczenie Richard Bay, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Richard Bay, Lotnisko (RCB), RPA. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Van - wypożyczalnia samochodów, Richard Bay, Lotnisko

BUDGET w Richard Bay, Lotnisko
BUDGET
BUDGET
7.9
/10
Bardzo Dobrze
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
8.1
/10
Czystość
7.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.3
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Richard Bay, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Van są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Richard Bay, Lotnisko. Najtańszy samochód marki Van to Nissan Double Cab oferowana przez Thrifty Car Rental w Richard Bay, Lotnisko. Jego cena zaczyna się od 25,69 USD za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Van od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Richard Bay, Lotnisko, zwróć uwagę na Budget Car Rental. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 2000+ klientów, uzyskując średnią ocenę 7.9/10. Samochód Van z Budget Car Rental w Richard Bay, Lotnisko o najniższej możliwej cenie to Toyota Avanza. Będzie Cię to kosztować około 28,13 USD dziennie.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Richard Bay, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 7.9/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie Mini jest Kia Picanto za 14,00 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w RPA jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Richard Bay, Lotnisko to Volkswagen Polo Vivo, wynajmowana na 17,81 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: Bidvest Car Rental (oceniony na 7.9/10 na 1000+ klientów). Samochód Ford Fiesta, jest wynajmowany od 22,61 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Richard Bay, Lotnisko is Datsun Go from Thrifty Car Rental. Its price is only 12,97 USD per day. Thrifty Car Rental was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 7.2/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Van - ceny wynajmu, Richard Bay, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Egzotyczny
Egzotyczny
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 13 USD od 15 USD od 38 USD od 79 USD od 26 USD od 29 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 14 USD od 18 USD od 46 USD od 46 USD od 28 USD od 39 USD
Europcar
Europcar
od 18 USD od 21 USD od 29 USD od 39 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 19 USD od 22 USD od 57 USD od 61 USD od 35 USD od 46 USD
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 21 USD od 23 USD od 82 USD od 38 USD od 53 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 15 USD od 19 USD od 60 USD od 60 USD od 41 USD od 50 USD
First Car Rental
First Car Rental
od 16 USD od 22 USD od 52 USD od 79 USD od 43 USD od 55 USD od 202 USD
Firefly
Firefly
od 21 USD od 22 USD od 72 USD
Hertz
Hertz
od 22 USD od 23 USD od 51 USD od 54 USD od 74 USD od 44 USD

Van - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Van w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Richard Bay, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Richard Bay, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Van