THRIFTY Poznan

11
Říj
st
2023
10
00
18
Říj
st
2023
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

THRIFTY Poznan

Nejlepší půjčovny aut v Poznan, Polsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

THRIFTY Poznan

Půjčovna THRIFTY THRIFTY Poznan

THRIFTY v THRIFTY Poznan
THRIFTY
THRIFTY
8.9
/10
Vynikající
8.6
/10
Celková hodnota za peníze
9
/10
Čistota
9.2
/10
Servis na recepci
9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 50+ hodnocení zákazníků

THRIFTY je známá a oblíbená společnost, která působí v mnoha zemích a městech, obsahují THRIFTY Poznan.Pokud jste někdy na cestách přemýšleli o autopůjčovna, pravděpodobně jste o této společnosti slyšeli. Půjčovna aut THRIFTY THRIFTY Poznan je skvělou příležitostí k zapůjčení auta jakéhokoli typu za přijatelné ceny. Plus, THRIFTY se vyznačuje vynikající spolehlivostí, má pouze moderní vozy, které pravidelně procházejí technickou kontrolou.

Tipy na pronájem auta v Poznan

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Thrifty v Poznan hodnotilo 50+ zákaznku se skóre 8.9/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Thrifty v Poznan je třída Kia Picanto Mini. Její cena je pouze 20,63 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Mini v Polsko. Nejlevnější Mini vůz z Thrifty v Poznan předkládá Kia Picanto za 20,63 US$ za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Poznan s průměrným skóre 9.1/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Fiat 500 z Mini za cenu 27,12 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Polsko, což je Mini, nejlevnější auto z Europcar v Poznan je Fiat 500, cena za 27,12 US$ za den.

  Mezi Mini je nejoblíbenější model Fiat 500. Jeho cena začíná od 39,05 US$ za den od společnosti Global-Rent-A-Car, která je průměrným skóre skóre 6.4/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Poznan je Toyota Auris z Enterprise. Její cena je pouze 15,73 US$ za den. Enterprise bylo přezkoumáno více než 50+ zákazníky s průměrným hodnocením 9.1/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Pokud hledáte reprezentativní kancelář THRIFTY THRIFTY Poznan, může to být trochu matoucí. Existuje mnoho míst THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan, a ne všechny se nacházejí v centru města. Pokud si vyberete špatnou kancelář, budete muset projít celé město, abyste se dostali do cíle. V tomto případě pomůže Bocubo. Děláme vše pro to, abyste našli nejbližší THRIFTY autopůjčovna THRIFTY Poznan pouhými 2 kliknutími.

Informace o THRIFTY v THRIFTY Poznan

Půjčovna aut THRIFTY THRIFTY Poznan

THRIFTY THRIFTY Poznan nabízí velký výběr vozů. Je to jeden z mnoha důvodů, proč si mnoho lidí vybírá THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan. Vozový park společnosti zahrnuje sedany a hatchbacky, vozy, džípy, kabriolety a manažerské vozy různých populárních značek:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundai atd.

Tyto a mnohé další půjčovny aut THRIFTY THRIFTY Poznan. Všechny jsou bez výraznějších poškození a jsou průběžně udržovány.

THRIFTY
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Thrifty
Adresa: Poznan Airport, Bukowska 285, Poznan, 60-189
Telefon: 225001500
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8.9/10, který je Vynikající

Další důvod, proč si vybrat THRIFTY THRIFTY Poznan je spolehlivost této společnosti. Funguje již mnoho let a má velmi pozitivní ohlasy. Všechny procesy v THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan jsou efektivní, takže nedochází k žádným obtížným situacím. Od samotného zapůjčení auta až po obdržení klíčů jsou všechny fáze jednoduché a přímočaré. Vybraný vůz na vás bude vždy čekat u THRIFTY THRIFTY Poznankancelář. Zde rozhodně nenarazíte na situaci, že by vůz ještě nedojel na místo nebo vám bylo nabídnuto špatné auto. Vše běží jako hodinky THRIFTY THRIFTY Poznan.

Pokud má auto nějaké drobné škrábance, jsou zaznamenány ve smlouvě. Můžete si proto být jisti, že při vrácení auta vám nebudou účtovány škrábance, se kterými nemáte nic společného. THRIFTY THRIFTY Poznan respektuje své zákazníky a snaží se, aby jejich cesta byla co nejpohodlnější a nejpohodlnější.

THRIFTY pujčovna aut blízko THRIFTY Poznan

Jak si vybrat a půjčovna aut THRIFTY THRIFTY Poznan

Výběr půjčovna aut THRIFTY THRIFTY Poznan je super snadné. Abyste si vybrali správně, nejprve pochopte, proč si potřebujete půjčit auto. Pokud například hledáte levnou a pohodlnou možnost, jak se dostat z letiště do centra města nebo jezdit po městě s malým zavazadlem, bude pro vás vhodný hatchback nebo sedan. Půjčovna aut THRIFTY Poznan THRIFTY nabízí nejlevnější možnosti v této třídě. Navíc výrazně ušetříte na palivu.

Pokud vaše cesta zahrnuje jízdu v terénu, SUV je příjemnou volbou. Je třeba poznamenat, že THRIFTY autopůjčovna THRIFTY Poznan nabízí několik vozidel této třídy. Pokud máte zájem o extrémní dobrodružství a máte v úmyslu jezdit do lesů, stepí, prérií, terénní auto bude skvělou volbou. THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan má mnoho aut k pronájmu za férové ceny. Pokud potřebujete nejen dobrou průchodnost terénem, ale také velký kufr, vyberte si kombi.

Chcete-li cestovat s mnoha cestujícími nebo velkým množstvím nákladu, pronajměte si VAN. VýběrTHRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan, máte možnost pronájmu VAN, který bude vyhovovat všem vašim potřebám.

THRIFTY půjčovna aut na letištích v okolí

THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan s Bocubo

Pokud hledáte THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan, můžeme vám pomoci najít nejlevnější a nejspolehlivější možnost a nejbližší kancelář. Naše služba byla vytvořena, aby vám pomohla rychle najít nejlepší krátkodobou pronájem auta. S Bocubo si můžete půjčit auto jen na pár kliknutí. Díky Bocubo, THRIFTY půjčovna aut THRIFTY Poznan se stal ještě rychlejším a pohodlnějším.

Chcete-li použít Bocubo, stačí uvést svou polohu a na kolik dní si chcete pronajmout vozidlo. Kromě toho můžete zvolit možnost „Návrat na jiné místo“.

Během několika sekund uvidíte všechny nabídky na půjčovna aut THRIFTY Poznan. Naše služba vám ukáže nejbližší půjčovny a nejlevnější možnosti nabízené různými společnostmi. Nemusíte ztrácet čas navštěvováním různých autopůjčovna a rozhovory s manažery, abyste se dozvěděli o všech podmínkách a cenách. Vše jsme již udělali za vás. Půjčovna aut na THRIFTY THRIFTY Poznan s Bocubo je skvělá volba pro pronájem auta během několika minut.

Proč používat Bocubo půjčovna aut THRIFTY THRIFTY Poznan?

Bocubo sdružuje ty nejlepší nabídky od nejspolehlivějších autopůjčovna. S naším agregátorem rychle najdete nejbližší THRIFTY kancelář a půjčovnu aut k vyzvednutí v naplánovaný den. Můžete také porovnávat nabídky z THRIFTY a další společnosti, aby si vybraly nejatraktivnější podmínky a nejnižší ceny.

Ukážeme vám kanceláře, které jsou vám nejblíže. Už proto nemusíte jezdit přes celé město a hledat půjčovnu. Vyberte požadovaný bod a auto, zarezervujte si ho a zaplaťte. Poté stačí přijít v požadovaný termín do kanceláře půjčovny a za pár minut obdržíte klíče. Žádné fronty a dlouhé vyplňování formulářů! S Bocubo si půjčíte své dokonalé auto během několika minut!

Půjčovna aut v okolí THRIFTY Poznan

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v THRIFTY Poznan. Získejte levné ceny pro THRIFTY půjčovna aut