Lüks Araç Kiralama Kittila Havaalani
10
00
10
00
Lüks Araç Kiralama Kittila Havaalani

Lüks Araç Kiralama Kittila Havaalani

Kittila Havaalani (KTT), Finlandiya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Kittila Havaalani Lüks araç kiralama

Kittila HavaalaniBUDGET
BUDGET
BUDGET
9.4
/10
Mükemmel
7.6
/10
Paranın tam karşılığı
10
/10
Temizlik
10
/10
Şubede araç kiralama servisi
9.8
/10
Kiralık araç alma işlemi
9.6
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
500 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Kittila Havaalani araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Lüks araçları, büyük ölçüde Kittila Havaalani müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Lüks aracı, Kittila Havaalani AVIS Car Rental tarafından BMW 5 Series olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $172,72'dan başlamaktadır.

  Kittila Havaalani en yüksek puanlı satıcıdan Lüks aracı kiralamak istersen Budget Car Rental'yla ilgilenmelisin. Bu kiralık araç tedarikçisi, 500+ müşteri tarafından değerlendirilmiş ve ortalama 9.4/10 puan almıştır. Kittila Havaalani Budget Car Rental mümkün olan en düşük fiyatlı Lüks aracı, Audi A6. Size günlük $231,37'a mal olacaktır.

  Budget Car Rental, 500+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 9.4/10 puanlamasıyla, Kittila Havaalani en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Budget Car Rental en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $41,89 'ya Toyota Aygo.

  Kittila Havaalani en popüler kiralık araç sınıfı olan Emlak, Budget Car Rental Seat Leon Estate için $56,47'dan başlayan fiyatlarla

  Finlandiya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $42,11 fiyatıyla Kittila Havaalani Budget Car Rental en ucuz araç, Skoda Fabia.

  Finlandiya en popüler satıcı Scandia Rent ( 250+ müşteri tarafından ortalama 9.4/10 puan almıştır.). Kittila Havaalani en ucuz Emlak, günlük $55,53'dan başlayan fiyatlarla Ford Focus Estate.

  Ekonomi arasında en popüler model, Ford Fiesta'tür. Scandia Rent fiyatı günlük $86,63'dan başlamaktadır ve 250+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 9.4/10'dır.

  Volkswagen Up, Kittila Havaalani Scandia Rent en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $37,26'dır. Scandia Rent, 250+ müşteri tarafından ortalama 9.4/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Kittila Havaalani Lüks araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Lüks
Lüks
Üstü Açılan Otomobil
Üstü Açılan Otomobil
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
$46+ $48+ $117+ $173+ $153+ $101+
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
$53+ $157+ $198+ $310+ $179+ $100+
Budget Car Rental
Budget Car Rental
$42+ $42+ $231+ $154+
Scandia Rent
Scandia Rent
$37+ $87+ $158+ $106+ $110+
addCar
addCar
$42+ $98+
Europcar
Europcar
$47+ $47+ $106+ $76+
FiRent
FiRent
$66+ $138+ $95+
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
$53+ $103+ $198+ $173+ $149+
Green-Motion
Green-Motion
$98+ $269+

Kittila Havaalani yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Kittila Havaalani bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Lüks kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın