HERTZ Stokholmas Oro Uostas Arlanda
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Stokholmas Oro Uostas Arlanda

Best rental cars in Stokholmas Oro Uostas Arlanda (ARN), Švedija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Stokholmas Oro Uostas Arlanda

HERTZ automobilių nuoma Stokholmas Oro Uostas Arlanda

HERTZ Stokholmas Oro Uostas Arlanda
HERTZ
HERTZ
7.8
/10
Labai gerai
7.5
/10
Bendra piniginė vertė
7.6
/10
Švari
7.7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Stokholmas Oro Uostas Arlanda automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Stokholmas Oro Uostas Arlanda buvo įvertinta 2000+ klientų 7.8/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Stokholmas Oro Uostas Arlanda yra Ford KaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 26,08 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Standartinė automobilių nuomos klasės Stokholmas Oro Uostas Arlanda ir iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Švedija. Pigiausias Standartinė automobilis iš Hertz Car Hire Stokholmas Oro Uostas Arlanda yra Volvo V60 Estate35,44 € dienai. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Stokholmas Oro Uostas Arlanda pristatomas Ford Focus27,65 € dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Stokholmas Oro Uostas Arlanda, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Mini CooperEkonominė automobilių nuomos klasės už 44,21 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Stokholmas Oro Uostas Arlanda yra Estate su SIXT Rent A Car kainomis pradedant nuo 58,86 € dienai už BMW 3 Series Estate.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Stokholmas Oro Uostas Arlanda yra Mercedes A Class46,65 € dienai.

  Populiariausias pardavėjas Švedija yra Budget Car Rental (įvertinimo vidurkis 8.2/10 balsavus 2000+ klientų). Pigiausias Estate automobilis Stokholmas Oro Uostas Arlanda yra Volkswagen Golf Estate, kainai prasidedant nuo 31,03 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Peugeot 308. Jo kaina prasideda nuo 27,24 € dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.2/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Stokholmas Oro Uostas Arlanda yra Ford KaHertz Car Hire. Jo kaina tik tai 26,08 € dienai. Hertz Car Hire buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Stokholmas Oro Uostas Arlanda

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Benstocksvagen 1, Stockholm, 19045
Telefonas: +46 859090500
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nemokamas maršrutinis autobusas — Automobilių nuomos įmonė apmoka maršrutinio autobuso išlaidas iki automobilio paėmimo vietos šalia pagrindinio terminalo.
Vertinimas: 7.8/10, tai yra Labai gerai

HERTZ automobilių nuomos kainos Stokholmas Oro Uostas Arlanda

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 26 € nuo 27 € nuo 278 € nuo 85 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 96 € nuo 27 € nuo 74 € nuo 46 € nuo 37 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 44 € nuo 58 € nuo 92 € nuo 55 € nuo 64 €
Green-Motion
Green-Motion
nuo 27 € nuo 29 € nuo 84 € nuo 36 €
Europcar
Europcar
nuo 112 € nuo 31 € nuo 73 € nuo 50 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 26 € nuo 27 € nuo 54 € nuo 38 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
nuo 49 € nuo 49 € nuo 142 € nuo 162 € nuo 88 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 37 € nuo 49 € nuo 80 €
International Supplier
International Supplier
nuo 79 € nuo 100 € nuo 119 € nuo 96 € nuo 111 €
Avis
Avis
nuo 100 €

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Stokholmas Oro Uostas Arlanda

HERTZ auto nuoma netolimuose oro uostuose

HERTZ auto nuoma traukinių stotyse

HERTZ auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Stokholmas Oro Uostas Arlanda

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Stokholmas Oro Uostas Arlanda. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ