Dodávka Půjčovna Aut Helsinki Railway Station
10
00
10
00
Dodávka Půjčovna Aut Helsinki Railway Station

Dodávka Půjčovna Aut Helsinki Railway Station

Nejlepší půjčovny aut v Helsinki Railway Station, Finsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Dodávka půjčovna aut v Helsinki Railway Station

EUROPCAR v Helsinki Railway Station
EUROPCAR
EUROPCAR
8.7
/10
Vynikající
7.7
/10
Celková hodnota za peníze
9
/10
Čistota
9
/10
Servis na recepci
9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Helsinki Railway Station

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Dodávka automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Helsinki Railway Station. Nejlevnější vozidlo Dodávka představuje Volkswagen Transporter Cargo Van z Scandia Rent v Helsinki Railway Station. Jeho cena začíná od 87,41 € za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Dodávka od nejvýše hodnoceného prodejce v Helsinki Railway Station, měli byste věnovat pozornost Europcar. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 500+ zákazníky s průměrným skóre 8.7/10. Dodávka voz z Europcar v Helsinki Railway Station za nejnižší možnou cenu je Seat Alhambra. Bude vám to stát asi 283,83 € za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Helsinki Railway Station s průměrným skóre 8.7/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Volkswagen Up z Mini za cenu 68,58 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Finsko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Helsinki Railway Station je Nissan Micra, cena za 69,20 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 46,92 € za den od společnosti Scandia Rent, která je průměrným skóre skóre 8.6/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Helsinki Railway Station je Ford Ka z Scandia Rent. Její cena je pouze 46,18 € za den. Scandia Rent bylo přezkoumáno více než 250+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Dodávka cena půjčovna aut v Helsinki Railway Station

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Scandia Rent
Scandia Rent
od 46 € od 47 € od 150 € od 87 € od 180 €
FiRent
FiRent
od 55 € od 71 € od 136 € od 99 €
Europcar
Europcar
od 69 € od 69 € od 284 € od 108 €

Dodávka pujčovna aut blízko Helsinki Railway Station

Dodávka půjčovna aut na letištích v okolí

Dodávka půjčovna aut na vlakových stanicích

Dodávka půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Helsinki Railway Station

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Espoo 16.39 km / 10.18 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Helsinki Railway Station. Získejte levné ceny pro Dodávka půjčovna aut