BUDGET Pula Letiště

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

BUDGET Pula Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Pula Letiště (PUY), Chorvatsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

BUDGET Pula Letiště

Půjčovna BUDGET Pula Letiště

BUDGET v Pula Letiště
BUDGET
BUDGET
5.4
/10
Průměrný
6.3
/10
Celková hodnota za peníze
6
/10
Čistota
5.2
/10
Servis na recepci
4.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
5.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Pula Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Budget Car Rental v Pula Letiště hodnotilo 250+ zákaznku se skóre 5.4/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Budget Car Rental v Pula Letiště je třída Peugeot 208 Ekonomika. Její cena je pouze 39,19 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Ekonomika v Pula Letiště a třída Kompaktní v Chorvatsko. Nejlevnějším Ekonomika vozem od Budget Car Rental v Pula Letiště je Peugeot 208 za 39,19 € za den. Nejlevnější Kompaktní vůz z Budget Car Rental v Pula Letiště předkládá Peugeot 308 za 42,28 € za den.

  Uniline je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Pula Letiště s průměrným skóre 9.1/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Uniline je třída Peugeot 107 z Mini za cenu 19,62 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Pula Letiště je Ekonomika s cenami od Uniline od 29,26 € za den pro Citroen C3.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Chorvatsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Uniline v Pula Letiště je Ford Focus, cena za 34,04 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika v Pula Letiště poskytlo Active (ohodnoceno 6.6/10 od 250+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Skoda Fabia za 36,91 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní je prezentováno stejným dodavatelem: Active. Vozidlo je Citroen C4, za cenu 47,17 € za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Chorvatsko, jmenuje se SIXT Rent A Car (průměrné skóre 7.9/10 hodnoceno 2000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Ekonomika v Pula Letiště je Fiat Punto, s cenami od 24,90 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Opel Astra. Jeho cena začíná od 41,43 € za den od společnosti SIXT Rent A Car, která je průměrným skóre skóre 7.9/10, založená na 2000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Pula Letiště je Opel Adam z Global-Rent-A-Car. Její cena je pouze 12,67 € za den. Global-Rent-A-Car nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o BUDGET v Pula Letiště

BUDGET
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Budget Car Rental
Adresa: Pula Airport, Valtursko Polje 210, Pula, HR52100
Telefon: 00385913143014
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 5.4/10, který je Průměrný

Půjčovna aut v okolí Pula Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Pula Letiště. Získejte levné ceny pro BUDGET půjčovna aut