BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport

17
Zář
ne
2023
10
00
24
Zář
ne
2023
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport

Nejlepší půjčovny aut v La Paz El Alto Intl. Airport (LPB), Bolívie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport

Půjčovna BUDGET BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport

Tipy na pronájem auta v La Paz El Alto Intl. Airport

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Nejlevnější pronájem aut v La Paz El Alto Intl. Airport je Suzuki Alto z Europcar. Její cena je pouze 38,28 US$ za den. Europcar nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Most Popular car groups near La Paz El Alto Intl. Airport

Cheapest cars in La Paz El Alto Intl. Airport

Cheapest cars
Suzuki Jimny SUV
budget
Car rental La Paz El Alto Intl. Airport Suzuki Jimny
4 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
85,20 US$ /day
Toyota Rav4 SUV
budget
Car rental La Paz El Alto Intl. Airport Toyota Rav4
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
121,20 US$ /day
Toyota Prado SUV
budget
Car rental La Paz El Alto Intl. Airport Toyota Prado
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
149,86 US$ /day

SUV rental at La Paz El Alto Intl. Airport

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Suzuki Jimny SUV
budget
Car rental La Paz El Alto Intl. Airport Suzuki Jimny
4 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
85,20 US$ /day
Toyota Rav4 SUV
budget
Car rental La Paz El Alto Intl. Airport Toyota Rav4
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
121,20 US$ /day
Toyota Prado SUV
budget
Car rental La Paz El Alto Intl. Airport Toyota Prado
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
149,86 US$ /day

Informace o BUDGET v BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport

BUDGET
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Budget Car Rental
Adresa: Av. Heroes Km 7, Fernando Guachalla, 639, El Alto, 5000
Telefon: 591-2-2911925
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.

Půjčovna aut v okolí BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v BUDGET La Paz El Alto Intl. Airport. Získejte levné ceny pro BUDGET půjčovna aut