Furgonas Auto nuoma Helsinki Railway Station
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Helsinki Railway Station

Furgonas Auto nuoma Helsinki Railway Station

Best rental cars in Helsinki Railway Station, Suomija. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Helsinki Railway Station

EUROPCAR Helsinki Railway Station
EUROPCAR
EUROPCAR
8.7
/10
Puiku
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
9
/10
Švari
9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Helsinki Railway Station automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Helsinki Railway Station. Pigiausias Furgonas automobilis yra Volkswagen Transporter Cargo VanScandia Rent Helsinki Railway Station. Jo kaina prasideda nuo 85,25 € dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Helsinki Railway Station, turėtumėte dairytis Europcar. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8.7/10 reitingu. Furgonas automobilis iš Europcar Helsinki Railway Station už mažiausią įmanomą kainą yra Seat Alhambra. Jums kainuos apie 276,80 € dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Helsinki Railway Station, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Volkswagen UpMini automobilių nuomos klasės už 66,89 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Helsinki Railway Station yra Nissan Micra67,48 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 45,75 € dienai iš Scandia Rent, kurio vertinimo vidurkis yra 8.6/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Helsinki Railway Station yra Ford KaScandia Rent. Jo kaina tik tai 45,04 € dienai. Scandia Rent buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Helsinki Railway Station

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Scandia Rent
Scandia Rent
nuo 45 € nuo 46 € nuo 146 € nuo 85 € nuo 176 €
FiRent
FiRent
nuo 54 € nuo 69 € nuo 133 € nuo 96 €
Europcar
Europcar
nuo 67 € nuo 67 € nuo 277 € nuo 105 €

Furgonas automobilių nuomos vietos netoli Helsinki Railway Station

Furgonas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Furgonas auto nuoma traukinių stotyse

Furgonas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Helsinki Railway Station

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Espas 16.39 km / 10.18 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Helsinki Railway Station. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas