BUDGET Pula Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

BUDGET Pula Lennujaam

Parimad autorendi Pula Lennujaam (PUY), Horvaatia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

BUDGET Pula Lennujaam

BUDGET rent Pula Lennujaam

BUDGET sees Pula Lennujaam
BUDGET
BUDGET
5.4
/10
Keskmine
6.3
/10
Kogu raha väärtus
6
/10
Puhtus
5.2
/10
Teenindus autorendis
4.1
/10
Auto võtmise protsess
5.4
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Pula Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Pula Lennujaam Budget Car Rental autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 5.4/10. Kõige odavam rendiauto klass Pula Lennujaam Budget Car Rental on Peugeot 208 of Majandus. Selle hind on vaid 39,19 € eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Pula Lennujaam Majandus-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Horvaatia-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Budget Car Rental Pula Lennujaam on Peugeot 208, 39,19 € eest päevas. Odavaim Kompaktne auto Budget Car Rental Pula Lennujaam on Peugeot 308, 42,28 € eest päevas.

  Uniline on Pula Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.1/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Uniline odavam sõiduk on Peugeot 107 Mini rendiklassi sõiduk, 19,62 € eest päevas.

  Pula Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Majandus, hinnaga Uniline, alates 29,26 € päevas Citroen C3 eest.

  Kõige populaarsem Horvaatia autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Uniline Pula Lennujaam-s, Ford Focus, hinnaga 34,04 € päevas.

  Odavaima Majandus-auto pakkuja Pula Lennujaam-s on Active (hinnanguga 6.6/10 250+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Skoda Fabia hinnaga 36,91 € päevas.

  Odavaimat Kompaktne auto on sama pakkuja poolt: Active. Auto on Citroen C4, hinnaga 47,17 € päevas.

  Horvaatia, kõige populaarsem rendipakkuja on SIXT Rent A Car (keskmine skoor 7.9/10, 2000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Majandus auto Pula Lennujaam on Fiat Punto, mille hinnad algavad 24,90 € päeva eest.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Opel Astra. Selle hind algab SIXT Rent A Car-s 41,43 € päeva eest, selle keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Pula Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Opel Adam, firmalt Global-Rent-A-Car. Selle hind on ainult 12,67 € päevas. Meie kliendid ei ole veel Global-Rent-A-Car-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave BUDGET Pula Lennujaam

BUDGET
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Budget Car Rental
Aadress: Pula Airport, Valtursko Polje 210, Pula, HR52100
Telefon: 00385913143014
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 5.4/10, mis on Keskmine

Autorent lähedal Pula Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Pula Lennujaam . Saa odavad hinnad BUDGET autorendist