EUROPCAR Oujda-angadsi Lennujaam
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

EUROPCAR Oujda-angadsi Lennujaam

Parimad autorendi Oujda-angadsi Lennujaam (OUD), Maroko. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

EUROPCAR Oujda-angadsi Lennujaam

EUROPCAR autorendi asukoht Oujda-angadsi Lennujaam

EUROPCAR sees Oujda-angadsi Lennujaam
EUROPCAR
EUROPCAR
6.8
/10
Hea
8
/10
Kogu raha väärtus
6.5
/10
Puhtus
7.2
/10
Teenindus autorendis
7.5
/10
Auto võtmise protsess
5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Oujda-angadsi Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Oujda-angadsi Lennujaam Europcar autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 6.8/10. Kõige odavam rendiauto klass Oujda-angadsi Lennujaam Europcar on Kia Picanto of Mini. Selle hind on vaid 28,75 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Oujda-angadsi Lennujaam Mini-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Maroko-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Mini auto Europcar Oujda-angadsi Lennujaam on Kia Picanto, 28,75 € eest päevas. Odavaim Majandus auto Europcar Oujda-angadsi Lennujaam on Peugeot 206, 41,43 € eest päevas.

  Thrifty Car Rental on Oujda-angadsi Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.8/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel. Thrifty Car Rental odavam sõiduk on Renault Clio Majandus rendiklassi sõiduk, 17,22 € eest päevas.

  Oujda-angadsi Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Mini, hinnaga Thrifty Car Rental, alates 39,06 € päevas Fiat Panda eest.

  Kõige populaarsem Maroko autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Thrifty Car Rental Oujda-angadsi Lennujaam-s, Renault Clio, hinnaga 17,22 € päevas.

  Odavaima Mini-auto pakkuja Oujda-angadsi Lennujaam-s on AirCar Car Rental (hinnanguga 7.3/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Hyundai i10 hinnaga 29,36 € päevas.

  Odavaimat Majandus auto on sama pakkuja poolt: AirCar Car Rental. Auto on Toyota Yaris, hinnaga 33,24 € päevas.

  Maroko, kõige populaarsem rendipakkuja on Dollar Car Rental (keskmine skoor 7.5/10, 1000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Mini auto Oujda-angadsi Lennujaam on Fiat Panda, mille hinnad algavad 43,17 € päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Suzuki Swift. Selle hind algab Dollar Car Rental-s 17,59 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7.5/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Oujda-angadsi Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Renault Clio, firmalt Thrifty Car Rental. Selle hind on ainult 17,22 € päevas. Thrifty Car Rental-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave EUROPCAR Oujda-angadsi Lennujaam

EUROPCAR
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Europcar
Aadress: OUJDA-ANGADS AIRPORT, OUJDA
Telefon: 212 0 536704416
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Tasuta süstikbuss — Autorendifirma pakub tasuta süstikbussi sõiduks auto kättesaamiskohta, mis asub põhiterminali lähedal.
Hinnang: 6.8/10, mis on Hea

EUROPCAR autorendi hinnad Oujda-angadsi Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Eksootiline
Eksootiline
Europcar
Europcar
alates 29 € alates 41 € alates 102 € alates 55 € alates 72 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 39 € alates 17 € alates 70 € alates 46 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 48 € alates 26 € alates 254 € alates 197 € alates 69 € alates 87 €
AirCar Car Rental
AirCar Car Rental
alates 29 € alates 33 € alates 140 € alates 43 € alates 61 € alates 240 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 34 € alates 40 € alates 57 € alates 68 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 34 € alates 27 € alates 56 € alates 73 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 43 € alates 18 € alates 77 € alates 46 €
Wanalou
Wanalou
alates 44 € alates 22 € alates 63 €
Budget
Budget
alates 41 € alates 43 € alates 149 € alates 51 € alates 86 €
Firefly
Firefly
alates 38 € alates 43 € alates 114 € alates 92 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 38 € alates 50 € alates 70 €

EUROPCAR autorent lähedal Oujda-angadsi Lennujaam

EUROPCAR autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Oujda-angadsi Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Oujda 12.21 km / 7.59 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Oujda-angadsi Lennujaam . Saa odavad hinnad EUROPCAR autorendist