Půjčovna aut Druskininkai Downtown

23
Úno
2024
10
0
1
Bře
2024
10
Půjčovna aut Druskininkai Downtown

Půjčovna aut Druskininkai Downtown

Nejlepší půjčovny aut v Druskininkai Downtown, Litva. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Druskininkai Downtown, Litva

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Druskininkai Downtown a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Druskininkai Downtown se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Druskininkai Downtown!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Druskininkai Downtown je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Druskininkai Downtown.

Půjčovna aut Druskininkai Downtown nabízí široký výběr

Druskininkai Downtown je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Druskininkai Downtown, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Druskininkai Downtown vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Druskininkai Downtown vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Druskininkai Downtown, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Druskininkai Downtown vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Druskininkai Downtown

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Druskininkai Downtown. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Druskininkai Downtown. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Druskininkai Downtown. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Druskininkai Downtown v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Druskininkai Downtown co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Druskininkai Downtown

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v přístavu

Půjčovna aut v nejbližších městech

Podmínky pronájmu auta v Druskininkai Downtown

Podmínky pronájmu auta v Druskininkai Downtown zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Druskininkai Downtown, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Druskininkai Downtown, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Druskininkai Downtown budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Druskininkai Downtown

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Druskininkai Downtown, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Druskininkai Downtown je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Druskininkai Downtown a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Druskininkai Downtown a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Druskininkai Downtown vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Druskininkai Downtown můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Pomocí mapy vyberte auto poblíž Druskininkai Downtown

Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Druskininkai Downtown. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

Druskininkai Downtown Dodavatelé Aut

SIXT
SIXT Druskininkai Downtown

9.0

Vynikající
Na základě 50+ hodnocení zákazníků

Celková hodnota za peníze

8.5

Čistota

9.3

Servis na recepci

9.0

Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

9.2

Půjčovna aut proces vrácení

9.1
Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
Průměrná čekací doba
od 24,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění :zobrazovat adresy
SIXT půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
SIXT Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Oro uosto str. 4, Karmelava, Kaunas distr., 54460
Telefon: +370-52395636
 • Pondělí
  09:00-18:00
 • Úterý
  09:00-18:00
 • Středa
  09:00-18:00
 • Čtvrtek
  09:00-18:00
 • Pátek
  09:00-18:00
 • Sobota
  10:00-17:00
 • Neděle
  10:00-17:00
SIXT Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Rodunios Kelias 1, Vilnius, 02189
Telefon: +370-52-395636
Otevírací doba není k dispozici
SIXT Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: Konstitucijos pr. 18, Vilnius, 09308, Lithuania
Telefon: +370-52461384
Otevírací doba není k dispozici
SIXT Půjčovna aut Klaipeda Port261.47 km/162.47 mi
Adresa: Naujojo Sodo gatve 1, Klaipeda, 92118
Telefon: +370-64013274
Otevírací doba není k dispozici
SIXT Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: Liepojos 1, (Meet&Greet), Palanga, 00169
Telefon: +370-52395636
Otevírací doba není k dispozici
ALAMO
ALAMO Druskininkai Downtown

8.5

Vynikající
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Celková hodnota za peníze

8.0

Čistota

8.7

Servis na recepci

9.0

Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

8.5

Půjčovna aut proces vrácení

8.5
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Mladý řidič Zrušení zdarma
Průměrná čekací doba
od 18,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění :zobrazovat adresy
ALAMO půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
ALAMO Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: ORO UOSTO G 4 KARMELAVA, KAUNAS, LT-54460
Telefon: 61600141
 • Pondělí
  00:00-23:59
 • Úterý
  00:00-23:59
 • Středa
  00:00-23:59
 • Čtvrtek
  00:00-23:59
 • Pátek
  00:00-23:59
 • Sobota
  00:00-23:59
 • Neděle
  00:00-23:59
ALAMO Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: RODUNIOS KELIAS 1, PARKING 4, VILNIUS, LT02188
Telefon: 61600141
Otevírací doba není k dispozici
ALAMO Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: RODUNIOS KELIAS 1, PARKING 4, VILNIUS, LT02189
Telefon: 61600141
Otevírací doba není k dispozici
ALAMO Půjčovna aut Klaipeda Port261.47 km/162.47 mi
Adresa: PRIESTOCIO STR 1, KLAIPEDA, 92228
Telefon: 37061600141
 • Pondělí
  08:00-22:00
 • Úterý
  08:00-22:00
 • Středa
  08:00-22:00
 • Čtvrtek
  08:00-22:00
 • Pátek
  08:00-22:00
 • Sobota
  08:00-22:00
 • Neděle
  08:00-22:00
ALAMO Půjčovna aut Klaipeda Train Station262.24 km/162.95 mi
Adresa: PRIESTOCIO STR 1, KLAIPEDA, 92228
Telefon: 37061600141
 • Pondělí
  08:00-22:00
 • Úterý
  08:00-22:00
 • Středa
  08:00-22:00
 • Čtvrtek
  08:00-22:00
 • Pátek
  08:00-22:00
 • Sobota
  08:00-22:00
 • Neděle
  08:00-22:00
ALAMO Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: LIEPOJOS PL 1, PALANGA, LT00169
Telefon: 0037061600141
Otevírací doba není k dispozici
GREEN MOTION
GREEN MOTION Druskininkai Downtown

7.8

Velmi dobře
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Celková hodnota za peníze

7.4

Čistota

8.5

Servis na recepci

7.6

Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

7.7

Půjčovna aut proces vrácení

8.0
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Setkání
Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
Průměrná čekací doba
od 35,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění :zobrazovat adresy
GREEN MOTION půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
GREEN MOTION Půjčovna aut Kaunas97.88 km/60.82 mi
Adresa: Vytauto prospektas 24, Kaunas bus station, Kaunas, 44355
Telefon: 370659 22444
Otevírací doba není k dispozici
GREEN MOTION Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Saltiniu street 17, Karmelava LT-54459
Telefon: 37065922444
 • Pondělí
  08:00-18:59
 • Úterý
  08:00-18:59
 • Středa
  08:00-18:59
 • Čtvrtek
  08:00-18:59
 • Pátek
  08:00-18:59
 • Sobota
  08:00-18:59
 • Neděle
  08:00-18:59
GREEN MOTION Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Vilnius International Airport, Rodunios kelias 6, Vilnius LT-02187
Telefon: 37060023699/ 370659 22444
Otevírací doba není k dispozici
GREEN MOTION Půjčovna aut Vilnius Railway Station111.58 km/69.33 mi
Adresa: Geležinkelio Street 16, Vilnius, 02100
Telefon: 37065922444
 • Pondělí
  08:00-18:59
 • Úterý
  08:00-18:59
 • Středa
  08:00-18:59
 • Čtvrtek
  08:00-18:59
 • Pátek
  08:00-18:59
 • Sobota
  08:00-14:59
 • Neděle
  08:00-14:59
GREEN MOTION Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: Geležinkelio Street 16, Vilnius, 02100
Telefon: 37065922444
Otevírací doba není k dispozici
PANEK
PANEK Druskininkai Downtown

6.8

Dobrý
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Celková hodnota za peníze

6.5

Čistota

7.1

Servis na recepci

6.7

Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

6.4

Půjčovna aut proces vrácení

7.3
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Mladý řidič Zrušení zdarma
Průměrná čekací doba
od 9,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
PANEK půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
PANEK Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Saltiniu g.17, Karmelava, 54460
Telefon: +37065164444
 • Pondělí
  00:00-23:59
 • Úterý
  00:00-23:59
 • Středa
  00:00-23:59
 • Čtvrtek
  00:00-23:59
 • Pátek
  00:00-23:59
 • Sobota
  00:00-23:59
 • Neděle
  00:00-23:59
PANEK Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Rodunios kelias 6, 02189
Telefon: +37065164444
Otevírací doba není k dispozici
PANEK Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: Rodunios kelias 6, 02189
Telefon: +37065164444
Otevírací doba není k dispozici
AVIS
AVIS Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Speciální nabídka: supplier_sheet.monetary_discount supplier_sheet.percentage_discount Předregistrace je k dispozici
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
od 27,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění :zobrazovat adresy
AVIS půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
AVIS Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Meet & Great Only Saltiniu Str. 17, Karmelava, Oro uosto 4, Kaunas, 54460, 0
Telefon: +37069844831
 • Pondělí
  09:00-23:59
 • Úterý
  09:00-23:59
 • Středa
  09:00-23:59
 • Čtvrtek
  09:00-23:59
 • Pátek
  09:00-23:59
 • Sobota
  09:00-23:59
 • Neděle
  09:00-23:59
AVIS Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Vilnius Airport Vikingu 21, Vilnius Airport, Vilnius, 02189, 0
Telefon: 370 52329316
Otevírací doba není k dispozici
AVIS Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: Vilnius Airport Vikingu 21, Vilnius Airport, Vilnius, 02189, 0
Telefon: 370 52329316
Otevírací doba není k dispozici
AVIS Půjčovna aut Klaipeda Port261.47 km/162.47 mi
Adresa: Zveju Str. 27, Klaipeda, 91248, 0
Telefon: 37069844831
Otevírací doba není k dispozici
AVIS Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: Palanga Airport Liepojos Str 1, Palanga, 00169, 0
Telefon: 37069844831
Otevírací doba není k dispozici
ENTERPRISE
ENTERPRISE Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Není specifikováno
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Asistenční služba Zrušení zdarma
od 24,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění :zobrazovat adresy
ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
ENTERPRISE Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: ORO UOSTO G 4, KARMELAVA, KAUNAS, LT54460
Telefon: 37061600141
 • Pondělí
  00:00-23:59
 • Úterý
  00:00-23:59
 • Středa
  00:00-23:59
 • Čtvrtek
  00:00-23:59
 • Pátek
  00:00-23:59
 • Sobota
  00:00-23:59
 • Neděle
  00:00-23:59
ENTERPRISE Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: RODUNIOS KELIAS 1, PARKING 4, VILNIUS, LT02188
Telefon: 61600141
Otevírací doba není k dispozici
ENTERPRISE Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: OSLO STR 5, VILNIUS, LT04123
Telefon: 61600141
Otevírací doba není k dispozici
ENTERPRISE Půjčovna aut Klaipeda Port261.47 km/162.47 mi
Adresa: PRIESTOCIO STR 1, KLAIPEDA, 92228
Telefon: 37061600141
Otevírací doba není k dispozici
ENTERPRISE Půjčovna aut Klaipeda Train Station262.24 km/162.95 mi
Adresa: PRIESTOCIO STR 1, KLAIPEDA, 92228
Telefon: 37061600141
 • Pondělí
  08:00-22:00
 • Úterý
  08:00-22:00
 • Středa
  08:00-22:00
 • Čtvrtek
  08:00-22:00
 • Pátek
  08:00-22:00
 • Sobota
  08:00-22:00
 • Neděle
  08:00-22:00
ENTERPRISE Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: LIEPOJOS PL 1, PALANGA, LT00169
Telefon: 0037061600141
Otevírací doba není k dispozici
HERTZ
HERTZ Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Není specifikováno
Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
od 34,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění :zobrazovat adresy
HERTZ půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
HERTZ Půjčovna aut Kaunas97.88 km/60.82 mi
Adresa: Vytauto Pr.24, Kaunas, Kaunas, 44355
Telefon: 52660500
Otevírací doba není k dispozici
HERTZ Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Oro Uosto G. 4, Karmelava, Kaunas, Kaunas, 54460
Telefon: 52660500
 • Pondělí
  09:00-18:00
 • Úterý
  09:00-18:00
 • Středa
  09:00-18:00
 • Čtvrtek
  09:00-18:00
 • Pátek
  09:00-18:00
 • Sobota
  09:00-18:00
 • Neděle
  09:00-18:00
HERTZ Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Rodunios Kelias 2, Vilnius, Vilnius, 2188
Telefon: 52660500
Otevírací doba není k dispozici
HERTZ Půjčovna aut Vilnius112.44 km/69.87 mi
Adresa: Rodunios Kelias 2, Vilnius, Vilnius, 2188
Telefon: 52660500
Otevírací doba není k dispozici
HERTZ Půjčovna aut Klaipeda Train Station262.24 km/162.95 mi
Adresa: Butku Juzes G. 9, Klaipeda, Klaipeda, 92228
Telefon: 52660500
 • Pondělí
  09:00-18:00
 • Úterý
  09:00-18:00
 • Středa
  09:00-18:00
 • Čtvrtek
  09:00-18:00
 • Pátek
  09:00-18:00
 • Sobota
  09:00-18:00
 • Neděle
  09:00-18:00
HERTZ Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: Liepojos Pl. 1, Palanga, Palanga, 00169
Telefon: 52660500
Otevírací doba není k dispozici
BUDGET
BUDGET Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
od 21,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
BUDGET půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
BUDGET Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Meet & Great Only Saltiniu Str. 17, Karmelava, KARMELAVA MEET & GREET KAUNAS INTERNATIONAL AIRPORT, Kaunas, 54460, 0
Telefon: +37069844831
 • Pondělí
  00:00-01:1506:00-23:59
 • Úterý
  00:00-01:1506:00-23:59
 • Středa
  00:00-01:1506:00-23:59
 • Čtvrtek
  00:00-01:1506:00-23:59
 • Pátek
  00:00-01:1506:00-23:59
 • Sobota
  00:00-01:1506:00-23:59
 • Neděle
  00:00-01:1506:00-23:59
BUDGET Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Vilnius Airport Vikingu 21, Rodunios Kelias Str 10a, Vilnius, 02189, 0
Telefon: 370 52329316
Otevírací doba není k dispozici
BUDGET Půjčovna aut Klaipeda Port261.47 km/162.47 mi
Adresa: Klaipeda City Zveju Str.27, Zveju Str.19, Klaipeda, 91248, 0
Telefon: 370 46490007
Otevírací doba není k dispozici
BUDGET Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: Palanga Airport Liepojos Str 1, Liepojos Str 1, Palanga, 00169, 0
Telefon: 370 46490007
Otevírací doba není k dispozici
EUROPCAR
EUROPCAR Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
od 32,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění:zobrazit adresu
EUROPCAR půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
EUROPCAR Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: RODUNIOS KELIAS 1, VILNIUS, 02189
Telefon: 370 5 2503425
Otevírací doba není k dispozici
THRIFTY
THRIFTY Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Není specifikováno
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Asistenční služba Zrušení zdarma
od 15,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění:zobrazit adresu
THRIFTY půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
THRIFTY Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Rodunios Kelias 2, Vilnius, Vilnius, 2188
Telefon: 52660500
Otevírací doba není k dispozici
FLIZZR
FLIZZR Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Letištní poplatky Asistenční služba Zrušení zdarma
od 38,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
FLIZZR půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
FLIZZR Půjčovna aut Kaunas Letiště (KUN)105.4 km/65.49 mi
Adresa: Oro uosto str. 4, Karmelava, Kaunas distr., 54460
Telefon: +370-70055855
 • Pondělí
  09:00-18:00
 • Úterý
  09:00-18:00
 • Středa
  09:00-18:00
 • Čtvrtek
  09:00-18:00
 • Pátek
  09:00-18:00
 • Sobota
  10:00-17:00
 • Neděle
  10:00-17:00
FLIZZR Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Rodunios Kelias 2, Vilnius, 2038
Telefon: +370-70055855
Otevírací doba není k dispozici
FLIZZR Půjčovna aut Klaipeda Port261.47 km/162.47 mi
Adresa: Naujojo Sodo gatve 1, Klaipeda, 92118
Telefon: +370-70055855
Otevírací doba není k dispozici
FLIZZR Půjčovna aut Palanga Letiště (PLQ)284.13 km/176.55 mi
Adresa: Liepojos 1, (Meet&Greet), Palanga, 00169
Telefon: +370-70055855
Otevírací doba není k dispozici
DOLLAR
DOLLAR Druskininkai Downtown
Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
Druh vyzvednutí: Není specifikováno
Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Asistenční služba Zrušení zdarma
od 14,00 US$/den
Půjčovna aut v okolí Druskininkai Downtown
1 umístění:zobrazit adresu
DOLLAR půjčovna aut poblíž Druskininkai Downtown
DOLLAR Půjčovna aut Vilnius Letiště (VNO)108.67 km/67.53 mi
Adresa: Rodunios Kelias 2, Vilnius, vilnius, 2188
Telefon: 52660500
Otevírací doba není k dispozici

Mapa kanceláří v okolí Druskininkai Downtown půjčení auta

Správný výběr půjčovny aut Druskininkai Downtown

Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Druskininkai Downtown, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Druskininkai Downtown

NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Druskininkai Downtown na služební cesty
 1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
 2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
 3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

Všechny nabízené půjčovny vozů Druskininkai Downtown vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

TOP 3 SUV k pronájmu Druskininkai Downtown
 1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
 2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
 3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Druskininkai Downtown pro rodinné cestování
 1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
 2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
 3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Druskininkai Downtown pro cestování ve dvou
 1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
 2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
 3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

TOP 3 auta k pronájmu Druskininkai Downtown pro skupinu lidí od 7 lidí
 1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
 2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
 3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

Pronajmout si auto v Druskininkai Downtown je snadné!

Pronájem auta v Druskininkai Downtown znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

Další populární vyhledávání v Druskininkai Downtown

Proč si půjčit auto BOCUBO

10%
5%
15%
Šetřete čas, ušetříte peníze!
Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Druskininkai Downtown. Získejte levné ceny pro RENTIS půjčovna aut