Egzotiška Auto nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

10
spa
Pir
2023
10
00
17
spa
Pir
2023
10
00
Egzotiška Auto nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

Egzotiška Auto nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

Best rental cars in Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ (RZE), Lenkija. No hidden charges. Free cancellation

Egzotiška nuoma Egzotiška nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

HERTZ Egzotiška nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“
HERTZ
HERTZ
9.2
/10
Puiku
8.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.4
/10
Švari
9.4
/10
Aptarnavimas nuomos poste
9.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
9.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Kabrioletas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Žešuvas Oro Uostas „jasionka“. Pigiausias Kabrioletas automobilis yra BMW 4 Series ConvertibleThrifty Žešuvas Oro Uostas „jasionka“. Jo kaina prasideda nuo 65,00 USD dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Žešuvas Oro Uostas „jasionka“, vertinimų vidurkis 9.2/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Kia PicantoMini automobilių nuomos klasės už 39,93 USD dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ yra Džipas su Hertz Car Hire kainomis pradedant nuo 72,78 USD dienai už Kia Sportage.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Lenkija yra Mini, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ yra Kia Picanto39,93 USD dienai.

  Populiariausias pardavėjas Lenkija yra Global-Rent-A-Car (įvertinimo vidurkis 7.3/10 balsavus 1000+ klientų). Pigiausias Džipas automobilis Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ yra Kia Sportage, kainai prasidedant nuo 21,21 USD dienai.

  Tarp Mini pats populiariausias modelis yra Fiat 500. Jo kaina prasideda nuo 44,36 USD dienai iš Global-Rent-A-Car, kurio vertinimo vidurkis yra 7.3/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ yra Fiat 500Flex-To-Go. Jo kaina tik tai 14,39 USD dienai. Flex-To-Go buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8.5/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Populiarios automobilių grupės

Cheap car rentals Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

Cheapest cars
BMW 4 Series Convertible Kabrioletas
thrifty
Car rental Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ BMW 4 Series Convertible
2 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
65,00 USD /day

Convertible car rental at Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
BMW 4 Series Convertible Kabrioletas
thrifty
Car rental Žešuvas Oro Uostas „jasionka“ BMW 4 Series Convertible
2 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
65,00 USD /day

Egzotiška automobilių nuomos vietos netoli Egzotiška nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

Egzotiška auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Egzotiška nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Egzotiška nuoma Žešuvas Oro Uostas „jasionka“. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Egzotiška