EUROPCAR Oujda-angads Lidosta
10
00
10
00
 Auto Noma

EUROPCAR Oujda-angads Lidosta

Best rental cars in Oujda-angads Lidosta (OUD), Maroka. No hidden charges. Free cancellation

EUROPCAR Oujda-angads Lidosta

EUROPCAR auto noma Oujda-angads Lidosta

EUROPCAR Oujda-angads Lidosta
EUROPCAR
EUROPCAR
6.8
/10
Labi
8
/10
Kopējā vērtība par maksu
6.5
/10
Tīrība
7.2
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.5
/10
Nomas auto saņemšanas process
5
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 250+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Oujda-angads Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Europcar Oujda-angads Lidosta novērtēja vairāk nekā 250+ klienti ar vērtējumu 6.8/10. Lētakā automašīna no Europcar Oujda-angads Lidosta ir Kia Picanto no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai $31,63 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Mini nomas auto klases Oujda-angads Lidosta un no Ekonomikas auto nomas klases Maroka. Lētākā Mini automašīna no Europcar Oujda-angads Lidosta ir Kia Picanto par $31,63 dienā. Lētākā Ekonomikas automašīna no Europcar Oujda-angads Lidosta ko pārstāv Peugeot 206 par $45,57 dienā.

  Thrifty Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Oujda-angads Lidosta ar vidējo vērtējumu 7.8/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Thrifty Car Rental ir Renault Clio no Ekonomikas auto nomas klases par $18,94 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Oujda-angads Lidosta ir Mini Fiat Panda automašīna ar Thrifty Car Rental cenu sākot no $42,97 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Maroka auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Thrifty Car Rental Oujda-angads Lidosta ir Renault Clio, par $18,94 dienā.

  Lētākā Mini automašīna Oujda-angads Lidosta ko piedāvā AirCar Car Rental (7.3/10 klienti novērtēja ar 2000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Hyundai i10, kas maksā $32,30 dienā.

  Lētāko Ekonomikas automašīnu piedāvā tā pati kompānija: AirCar Car Rental. Tā ir Toyota Yaris, automašīna, kas maksā $36,56 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Maroka, tās nosaukums ir Dollar Car Rental (ar vidējo vērtējumu 7.5/10 ko novērtējuši 1000+ klienti). Lētākā Mini automašīna Oujda-angads Lidosta ir Fiat Panda, ar cenām sākot no $47,49 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Suzuki Swift. Tā cena sākas no $19,35 dienā no Dollar Car Rental, kuras vidējais vērtējums 7.5/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Oujda-angads Lidosta tā ir Renault Clio no Thrifty Car Rental. Tās cena ir tikai $18,94 dienā. Thrifty Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 7.8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par EUROPCAR in Oujda-angads Lidosta

EUROPCAR
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Europcar
Adrese: OUJDA-ANGADS AIRPORT, OUJDA
Telefons: 212 0 536704416
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Bezmaksas autobuss — Automašīnu nomas uzņēmums nodrošina bezmaksas autobusu līdz tuvākajai automašīnas saņemšanas vietai netālu no galvenā termināļa.
Vērtējums: 6.8/10, kurš ir Labi

EUROPCAR auto nomas cenas Oujda-angads Lidosta

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Eksotisks
Eksotisks
Europcar
Europcar
no $32 no $46 no $112 no $60 no $79
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $43 no $19 no $77 no $51
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $53 no $28 no $280 no $217 no $76 no $95
AirCar Car Rental
AirCar Car Rental
no $32 no $37 no $153 no $47 no $67 no $264
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $37 no $44 no $63 no $75
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $37 no $30 no $61 no $81
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no $47 no $19 no $85 no $51
Wanalou
Wanalou
no $49 no $24 no $69
Budget
Budget
no $45 no $47 no $164 no $57 no $95
Firefly
Firefly
no $42 no $48 no $126 no $101
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $41 no $55 no $77

EUROPCAR tuvumā esošās auto nomas vietas Oujda-angads Lidosta

EUROPCAR auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Oujda-angads Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

 • Oujda 12.21 km / 7.59 mi

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Oujda-angads Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par EUROPCAR automašīnas nomai