Egzotik Araç Kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka

21
Eyl
Per
2023
10
00
28
Eyl
Per
2023
10
00
Egzotik Araç Kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka

Egzotik Araç Kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka

Rzeszow Havaalanı Jasionka (RZE), Polonya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

Egzotik kiralama Egzotik kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka

Egzotik kiralama Rzeszow Havaalanı JasionkaALAMO
ALAMO
ALAMO
9.1
/10
Mükemmel
8.8
/10
Paranın tam karşılığı
9.3
/10
Temizlik
9.3
/10
Şubede araç kiralama servisi
9.2
/10
Kiralık araç alma işlemi
9.2
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
100 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Rzeszow Havaalanı Jasionka araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Üstü Açılan Otomobil araçları, büyük ölçüde Rzeszow Havaalanı Jasionka müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Üstü Açılan Otomobil aracı, Rzeszow Havaalanı Jasionka Thrifty tarafından BMW 4 Series Convertible olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $65,00'dan başlamaktadır.

  Alamo, 100+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 9.1/10 puanlamasıyla, Rzeszow Havaalanı Jasionka en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Alamo en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $21,61 'ya Toyota Aygo.

  Rzeszow Havaalanı Jasionka en popüler kiralık araç sınıfı olan Kompakt, Alamo Kia Ceed için $27,33'dan başlayan fiyatlarla

  Polonya en popüler kiralık araç grubu olan Mini için günlük $21,61 fiyatıyla Rzeszow Havaalanı Jasionka Alamo en ucuz araç, Toyota Aygo.

  Polonya en popüler satıcı Global-Rent-A-Car ( 1000+ müşteri tarafından ortalama 7.3/10 puan almıştır.). Rzeszow Havaalanı Jasionka en ucuz Kompakt, günlük $44,63'dan başlayan fiyatlarla BMW 1 Series.

  Mini arasında en popüler model, Fiat 500'tür. Global-Rent-A-Car fiyatı günlük $44,36'dan başlamaktadır ve 1000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 7.3/10'dır.

  Kia Rio, Rzeszow Havaalanı Jasionka Global-Rent-A-Car en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $15,77'dır. Global-Rent-A-Car, 1000+ müşteri tarafından ortalama 7.3/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Most Popular car groups near Rzeszow Havaalanı Jasionka

Cheapest cars in Rzeszow Havaalanı Jasionka

Cheapest cars
BMW 4 Series Convertible Üstü açılabilir araba
thrifty
Car rental Rzeszow Havaalanı Jasionka BMW 4 Series Convertible
2 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
$65,00 /day

Convertible car rental at Rzeszow Havaalanı Jasionka

Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
BMW 4 Series Convertible Üstü açılabilir araba
thrifty
Car rental Rzeszow Havaalanı Jasionka BMW 4 Series Convertible
2 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
$65,00 /day

Egzotik kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka yakınındaki Egzotik araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki Egzotik kiralık araç

Egzotik kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Egzotik kiralama Rzeszow Havaalanı Jasionka bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Egzotik kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın