Furgons Noma Guam International Airport
10
00
10
00
Furgons Noma Guam International Airport

Furgons Noma Guam International Airport

Best rental cars in Guam International Airport (GUM), Guama. No hidden charges. Free cancellation

Furgons auto noma Guam International Airport

ALAMO Guam International Airport
ALAMO
ALAMO
8.4
/10
Lieliski
9.1
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.6
/10
Tīrība
8.2
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.2
/10
Nomas auto saņemšanas process
8
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 10+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Guam International Airport

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Furgons automašīnas ir ļoti pieprasītas mūsu klientu lokā Guam International Airport. Lētāko Furgons automašīnu piedāvā Nissan Quest no Enterprise Guam International Airport. Tā cena sākas no $70,87 dienā.

  Ja vēlaties nomāt Furgons automašīnu no augstāk novērtētās kompānijas Guam International Airport, iesakām Jums pievērst uzmanību Alamo. Šo auto nomas kompāniju novērtēja 10+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.4/10. Furgons automašīna no Alamo Guam International Airport ar zemāko iespējamo cenu ir Nissan Quest. Tā izmaksās aptuveni $90,89 dienā.

  Alamo ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Guam International Airport ar vidējo vērtējumu 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 10+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Alamo ir Hyundai Accent no Ekonomikas auto nomas klases par $28,29 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Guam International Airport ir Kompakts Nissan Versa automašīna ar Alamo cenu sākot no $34,58 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Guama auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Alamo Guam International Airport ir Hyundai Accent, par $28,29 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Guama, tās nosaukums ir AVIS Car Rental (ar vidējo vērtējumu 8.3/10 ko novērtējuši 10+ klienti). Lētākā Kompakts automašīna Guam International Airport ir Toyota Vios, ar cenām sākot no $35,00 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Toyota Yaris. Tā cena sākas no $37,23 dienā no AVIS Car Rental, kuras vidējais vērtējums 8.3/10, balstoties uz vairāk nekā 10+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Guam International Airport tā ir Hyundai Accent no Alamo. Tās cena ir tikai $28,29 dienā. Alamo ir novērtējuši vairāk nekā 10+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.4/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Furgons auto nomas cenas Guam International Airport

Ekonomikas
Ekonomikas
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Enterprise
Enterprise
no $33 no $125 no $71 no $76
Alamo
Alamo
no $28 no $104 no $91 no $84
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $37 no $107 no $109 no $65
Nippon
Nippon
no $45 no $124 no $110
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $39 no $130 no $125 no $117 no $47

Furgons tuvumā esošās auto nomas vietas Guam International Airport

Furgons auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Guam International Airport

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Guam International Airport. Iegūstiet zemas cenas par Furgons automašīnas nomai