Furgonas Auto nuoma Guam International Airport
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Guam International Airport

Furgonas Auto nuoma Guam International Airport

Best rental cars in Guam International Airport (GUM), Guamas. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Guam International Airport

ALAMO Guam International Airport
ALAMO
ALAMO
8.4
/10
Puiku
9.1
/10
Bendra piniginė vertė
8.6
/10
Švari
8.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 10+ klientų atsiliepimais

Guam International Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Guam International Airport. Pigiausias Furgonas automobilis yra Nissan QuestEnterprise Guam International Airport. Jo kaina prasideda nuo 65,30 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Guam International Airport, turėtumėte dairytis Alamo. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.4/10 reitingu. Furgonas automobilis iš Alamo Guam International Airport už mažiausią įmanomą kainą yra Nissan Quest. Jums kainuos apie 83,74 € dienai.

  Alamo yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Guam International Airport, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Alamo yra Hyundai AccentEkonominė automobilių nuomos klasės už 26,07 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Guam International Airport yra Kompaktinė su Alamo kainomis pradedant nuo 31,86 € dienai už Nissan Versa.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Guamas yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Alamo Guam International Airport yra Hyundai Accent26,07 € dienai.

  Populiariausias pardavėjas Guamas yra AVIS Car Rental (įvertinimo vidurkis 8.3/10 balsavus 10+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Guam International Airport yra Toyota Vios, kainai prasidedant nuo 32,25 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Toyota Yaris. Jo kaina prasideda nuo 34,30 € dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.3/10 remiantis 10+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Guam International Airport yra Hyundai AccentAlamo. Jo kaina tik tai 26,07 € dienai. Alamo buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Guam International Airport

Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Enterprise
Enterprise
nuo 31 € nuo 115 € nuo 65 € nuo 70 €
Alamo
Alamo
nuo 26 € nuo 96 € nuo 84 € nuo 78 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 34 € nuo 98 € nuo 101 € nuo 60 €
Nippon
Nippon
nuo 41 € nuo 114 € nuo 101 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 36 € nuo 120 € nuo 115 € nuo 108 € nuo 43 €

Furgonas automobilių nuomos vietos netoli Guam International Airport

Furgonas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Guam International Airport

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Guam International Airport. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas