Exotický Půjčovna Aut Letiště Rzeszow Jasionka

10
Říj
út
2023
10
00
17
Říj
út
2023
10
00
Exotický Půjčovna Aut Letiště Rzeszow Jasionka

Exotický Půjčovna Aut Letiště Rzeszow Jasionka

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Rzeszow Jasionka (RZE), Polsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna Exotický Půjčovna Exotický Letiště Rzeszow Jasionka

HERTZ v Půjčovna Exotický Letiště Rzeszow Jasionka
HERTZ
HERTZ
9.2
/10
Vynikající
8.7
/10
Celková hodnota za peníze
9.4
/10
Čistota
9.4
/10
Servis na recepci
9.3
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Rzeszow Jasionka

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Konvertibilní automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Letiště Rzeszow Jasionka. Nejlevnější vozidlo Konvertibilní představuje BMW 4 Series Convertible z Thrifty v Letiště Rzeszow Jasionka. Jeho cena začíná od 65,00 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Rzeszow Jasionka s průměrným skóre 9.2/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Kia Picanto z Mini za cenu 39,93 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Letiště Rzeszow Jasionka je SUV s cenami od Hertz Car Hire od 72,78 US$ za den pro Kia Sportage.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Polsko, což je Mini, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Letiště Rzeszow Jasionka je Kia Picanto, cena za 39,93 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Polsko, jmenuje se Global-Rent-A-Car (průměrné skóre 7.3/10 hodnoceno 1000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem SUV v Letiště Rzeszow Jasionka je Kia Sportage, s cenami od 21,21 US$ za den.

  Mezi Mini je nejoblíbenější model Fiat 500. Jeho cena začíná od 44,36 US$ za den od společnosti Global-Rent-A-Car, která je průměrným skóre skóre 7.3/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Rzeszow Jasionka je Fiat 500 z Flex-To-Go. Její cena je pouze 14,39 US$ za den. Flex-To-Go bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Oblíbené skupiny aut

Cheap car rentals Letiště Rzeszow Jasionka

Cheapest cars
BMW 4 Series Convertible Kabriolet
thrifty
Car rental Letiště Rzeszow Jasionka BMW 4 Series Convertible
2 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
65,00 US$ /day

Convertible car rental at Letiště Rzeszow Jasionka

Rent a convertible excellent solution when traveling to sunny weather. After throwing up the top of the convertible, you can make colorful and unforgettable photos, but not forgetting about safety on the road. Rent a convertible is very simple, but do not do to take the scarf and headdress with you, so as not to catch up while walking
BMW 4 Series Convertible Kabriolet
thrifty
Car rental Letiště Rzeszow Jasionka BMW 4 Series Convertible
2 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
65,00 US$ /day

Exotický pujčovna aut blízko Půjčovna Exotický Letiště Rzeszow Jasionka

Exotický půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Půjčovna Exotický Letiště Rzeszow Jasionka

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Půjčovna Exotický Letiště Rzeszow Jasionka. Získejte levné ceny pro Exotický půjčovna aut