HERTZ Stokholmas Oro Uostas Bromma
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Stokholmas Oro Uostas Bromma

Best rental cars in Stokholmas Oro Uostas Bromma (BMA), Švedija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Stokholmas Oro Uostas Bromma

HERTZ automobilių nuoma Stokholmas Oro Uostas Bromma

HERTZ Stokholmas Oro Uostas Bromma
HERTZ
HERTZ
8.2
/10
Puiku
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
8.5
/10
Švari
8.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Stokholmas Oro Uostas Bromma automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Stokholmas Oro Uostas Bromma buvo įvertinta 2000+ klientų 8.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Stokholmas Oro Uostas Bromma yra Ford KaMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 50,08 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Mini automobilių nuomos klasės Stokholmas Oro Uostas Bromma ir iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Švedija. Pigiausias Mini automobilis iš Hertz Car Hire Stokholmas Oro Uostas Bromma yra Ford Ka50,08 dol. dienai. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Stokholmas Oro Uostas Bromma pristatomas Ford Focus129,90 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Stokholmas Oro Uostas Bromma, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės už 70,65 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Stokholmas Oro Uostas Bromma yra Mini su Europcar kainomis pradedant nuo 70,65 dol. dienai už Skoda Citigo.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Švedija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Europcar Stokholmas Oro Uostas Bromma yra Volkswagen Golf159,35 dol. dienai.

  Pigiausias Mini automobilis Stokholmas Oro Uostas Bromma yra tiekiamas MABI Car Rentals (Įvertintas 8.5/10 1000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Fiat 500 kainuojanti 35,82 dol. dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: MABI Car Rentals. Automobilis yra Opel Astra, už 38,45 dol. dienai.

  Populiariausias pardavėjas Švedija yra Budget Car Rental (įvertinimo vidurkis 8.4/10 balsavus 2000+ klientų). Pigiausias Mini automobilis Stokholmas Oro Uostas Bromma yra Fiat 500, kainai prasidedant nuo 104,12 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Kia Ceed. Jo kaina prasideda nuo 115,52 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.4/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Stokholmas Oro Uostas Bromma yra Skoda FabiaMABI Car Rentals. Jo kaina tik tai 35,72 dol. dienai. MABI Car Rentals buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Stokholmas Oro Uostas Bromma

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Bromma Airport, Bromma (sto), 000
Telefonas: 086292750
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 8.2/10, tai yra Puiku

HERTZ automobilių nuomos kainos Stokholmas Oro Uostas Bromma

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 50 dol. nuo 51 dol. nuo 203 dol.
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
nuo 36 dol. nuo 36 dol. nuo 89 dol. nuo 109 dol.
International Supplier
International Supplier
nuo 51 dol. nuo 82 dol. nuo 96 dol. nuo 166 dol. nuo 78 dol. nuo 98 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 104 dol. nuo 38 dol. nuo 108 dol. nuo 71 dol.
Europcar
Europcar
nuo 71 dol. nuo 144 dol. nuo 385 dol. nuo 217 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 82 dol. nuo 120 dol. nuo 147 dol. nuo 162 dol. nuo 301 dol. nuo 142 dol. nuo 159 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 37 dol. nuo 104 dol. nuo 109 dol. nuo 144 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 50 dol. nuo 187 dol.

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Stokholmas Oro Uostas Bromma

HERTZ auto nuoma netolimuose oro uostuose

HERTZ auto nuoma traukinių stotyse

HERTZ auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Stokholmas Oro Uostas Bromma

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Stokholmas Oro Uostas Bromma. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ