THRIFTY Poznań

21
wrz.
czw.
2023
10
00
28
wrz.
czw.
2023
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

THRIFTY Poznań

Najlepszy wynajem samochodów w Poznań, Polska. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

THRIFTY Poznań

Wynajem THRIFTY THRIFTY Poznań

THRIFTY w THRIFTY Poznań
THRIFTY
THRIFTY
8.9
/10
Wspaniale
8.6
/10
Końcowa cena wynajmu
9
/10
Czystość
9.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
9
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
9.1
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 50+ opinii klientów

THRIFTYto znana i lubiana firma, która działa w wielu krajach i miastach, m.in THRIFTY Poznań. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wypożyczalnia samochodów podczas podróży, prawdopodobnie słyszałeś o tej firmie. Wypożyczalnia samochodów THRIFTY THRIFTY Poznań to świetna okazja, aby wynająć samochód dowolnego typu w przystępnych cenach. Plus, THRIFTY wyróżnia się doskonałą niezawodnością, posiada wyłącznie nowoczesne samochody, które regularnie przechodzą przeglądy techniczne.

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Poznań

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 50 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Thrifty w Poznań dało rating na poziomie 8.9/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Thrifty w Poznań jest samochód w kategorii Mini, Kia Picanto. Cena wynajmu to tylko 20,63 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Polska. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Thrifty w Poznań jest Kia Picanto za 20,63 USD dziennie.

  Alamo jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Poznań z oceną średnią na poziomie 9.2/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Alamo w klasie Mini jest Toyota Aygo za 21,44 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Polska jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Alamo w Poznań to Toyota Aygo, wynajmowana na 21,44 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Fiat 500. Cena wynajmu zaczyna się od 39,05 USD dziennie od Global-Rent-A-Car, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Poznań is Fiat 500 from Flex-To-Go. Its price is only 15,50 USD per day. Flex-To-Go was reviewed by 100+ customers with a rating average score of 7.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Jeśli szukasz przedstawicielstwa firmy THRIFTY THRIFTY Poznań, może być trochę mylące. Jest wiele miejsc THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań, i nie wszystkie z nich znajdują się w centrum miasta. Jeśli wybierzesz złe biuro, będziesz musiał przejść przez całe miasto, aby dotrzeć do celu. W takim przypadku pomoże Bocubo. Robimy co w naszej mocy, abyś mógł znaleźć najbliższy THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań w ciągu zaledwie 2 kliknięć.

Informacja o THRIFTY, THRIFTY Poznań

Wypożyczalnia samochodów THRIFTY THRIFTY Poznań

THRIFTY THRIFTY Poznań oferuje ogromny wybór samochodów. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wiele osób wybiera THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań. Flota samochodowa firmy obejmuje sedany i hatchbacki, kombi, jeepy, kabriolety i samochody wykonawcze różnych popularnych marek:

 • Mercedes;
 • Volvo;
 • Buick;
 • BMW;
 • Chevrolet;
 • Kia;
 • Hyundaia itp.

Te i wiele innych wypożyczalni samochodów THRIFTY THRIFTY Poznań.Wszystkie nie mają znaczących uszkodzeń i są stale konserwowane.

THRIFTY
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Thrifty
Adres : Poznan Airport, Bukowska 285, Poznan, 60-189
Telefon : 225001500
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 8.9/10, Który jest Wspaniale

Kolejny powód do wyboru THRIFTY THRIFTY Poznań jest rzetelność tej firmy. Działa od wielu lat i zbiera bardzo pozytywne opinie. Wszystkie procesy w THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań są usprawnione, więc nie ma trudnych sytuacji. Od momentu wypożyczenia samochodu do odbioru kluczyków wszystkie etapy są proste i przejrzyste. Wybrany samochód zawsze będzie na Ciebie czekał pod adresem THRIFTY THRIFTY Poznań biuro. Tutaj na pewno nie spotkasz się z sytuacją, że samochód jeszcze nie dotarł na miejsce lub zaoferowano Ci niewłaściwy samochód. Wszystko działa jak w zegarku o godz THRIFTY THRIFTY Poznań.

Jeśli samochód ma jakieś drobne rysy, są one odnotowywane w umowie. Dlatego możesz mieć pewność, że przy zwrocie samochodu nie zostaniesz obciążony kosztami za zadrapania, z którymi nie masz nic wspólnego. THRIFTY THRIFTY Poznań szanuje swoich klientów i stara się, aby ich podróż była jak najbardziej komfortowa i relaksująca.

THRIFTY - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Jak wybrać samochody do wynajęcia THRIFTY THRIFTY Poznań

Wybór wypożyczalnia samochodów THRIFTY THRIFTY Poznań jest bardzo łatwe. Aby dokonać właściwego wyboru, najpierw zrozum, dlaczego musisz wynająć samochód. Na przykład, jeśli szukasz taniego i wygodnego sposobu na dotarcie z lotniska do centrum miasta lub na przejażdżkę po mieście z niewielkim bagażem, odpowiedni będzie hatchback lub sedan. Wypożyczalnia samochodówTHRIFTY Poznań THRIFTY oferuje najtańsze opcje w tej klasie. Poza tym sporo zaoszczędzisz na paliwie.

Jeśli Twoja podróż obejmuje jazdę terenową, SUV to dobry wybór. Należy zauważyć że THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznańoferuje kilka pojazdów tej klasy. Jeśli interesują Cię ekstremalne przygody i zamierzasz jeździć po lasach, stepach, prerii, samochód terenowy będzie świetną opcją. THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań ma wiele samochodów do wynajęcia po uczciwych cenach. Jeśli potrzebujesz nie tylko dobrych zdolności terenowych, ale także dużego bagażnika, wybierz kombi.

Aby podróżować z wieloma pasażerami lub dużą ilością ładunku, wynajmij VAN. Wybieranie THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań,masz możliwość wynajmu VAN, który będzie odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom.

Najbardziej popularny wynajem samochodu THRIFTY na pobliskich lotniskach

THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań z Bocubo

Jeśli szukasz THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań, pomożemy Ci znaleźć najtańszą i najbardziej niezawodną opcję oraz najbliższe biuro. Nasz serwis powstał, aby pomóc Ci szybko znaleźć najlepszy wynajem samochodów na krótki czas. Dzięki Bocubo możesz wypożyczyć samochód za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dzięki Bocubo, THRIFTY wypożyczalnia samochodów THRIFTY Poznań stała się jeszcze szybsza i wygodniejsza.

Aby skorzystać z Bocubo, po prostu wskaż swoją lokalizację i na ile dni chcesz wynająć pojazd. Dodatkowo możesz wybrać opcję „Powrót do innej lokalizacji”.

W ciągu kilku sekund zobaczysz wszystkie oferty wypożyczalnia samochodówTHRIFTY Poznań. Nasz serwis wskaże Ci najbliższe biura wynajmu oraz najtańsze opcje oferowane przez różne firmy. Nie musisz tracić czasu na odwiedzanie różnych wypożyczalni samochodów i rozmowy z menedżerami, aby poznać wszystkie warunki i ceny. Zrobiliśmy już wszystko za Ciebie. Wypożyczalnia samochodów THRIFTY THRIFTY Poznańz Bocubo to świetna opcja na wynajem samochodu w kilka minut.

Dlaczego warto korzystać z Bocubo do wypożyczalnia samochodów THRIFTY THRIFTY Poznań?

Bocubo skupia najlepsze oferty najbardziej niezawodnych wypożyczalni samochodów. Dzięki naszemu agregatorowi szybko znajdziesz najbliższy THRIFTY wynajem biura i samochodu na odbiór w umówionym dniu. Możesz także porównać oferty z THRIFTY and other companies to choose the most attractive conditions and lowest prices.

Pokażemy Ci najbliższe biura. Dzięki temu nie musisz już jeździć po całym mieście w poszukiwaniu biura do wynajęcia. Wybierz żądany punkt i samochód, zarezerwuj i zapłać. Następnie wystarczy przyjść w wymaganym terminie do biura wypożyczalni, a za kilka minut otrzymają Państwo klucze. Bez kolejek i długiego wypełniania formularzy! Z Bocubo wypożyczysz idealny samochód w ciągu kilku minut!

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, THRIFTY Poznań

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w THRIFTY Poznań. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów THRIFTY