FLIZZR Bristole Lidosta

10
00
10
00
 Auto Noma

FLIZZR Bristole Lidosta

Best rental cars in Bristole Lidosta (BRS), Apvienotā Karaliste. No hidden charges. Free cancellation

FLIZZR Bristole Lidosta

FLIZZR noma Bristole Lidosta

FLIZZR Bristole Lidosta
FLIZZR
FLIZZR
7.1
/10
Ļoti Labi
7.1
/10
Kopējā vērtība par maksu
7.3
/10
Tīrība
7
/10
Apkalpošana nomas birojā
6.6
/10
Nomas auto saņemšanas process
7.6
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 100+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Bristole Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Flizzr Bristole Lidosta novērtēja vairāk nekā 100+ klienti ar vērtējumu 7.1/10. Lētakā automašīna no Flizzr Bristole Lidosta ir Vauxhall Corsa no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai 24,91 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts auto nomas klases Apvienotā Karaliste. Lētākā Kompakts automašīna no Flizzr Bristole Lidosta ko pārstāv Skoda Rapid par 30,29 $ dienā.

  Alamo ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Bristole Lidosta ar vidējo vērtējumu 9.1/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Alamo ir Ford Focus no Kompakts auto nomas klases par 32,00 $ dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Bristole Lidosta ir Mini Toyota Aygo automašīna ar Alamo cenu sākot no 37,33 $ par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Apvienotā Karaliste auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Alamo Bristole Lidosta ir Ford Focus, par 32,00 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Apvienotā Karaliste, tās nosaukums ir Green-Motion (ar vidējo vērtējumu 7.6/10 ko novērtējuši 10000+ klienti). Lētākā Mini automašīna Bristole Lidosta ir Toyota IQ, ar cenām sākot no 17,41 $ dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Volkswagen Golf. Tā cena sākas no 24,61 $ dienā no Green-Motion, kuras vidējais vērtējums 7.6/10, balstoties uz vairāk nekā 10000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Bristole Lidosta tā ir Toyota IQ no Green-Motion. Tās cena ir tikai 17,41 $ dienā. Green-Motion ir novērtējuši vairāk nekā 10000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.6/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par FLIZZR in Bristole Lidosta

FLIZZR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Flizzr
Adrese: Car Rental Parking, Bristol AP, Bristol, BS48 3DY
Telefons: +44-8444993399
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 7.1/10, kurš ir Ļoti Labi

FLIZZR tuvumā esošās auto nomas vietas Bristole Lidosta

FLIZZR auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Bristole Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Bristole Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par FLIZZR automašīnas nomai