Luxus Půjčovna Aut Kittila Letiště
10
00
10
00
Luxus Půjčovna Aut Kittila Letiště

Luxus Půjčovna Aut Kittila Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Kittila Letiště (KTT), Finsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Luxus půjčovna aut v Kittila Letiště

BUDGET v Kittila Letiště
BUDGET
BUDGET
9.4
/10
Vynikající
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
10
/10
Čistota
10
/10
Servis na recepci
9.8
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.6
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Kittila Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Luxus automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Kittila Letiště. Nejlevnější vozidlo Luxus představuje BMW 5 Series z AVIS Car Rental v Kittila Letiště. Jeho cena začíná od 172,72 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Luxus od nejvýše hodnoceného prodejce v Kittila Letiště, měli byste věnovat pozornost Budget Car Rental. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 500+ zákazníky s průměrným skóre 9.4/10. Luxus voz z Budget Car Rental v Kittila Letiště za nejnižší možnou cenu je Audi A6. Bude vám to stát asi 231,37 US$ za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Kittila Letiště s průměrným skóre 9.4/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Toyota Aygo z Mini za cenu 41,89 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Kittila Letiště je Kombi s cenami od Budget Car Rental od 56,47 US$ za den pro Seat Leon Estate.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Finsko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Kittila Letiště je Skoda Fabia, cena za 42,11 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Finsko, jmenuje se Scandia Rent (průměrné skóre 9.4/10 hodnoceno 250+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Kombi v Kittila Letiště je Ford Focus Estate, s cenami od 55,53 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Ford Fiesta. Jeho cena začíná od 86,63 US$ za den od společnosti Scandia Rent, která je průměrným skóre skóre 9.4/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Kittila Letiště je Volkswagen Up z Scandia Rent. Její cena je pouze 37,26 US$ za den. Scandia Rent bylo přezkoumáno více než 250+ zákazníky s průměrným hodnocením 9.4/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Luxus cena půjčovna aut v Kittila Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 46 US$ od 48 US$ od 117 US$ od 173 US$ od 153 US$ od 101 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 53 US$ od 157 US$ od 198 US$ od 310 US$ od 179 US$ od 100 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 42 US$ od 42 US$ od 231 US$ od 154 US$
Scandia Rent
Scandia Rent
od 37 US$ od 87 US$ od 158 US$ od 106 US$ od 110 US$
addCar
addCar
od 42 US$ od 98 US$
Europcar
Europcar
od 47 US$ od 47 US$ od 106 US$ od 76 US$
FiRent
FiRent
od 66 US$ od 138 US$ od 95 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 US$ od 103 US$ od 198 US$ od 173 US$ od 149 US$
Green-Motion
Green-Motion
od 98 US$ od 269 US$

Půjčovna aut v okolí Kittila Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kittila Letiště. Získejte levné ceny pro Luxus půjčovna aut