Kereta Sewa Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice

10
00
10
00
Kereta Sewa

Kereta Sewa Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice

Kereta sewa terbaik di Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW), Poland. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma.

Kereta sewa di Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW), Poland

Pembekal nilaian teratas dalam Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
SURPRICE
SURPRICE
9.2
/10
Cemerlang
9.1
/10
Nilai keseluruhan untuk wang
9.1
/10
Kebersihan
9.2
/10
Perkhidmatan di meja kaunter sewa
9
/10
Proses pengambilan kereta sewa
9.4
/10
Proses penghantaran kereta sewa
Berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan

Petua kereta sewa Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice

Biasanya, ia sangat mudah untuk mendapatkan kereta sewa dengan mematuhi perkara berikut:

  • Tentukan apa yang anda benar-benar perlukan.

    Surprice adalah syarikat kereta sewa dengan nilaian pelanggan tertinggi di Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice dengan purata skor rating adalah 9.2/10, berdasarkan pada 50+ ulasan pelanggan. Kenderaan paling murah dari Surprice ialah Hyundai Tucson, kereta sewa kelas SUV untuk USD 15.87 sehari.

    Manakala untuk kumpulan kereta sewa paling popular di Poland, adalah Kompak, kereta paling murah dari Surprice di Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice ialah Opel Astra, diletakkan harga pada USD 26.85 sehari.

    Antara Kompak, model paling popular ialah Volkswagen Golf. Harganya bermula dari USD 27.69 sehari dari Global-Rent-A-Car, dengan skor rating purata ialah 6.6/10, berdasarkan pada 1000+ ulasan pelanggan.

    Kereta sewa termurah di Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice adalah Hyundai Tucson dari Surprice. Harganya cuma USD 15.87 sehari. Surprice dinilai oleh 50+ pelanggan dengan purata skor rating 9.2/10.

  • Pilih tarikh serta masa ambil dan kembali yang betul

    Jika anda mahu menjimatkan sedikit wang, pilih masa ambil dan kembali yang sama. Syarikat kereta sewa mengambil wang untuk sewaan sehari penuh, jadi jika anda mengambil kereta untuk 25 jam, anda akan membayar untuk 48 jam (2 hari penuh) sewaan, dan 74 jam akan dikenakan 96 jam (empat hari penuh) sewaan.

  • Apabila memilih kereta, anda patut menentukan berapa ramai penumpang yang akan bergerak dengan anda dan berapa banyak bagasi akan diletakkan dalam kereta. Ambil perhatian bahawa bilangan beg untuk kereta adalah tertakluk kepada syarat. Satu beg pakaian biasanya merujuk kepada beg tangan untuk bagasi tangan standard. Jika anda menyewa kereta untuk lebih daripada 5 penumpang, ia biasanya lebih murah dan lebih menyenangkan untuk menyewa dua kereta dari kelas kereta sewa standard, daripada satu kenderaan banyak tempat duduk.
  • Jika anda berjalan-jalan dengan kanak-kanak, jangan lupa menempah tempat duduk keselamatan kanak-kanak untuk anak anda. Walaupun sewaan tempat duduk kanak-kanak mungkin menelan belanja agak banyak , denda untuk tidak mempunyai satu mungkin menelan lebih belanja daripada kos sewaan tempat duduk kanak-kanak. Juga ingat yang tiket kapal terbang biasa, kebiasaannya membenarkan anda membawa tempat duduk kanak-kanak tanpa caj (hubungi syarikat penerbangan anda untuk maklumat lebih tepat). Sebagai tambahan, anda boleh membeli tempat duduk kanak-kanak anda sendiri di pasar raya berhampiran selepas ketibaan
  • Jika anda mahu menaiki feri atau merentasi sempadan negara dengan kereta sewa anda, baca Syarat-syarat Sewa beberapa vendor dengan teliti. Ia adalah tidak mustahil bahawa satu syarikat kereta sewa akan membenarkan merentas sempadan to negera yang diperlukan dan satu lagi syarikat membenarkan menaiki pengangkutan feri untuk kereta sewa anda. Sebagai tambahan, jika anda merancang untuk membeli tiket feri, beritahu syarikat kereta sewa tentangnya terlebih dahulu, kemudian mereka akan memberitahu anda nombor kereta yang akan anda sewa.
  • Sentiasa beri perhatian kepada Polisi Bahan Bakar. Tidak semestinya ambil minyak penuh dan kembalikan kosong adalah pilihan yang menguntungkan. Jangan tergesa-gesa membeli bahan api penuh tangki daripada penyedia kereta sewa di pulau kecil atau jika anda menyewa kereta untuk beberapa hari. Kemungkinan anda tidak akan menggunakan kesemua bahan api yang dibeli.
  • Pertimbangkan jenis ambilan berbeza. Jenis ambilan paling menyenangkan ialah Jumpa & Sapa. Dengan memilih kereta sewa dengan pilihan demikian, anda tidak perlu beratur atau pergi dengan beg pakaian anda ke bas ulang-alik untuk pergi ke lokasi kereta sewa anda. Malahan anda akan berjumpa berhampiran pintu keluar dari terminal anda dengan papan tanda tertulis nama anda atau nama syarikat kereta sewa dan kereta anda akan menanti di tempat letak kereta. Sebagai tambahan, kereta sewa dengan pilihan Jumpa & Sapa biasanya lebih murah daripada kereta sewa dari syarikat dengan kaunter sewaan di lapangan terbang, kerana mereka tidak memasukkan caj lapangan terbang ke dalam harga sewaan.
  • Jangan pernah abaikan caj Lebihan. Dalam kebanyakan kes, anda perlu meninggalkan deposit pada ketika sewaan (lihat Soalan lazim kami tentang Caj Lebihan dan Pengurangan Caj Lebihan), tetapi anda biasanya boleh menginsuranskan deposit ini atau membeli Pengurangan Caj Lebihan. Sentiasa ambil perhatian kepada jumlah deposit, ia adalah tidak mustahil jika harga sewaan rendah, tetapi caj Lebihan sangat tinggi ataupun sebaliknya. Anda patut selalu mempertimbangkan jumlah keseluruhan, dan tidak hanya harga kereta sewa.
  • Anda haruslah sentiasa menyatakan Negara Kediaman yang betul kerana ia memberi kesan kepada harga sewaan atau mungkin juga penolakan penyewaan kereta. Biasanya untuk pemandu dengan kewarganegaraan US, harga yang disenaraikan tidak termasuk CDW dan TP. Jika anda bukan dari USA dan membeli sewaan begitu, anda mungkin akan mengalami kejutan yang tidak menggembirakan dengan keperluan pengurus untuk membeli insurans kerana insurans kereta sewa adalah wajib.

Lokasi kereta sewa terbaik berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)

Kereta sewa di stesen kereta api

Lokasi kereta sewa di bandar terdekat

Penyedia Kereta Sewa Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice

Surprice
9.2
/10
Cemerlang
Surprice
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Surprice berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
SURPRICE Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
ul. Wolnosci 90, 42-625 Ozarowice, Katowice
00 48 883 338 506
Budget Car Rental
9
/10
Cemerlang
Budget Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Budget Car Rental berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
BUDGET Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Pyrzowice Airport, Katowice, 42-625
048 601354667
Gt-Cars-Poland
9
/10
Cemerlang
Gt-Cars-Poland
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Gt-Cars-Poland berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
GT CARS POLAND Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Katowice Airport - Arrival Terminal C, Wolnosci 90 Street, Katowice/Pyrzowice, 42 -625
+48 32 2845074
Express Rent A Car
8.9
/10
Cemerlang
Express Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Express Rent A Car berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
EXPRESS Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
ul. Wolnosci 90 42-625 Ozarowice , Katowice, Pyrzowice
(+48) 12 3000 300
EXPRESS Sosnowiec Railway Station 21.78 km / 13.53 batu
Hubungi:
Railway station - Ul. 3 Maja, Sosnowiec
(+48) 12 3000 300
EXPRESS Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
ul. Siemianowicka 52c,40-301 Katowice, Location of Express Rent a Car office: - ul. Siemianowicka 52c,40-301 Katowice , Katowice, 41-500
+ 48 123 000 300
EXPRESS Katowice Train Station 23.83 km / 14.81 batu
Hubungi:
Railway station - Plac Oddzialów Mlodziezy Powstanczej, PKP Dworzec, Katowice
(+48) 12 3000 300
EXPRESS Gliwice Railway Station 33.92 km / 21.07 batu
Hubungi:
Railway Station - Ul. Bohaterów Getta Warszawskiego, PKP Dworzec, Gliwice
(+48) 12 3000 300
Thrifty
8.9
/10
Cemerlang
Thrifty
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Thrifty berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
THRIFTY Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Katowice, Katowice, 000000000
32 2845103
Enterprise
8.7
/10
Cemerlang
Enterprise
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Enterprise berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
ENTERPRISE Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
WOLNOSCI 90, OZAROWICE, KATOWICE, 42625
0048784044547
Car-Net
8.6
/10
Cemerlang
Car-Net
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Car-Net berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
CAR NET Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
ul. Wolnosci 90, Katowice
+48 601 803 803
Europcar
8.6
/10
Cemerlang
Europcar
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Europcar berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
EUROPCAR Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
WOLNOSCI 90 AIRPORT KATOWICE-PYRZOWICE, OZAROWICE, 42-625
48 32 2855041
EUROPCAR Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
50 CHORZOWSKA STR., KATOWICE, 40-121
48 32 2095745
SIXT Rent A Car
8.6
/10
Cemerlang
SIXT Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa SIXT Rent A Car berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
SIXT Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Wolnosci 90, Ozarowice, 42-625
+48-327827920
SIXT Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
Al. Rozdzienskiego 16, Meet and Greet Service, Katowice, 40-202
+48-661995869
International Supplier
8.6
/10
Cemerlang
International Supplier
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa International Supplier berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
INTERNATIONAL Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Wolnosci 90, Ozarowice, 42-625
+48-32-7827920
Alamo
8.5
/10
Cemerlang
Alamo
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Alamo berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
ALAMO Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
SERVICED BY ENTERPRISE, WOLNOSCI 90 OZAROWICE, KATOWICE, 42625
48784044547
Panek-Sa
8.5
/10
Cemerlang
Panek-Sa
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Panek-Sa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
PANEK S.A Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Ozarowice, Wolnosci 90, Katowice, 40-001
+48665800000
PANEK S.A Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
Bochynskiego 99 Str, Katowice, 40-001
509,811,211,48 665 800 000
Hertz Car Hire
8.4
/10
Cemerlang
Hertz Car Hire
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Hertz Car Hire berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
HERTZ Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Katowice, Katowice, 000000000
32 2845103
InterRent
8.4
/10
Cemerlang
InterRent
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa InterRent berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
INTERRENT Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
KATOWICE - PYRZOWICE AIRPORT, PYRZOWICE, 42-625
48 32 2855041
AVIS Car Rental
8
/10
Sangat Baik
AVIS Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa AVIS Car Rental berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
AVIS Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Wolnosci 90, Wolnosci 90, Katowice, 42-625
(48) 601 354 812
AVIS Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
Ul. Uniwersytecka 13, Katowice, 40-007
(48) 322572070/71
RENTIS
7.7
/10
Sangat Baik
RENTIS
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa RENTIS berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
RENTIS Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Katowice Pyrzowice international airport, Meet and Greet, Katowice
0048519535337
RENTIS Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
Katowice, ul. Kosciuszki 215, Katowice, 40-955, Poland
00519535337
Mwm
7.7
/10
Sangat Baik
Mwm
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Mwm berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
MWM Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Rental Desk - Airport, Terminal C , Ozarowice, ul. Wolnosci 90, Katowice
(+48) 690314281
Yourrent
7.4
/10
Sangat Baik
Yourrent
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Yourrent berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
YOURRENT Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Wolnosci 90, 42-625 Ozarowice, Katowice
(0048) 668663344
YOURRENT Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
Jankego 15B, 40-615 Katowice
(0048) 668663344
Autocash
7.4
/10
Sangat Baik
Autocash
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Autocash berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
AUTOCASH Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Pyrzowice - Airport, Wolnosci 90 , Ozarowice, Katowice, 42-625
+48 501 30 20 80
AUTOCASH Katowice City 23.53 km / 14.62 batu
Hubungi:
Plac Andrzeja Parking, Katowice, 40-098
(+48) 501 30-20-80
Addcar
7.4
/10
Sangat Baik
Addcar
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Addcar berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
ADDCAR Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
ul. Wolnosci 90, Katowice, 42-625
+48668330961
ADDCAR Katowice Train Station 23.83 km / 14.81 batu
Hubungi:
Plac Wilhelma Szewczyka 2 , Katowice, 40-098
+48668330966
Right-Cars
7.2
/10
Sangat Baik
Right-Cars
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Right-Cars berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
RIGHT CARS Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Katowice Airport, Wolnosci 90, 42-625
+48326304285
Global-Rent-A-Car
7.1
/10
Sangat Baik
Global-Rent-A-Car
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Global-Rent-A-Car berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
GLOBAL RENT A CAR Katowice Train Station 23.83 km / 14.81 batu
Hubungi:
Katowice Train Station, Dworzec, Plac Wilhelma Szewczyka 1, Katowice, 40-098
+48 500362868
Carfree
7.1
/10
Sangat Baik
Carfree
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Carfree berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
CARFREE Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
PYRZOWICE
48794500550
Green-Motion
6.9
/10
Baik
Green-Motion
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Green-Motion berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
GREEN MOTION Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
Zagrodowa 1, 42-625 Pyrzowice, 42-625 Pyrzowice
0048 668 134 922/0048 668 134 955
GREEN MOTION Katowice Train Station 23.83 km / 14.81 batu
Hubungi:
Plac Oddzialow Mlodciezy , Powstanczej 6, Katowice, 40-950
0048668134922/0048668134955
Kaizenrent
6.9
/10
Baik
Kaizenrent
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Kaizenrent berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
KAIZENRENT Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
ul. Wolnosci 90, Ozarowice
+48 76 727 99 99
Rentacardirect
Rentacardirect
Kereta sewa berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Rentacardirect berhampiran Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice
RENTACARDIRECT Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW)
Hubungi:
ul. Wolnosci 90, Ozarowice
48669410410

Mengapa sewa kereta denganBOCUBO

  • Perbandingan harga kereta sewa yang cepat dan mudah
  • Harga kereta sewa terbaik
  • Tiada caj tersembunyi dengan kad debit, kredit dan tunai
  • Pembatalan atau pindaan percuma
  • Perkhidmatan pelanggan 24/7 jam
  • Insurans kereta sewa penuh yang berpatutan
  • Bantuan kerosakan
  • Tawaran kereta sewa murah berhampiran saya dalam aplikasi

Ulasan

10%
5%
15%

Jimat masa, jimat wang!

Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Lapangan Terbang Pyrzowice Katowice (KTW) Dapatkan harga murah untuk kereta sewa SURPRICE, BUDGET, GT CARS POLAND, THRIFTY & EXPRESS