Auto nuoma Targu Mures Airport

10
00
10
00
 Auto Nuoma

Auto nuoma Targu Mures Airport

Best rental cars in Targu Mures Airport (TGM), Rumunija. No hidden charges. Free cancellation

Automobilių nuoma :country

Geriausiai įvertinti tiekėjai Targu Mures Airport
AUTONOM
AUTONOM
8.8
/10
Puiku
8.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.1
/10
Švari
8.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.9
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Targu Mures Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Autonom Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Targu Mures Airport, vertinimų vidurkis 8.8/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Autonom Rent A Car yra Toyota AygoMini automobilių nuomos klasės už 70,51 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Rumunija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Autonom Rent A Car Targu Mures Airport yra Seat Toledo77,16 € dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas Alamo (Įvertintas 8.4/10 50+ klientų). Automobilis yra Opel Astra, už 28,25 € dienai.

  Pigiausias automobilis Targu Mures Airport yra Toyota AygoGlobal-Rent-A-Car. Jo kaina tik tai 21,68 € dienai. Global-Rent-A-Car dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Geriausios automobilių nuomos vietos netoli Targu Mures Airport (TGM)

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Targu Mures Airport Automobilių Nuomos Tiekėjai

Autonom Rent A Car
8.8
/10
Puiku
Autonom Rent A Car
Automobilių nuoma netoli Targu Mures Airport
1 vieta: rodyti adresą
Autonom Rent A Car automobilių nuomos vietos netoli Targu Mures Airport
AUTONOM Targu Mures Airport (TGM)
Kontaktai:
Targu Mures Airport - Ludus Km. 14.5, Targu Mures
+(4) 0749.033.323
Alamo
8.4
/10
Puiku
Alamo
Automobilių nuoma netoli Targu Mures Airport
1 vieta: rodyti adresą
Alamo automobilių nuomos vietos netoli Targu Mures Airport
ALAMO Targu Mures Airport (TGM)
Kontaktai:
SERVICED BY ENTERPRISE, VIDRASAU SOS TARGU MURES LUDUS, TARGU MURES, 547612
726236564
AutoBoca
AutoBoca
Automobilių nuoma netoli Targu Mures Airport
1 vieta: rodyti adresą
AutoBoca automobilių nuomos vietos netoli Targu Mures Airport
AUTOBOCA Targu Mures Airport (TGM)
Kontaktai:
Targu - Mures Airport, E60, Recea
004 0735 877 856
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
Automobilių nuoma netoli Targu Mures Airport
1 vieta: rodyti adresą
Global-Rent-A-Car automobilių nuomos vietos netoli Targu Mures Airport
GLOBAL RENT A CAR Targu Mures Airport (TGM)
Kontaktai:
E60, Recea , 547609
004 0735 877 856
Europcar
Europcar
Automobilių nuoma netoli Targu Mures Airport
1 vieta: rodyti adresą
Europcar automobilių nuomos vietos netoli Targu Mures Airport
EUROPCAR Targu Mures Airport (TGM)
Kontaktai:
MEET & GREET SERVICE CALEA LUDUS KM 14.5, VIDRASAU, MURES, 547612
40 40 740198577

Kitos populiarios paieškos Targu Mures Airport (TGM)

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Targu Mures Airport (TGM). Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AUTONOM, ALAMO, AUTOBOCA, GLOBAL RENT A CAR & EUROPCAR