Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów Port Lotniczy Sztokholm- Bromma
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów Port Lotniczy Sztokholm- Bromma

Najlepszy wynajem samochodów w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma (BMA), Szwecja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Poniżej 25 - wypożyczalnia samochodów, Port Lotniczy Sztokholm- Bromma

EUROPCAR w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma
EUROPCAR
EUROPCAR
8.5
/10
Wspaniale
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
8.9
/10
Czystość
8.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.6
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.5
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Europcar w klasie Mini jest Skoda Citigo za 63,96 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma jest Mini z cenami wynajmu od Europcar, począwszy od 63,96 € dziennie za Skoda Citigo.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwecja jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Europcar w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma to Volkswagen Golf, wynajmowana na 144,25 € dziennie.

  Najtańszy samochód Mini w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma dostarczony przez MABI Car Rentals (oceniony na 8.5/10 na 1000+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Fiat 500 wyceniona na 32,43 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy oferuje wypożyczalnia samochodów: MABI Car Rentals. Samochód Opel Astra, jest wynajmowany od 34,81 € dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Szwecja to Budget Car Rental (średnia ocena 8.4/10 oceniona przez 2000+ klientów). Najtańszy samochód Mini w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma to Fiat 500, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 94,26 € dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Kia Ceed. Cena wynajmu zaczyna się od 104,58 € dziennie od Budget Car Rental, którego średnia ocena to 8.4/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Port Lotniczy Sztokholm- Bromma is Skoda Fabia from MABI Car Rentals. Its price is only 32,34 € per day. MABI Car Rentals was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Poniżej 25 - ceny wynajmu, Port Lotniczy Sztokholm- Bromma

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
od 32 € od 32 € od 80 € od 98 €
International Supplier
International Supplier
od 46 € od 74 € od 87 € od 150 € od 70 € od 89 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 94 € od 34 € od 98 € od 64 €
Europcar
Europcar
od 64 € od 130 € od 348 € od 196 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 74 € od 109 € od 133 € od 146 € od 273 € od 128 € od 144 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 33 € od 94 € od 98 € od 130 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 45 € od 46 € od 184 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 45 € od 169 €

Poniżej 25 - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Poniżej 25 na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Poniżej 25 w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Sztokholm- Bromma

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Port Lotniczy Sztokholm- Bromma. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Poniżej 25