HERTZ Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

HERTZ Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

Najlepszy wynajem samochodów w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda (ARN), Szwecja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

HERTZ Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

HERTZ - wypożyczalnia samochodów, Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

HERTZ w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda
HERTZ
HERTZ
7.8
/10
Bardzo Dobrze
7.5
/10
Końcowa cena wynajmu
7.6
/10
Czystość
7.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.6
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 2000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Hertz Car Hire w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda dało rating na poziomie 7.8/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Hertz Car Hire w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda jest samochód w kategorii Mini, Ford Ka. Cena wynajmu to tylko 25,19 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Standradowy w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda i kategorii Kompatkowy w Szwecja. Najtańszym samochodem klasy Standradowy z Hertz Car Hire w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda jest Volvo V60 Estate za 34,24 € dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Kompatkowy z Hertz Car Hire w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda jest Ford Focus za 26,71 € dziennie.

  SIXT Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z SIXT Rent A Car w klasie Ekonomiczny jest Mini Cooper za 42,71 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda jest Kombi z cenami wynajmu od SIXT Rent A Car, począwszy od 56,86 € dziennie za BMW 3 Series Estate.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwecja jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z SIXT Rent A Car w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda to Mercedes A Class, wynajmowana na 45,07 € dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Szwecja to Budget Car Rental (średnia ocena 8.2/10 oceniona przez 2000+ klientów). Najtańszy samochód Kombi w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda to Volkswagen Golf Estate, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 29,98 € dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Peugeot 308. Cena wynajmu zaczyna się od 26,31 € dziennie od Budget Car Rental, którego średnia ocena to 8.2/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Port Lotniczy Sztokholm-arlanda is Ford Ka from Hertz Car Hire. Its price is only 25,19 € per day. Hertz Car Hire was reviewed by 2000+ customers with a rating average score of 7.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o HERTZ, Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

HERTZ
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Hertz Car Hire
Adres : Benstocksvagen 1, Stockholm, 19045
Telefon : +46 859090500
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 7.8/10, Który jest Bardzo Dobrze

HERTZ - ceny wynajmu, Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

Mini Ekonomiczny Sedan (Full Size) Luksus Van SUV
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 25 € od 26 € od 268 € od 82 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 93 € od 26 € od 72 € od 45 € od 36 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 43 € od 56 € od 89 € od 53 € od 62 €
Green-Motion
Green-Motion
od 26 € od 28 € od 82 € od 35 €
Europcar
Europcar
od 108 € od 30 € od 71 € od 49 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 25 € od 26 € od 52 € od 37 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
od 47 € od 47 € od 137 € od 157 € od 85 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 36 € od 47 € od 77 €
International Supplier
International Supplier
od 76 € od 97 € od 115 € od 92 € od 107 €
Avis
Avis
od 97 €

HERTZ - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ w pobliskich dworcach kolejowych

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Sztokholm-arlanda

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Port Lotniczy Sztokholm-arlanda. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów HERTZ