INTERNATIONAL Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

INTERNATIONAL Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam (BFS), Ühendkuningriik. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

INTERNATIONAL Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

INTERNATIONAL rent Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

INTERNATIONAL sees Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
6.9
/10
Hea
6.2
/10
Kogu raha väärtus
8.2
/10
Puhtus
7.1
/10
Teenindus autorendis
5.7
/10
Auto võtmise protsess
7.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 500+ klientide arvustused

Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam International Supplier autorendile andis üle 500+ kliendi hinnangu 6.9/10. Kõige odavam rendiauto klass Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam International Supplier on Peugeot 107 of Mini. Selle hind on vaid 30,45 SGD eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam Mini-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Ühendkuningriik-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Mini auto International Supplier Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam on Peugeot 107, 30,45 SGD eest päevas. Odavaim Kompaktne auto International Supplier Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam on Opel Astra, 40,85 SGD eest päevas.

  Alamo on Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Alamo odavam sõiduk on Ford Focus Kompaktne rendiklassi sõiduk, 18,90 SGD eest päevas.

  Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Mini, hinnaga Alamo, alates 56,46 SGD päevas Toyota Aygo eest.

  Kõige populaarsem Ühendkuningriik autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Alamo Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam-s, Ford Focus, hinnaga 18,90 SGD päevas.

  Odavaima Mini-auto pakkuja Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam-s on Budget Car Rental (hinnanguga 7.4/10 1000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Peugeot 107 hinnaga 44,18 SGD päevas.

  Odavaimat Kompaktne auto on sama pakkuja poolt: Budget Car Rental. Auto on Ford Focus, hinnaga 51,25 SGD päevas.

  Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Aygo, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 18,79 SGD päevas. Meie kliendid ei ole veel SIXT Rent A Car-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave INTERNATIONAL Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

INTERNATIONAL
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: International Supplier
Aadress: 181 Airport Road, Belfast, BT29 4DW
Telefon: +44-2894-453588
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 6.9/10, mis on Hea

INTERNATIONAL autorent lähedal Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

INTERNATIONAL autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Belfasti Rahvusvaheline Lennujaam . Saa odavad hinnad INTERNATIONAL autorendist