BUDGET Pula Oro Uostas

10
00
10
00
 Auto Nuoma

BUDGET Pula Oro Uostas

Best rental cars in Pula Oro Uostas (PUY), Kroatija. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Pula Oro Uostas

BUDGET nuoma Pula Oro Uostas

BUDGET Pula Oro Uostas
BUDGET
BUDGET
5.4
/10
Normaliai
6.3
/10
Bendra piniginė vertė
6
/10
Švari
5.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
4.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
5.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Pula Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Budget Car Rental in Pula Oro Uostas buvo įvertinta 250+ klientų 5.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Pula Oro Uostas yra Peugeot 208Ekonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 39,19 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pula Oro Uostas ir iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Kroatija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Budget Car Rental Pula Oro Uostas yra Peugeot 20839,19 € dienai. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Budget Car Rental Pula Oro Uostas pristatomas Peugeot 30842,28 € dienai.

  Uniline yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Pula Oro Uostas, vertinimų vidurkis 9.1/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Uniline yra Peugeot 107Mini automobilių nuomos klasės už 19,62 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Pula Oro Uostas yra Ekonominė su Uniline kainomis pradedant nuo 29,26 € dienai už Citroen C3.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Kroatija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Uniline Pula Oro Uostas yra Ford Focus34,04 € dienai.

  Pigiausias Ekonominė automobilis Pula Oro Uostas yra tiekiamas Active (Įvertintas 6.6/10 250+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Skoda Fabia kainuojanti 36,91 € dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Active. Automobilis yra Citroen C4, už 47,17 € dienai.

  Populiariausias pardavėjas Kroatija yra SIXT Rent A Car (įvertinimo vidurkis 7.9/10 balsavus 2000+ klientų). Pigiausias Ekonominė automobilis Pula Oro Uostas yra Fiat Punto, kainai prasidedant nuo 24,90 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Opel Astra. Jo kaina prasideda nuo 41,43 € dienai iš SIXT Rent A Car, kurio vertinimo vidurkis yra 7.9/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Pula Oro Uostas yra Opel AdamGlobal-Rent-A-Car. Jo kaina tik tai 12,67 € dienai. Global-Rent-A-Car dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BUDGET Pula Oro Uostas

BUDGET
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Budget Car Rental
Adresas: Pula Airport, Valtursko Polje 210, Pula, HR52100
Telefonas: 00385913143014
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 5.4/10, tai yra Normaliai

Automobilių nuoma netoli Pula Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Pula Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET