INTERNATIONAL Belfāsta Lidosta Starptautiskā

10
00
10
00
 Auto Noma

INTERNATIONAL Belfāsta Lidosta Starptautiskā

Best rental cars in Belfāsta Lidosta Starptautiskā (BFS), Apvienotā Karaliste. No hidden charges. Free cancellation

INTERNATIONAL Belfāsta Lidosta Starptautiskā

INTERNATIONAL noma Belfāsta Lidosta Starptautiskā

INTERNATIONAL Belfāsta Lidosta Starptautiskā
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
6.9
/10
Labi
6.2
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.2
/10
Tīrība
7.1
/10
Apkalpošana nomas birojā
5.7
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.5
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 500+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Belfāsta Lidosta Starptautiskā

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no International Supplier Belfāsta Lidosta Starptautiskā novērtēja vairāk nekā 500+ klienti ar vērtējumu 6.9/10. Lētakā automašīna no International Supplier Belfāsta Lidosta Starptautiskā ir Peugeot 107 no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai 21,97 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Mini nomas auto klases Belfāsta Lidosta Starptautiskā un no Kompakts auto nomas klases Apvienotā Karaliste. Lētākā Mini automašīna no International Supplier Belfāsta Lidosta Starptautiskā ir Peugeot 107 par 21,97 $ dienā. Lētākā Kompakts automašīna no International Supplier Belfāsta Lidosta Starptautiskā ko pārstāv Opel Astra par 29,48 $ dienā.

  Alamo ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Belfāsta Lidosta Starptautiskā ar vidējo vērtējumu 8.9/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Alamo ir Ford Focus no Kompakts auto nomas klases par 13,64 $ dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Belfāsta Lidosta Starptautiskā ir Mini Toyota Aygo automašīna ar Alamo cenu sākot no 40,74 $ par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Apvienotā Karaliste auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Alamo Belfāsta Lidosta Starptautiskā ir Ford Focus, par 13,64 $ dienā.

  Lētākā Mini automašīna Belfāsta Lidosta Starptautiskā ko piedāvā Budget Car Rental (7.4/10 klienti novērtēja ar 1000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Peugeot 107, kas maksā 31,88 $ dienā.

  Lētāko Kompakts automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Budget Car Rental. Tā ir Ford Focus, automašīna, kas maksā 36,98 $ dienā.

  Lētākā auto noma ir Belfāsta Lidosta Starptautiskā tā ir Toyota Aygo no SIXT Rent A Car. Tās cena ir tikai 13,56 $ dienā. SIXT Rent A Car vēl nav vērtējuši mūsu klienti, esiet pirmais, kurš to izdarīs!

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par INTERNATIONAL in Belfāsta Lidosta Starptautiskā

INTERNATIONAL
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: International Supplier
Adrese: 181 Airport Road, Belfast, BT29 4DW
Telefons: +44-2894-453588
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 6.9/10, kurš ir Labi

INTERNATIONAL tuvumā esošās auto nomas vietas Belfāsta Lidosta Starptautiskā

INTERNATIONAL auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Belfāsta Lidosta Starptautiskā

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Belfāsta Lidosta Starptautiskā. Iegūstiet zemas cenas par INTERNATIONAL automašīnas nomai